Skocz do zawartości

MIUI 9.8.1


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zablokować (wszystkim za wyjątkiem np. poczty, i asystenta google) aplikacjom dostęp do transmisji danych (3G/4G) a dopuścić tylko po wifi. NIe mogę znaleść takiej opcji .Jak to mogę skonfigurować hurtowo? Gdzie to może być? Ktoś ma pomysł?
 
Aplikacja np netguard

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Adamk102 OK, chętnie sprawdzę tą aplikację. Sądziłem że xiaomi ma gdzieś wbudowane takie mechanizmy w środku...

Edit: znalaizłem! appikacja systemowa:wbudowana w xiaomi czyli ikonka Panel sterowania -> ikonka Zużycie danych  -> ograniczenie aplikacji -> Dane mobilne sim1 i sim2 /Wifi  i tutaj szybko przeklikałem hurtowo brak dostępu  aplikacji systemowych i zainstalowanych  dla transferu danych GSM zostawiając wyjątki. Widzę że opcje konfitguracyjne wyglądają bardzo zbliżonie do netguard 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis pierwszy powazniejszy bug, mialem polaczenie glosowe przez messengera, odrzucilem je, tzn sciszylem dzwonek klawiszami glosnosci i pomimo, ze rozmowca sie zaraz rozlaczyl, telefon caly czas wibrowal jakby ktos ciagle dzwonil, a ja ekranie byl pulpit i nic wiecej, co wiecej, nie moglem wylaczyc tych wibracji, nawet odznaczanie w menu nic nie dalo, tylko reset pomogl.

 

Mi 9se

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi8 - wszystko śmiga bez zarzutu.
Jakiś już czas nie aktualizowalem, stąd może mi gdzieś umknęło, ale nie ma już opcji wybudzenia ekranu przyciskami głośności? Jeśli jest, to w jakim miejscu szukać?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach wróciłem z globala na miui Polska, kiedyś był problem z pogłosem (Mi Mix 2S) teraz jest dobrze. Został problem z "nadwrażliwym" czytnikiem linii papilarnych. Przy logowaniu do aplikacji na przykład ING, mObywatel wyskakuje błąd odczytu przed próbą odczytu. Jest na to jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MI6 bardzo cicho słyszę rozmówców. Często muszę się domyślać co mówią. W drugą stronę wszystko ok.
Może w końcu trzeba zrobić pełny format, a szkoda bo wszystko pozostałe działa wyśmienicie.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zawieszaniem się dźwięku po paru godzinach pracy smartfonu. Problem dotyczy połączeń i dźwięku w aplikacjach. Nie działają też przyciski "Vol". W takim Spotify audio potrafi się pojawić po kilkudziesięciu sekundach, ale częściej konieczny jest restart.

Na chwilę pomogło WIPE i ponowna konfiguracja telefonu i aplikacji, ale nie jest to rozwiązanie problemu. Po "czyszczeniu" dźwięk również się zawieszał.

Telefon Redmi K20 Pro, MIUI 10.5 by xiaomi.eu 9.8.1

OK, ale fajnie byloby, jakbyś nie pisał posta pod postem. /Orjon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI 9 WAŻNE!!!

Puścimy jutro Q dla Mi9. Prosimy o zapoznanie się z kilkoma informacjami:
- nie trzeba robić format data
- po aktualizacji nie będzie działać szyfrowanie w TWRP. Kolejne aktualizacje trzeba będzie instalować z OTG do momentu aż nie pojawi się działające TWRP pod Q
- cofanie na Pie na razie niewskazane. Niby nie można, nie wiemy jeszcze, link pojawił się przed 20 minutami.
- nie puścimy aktualizacji przez OTA - wszyscy instalują ręcznie. Jeśli obawiasz się że nie będzie działać tel na Q stabilnie to nie aktualizuj, bo jest pewne prawdopodobienstwo że na P nie będzie dało się wrócić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Orjon napisał:

MI 9 WAŻNE!!!

Puścimy jutro Q dla Mi9 

Jeśli obawiasz się że nie będzie działać tel na Q stabilnie to nie aktualizuj, bo jest pewne prawdopodobienstwo że na P nie będzie dało się wrócić!

Co znaczy, że nie da się wrócić? Chodzi o instalacje PIE przez recovery?

Bo chyba powrót do PIE na zasadzie czysta instalacja globala przez miflash i potem miuipolska PIE przez recovery będzie możliwa? Mi9 nie ma ARB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2019 o 08:25, kojos napisał:

Mam problem z zawieszaniem się dźwięku po paru godzinach pracy smartfonu. Problem dotyczy połączeń i dźwięku w aplikacjach. Nie działają też przyciski "Vol". W takim Spotify audio potrafi się pojawić po kilkudziesięciu sekundach, ale częściej konieczny jest restart.

Na chwilę pomogło WIPE i ponowna konfiguracja telefonu i aplikacji, ale nie jest to rozwiązanie problemu. Po "czyszczeniu" dźwięk również się zawieszał.

Telefon Redmi K20 Pro, MIUI 10.5 by xiaomi.eu 9.8.1

OK, ale fajnie byloby, jakbyś nie pisał posta pod postem. /Orjon

Miałem to samo, pomogło format data, wipe data i instalacja na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma róży bez kolców, o ile SoT na plus tak rozmowy telefoniczne to jakiś koszmar ostatnio. Próba rozmowy na zewnątrz, gdzie są jakieś inne hałasy jest wręcz niemożliwa.. zmieniłem wartości w mixer path z 84 na 90 i o ile głośnik gra głośniej tak z rozmowami bez zmian. Tel mi note3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 14.08.2019 o 10:33, seyfer napisał:

nie ma róży bez kolców, o ile SoT na plus tak rozmowy telefoniczne to jakiś koszmar ostatnio. Próba rozmowy na zewnątrz, gdzie są jakieś inne hałasy jest wręcz niemożliwa.. zmieniłem wartości w mixer path z 84 na 90 i o ile głośnik gra głośniej tak z rozmowami bez zmian. Tel mi note3

Ja na Minote3 nie mam problemów zarówno bez jak i z volte. Z czym masz problem z rozmowami jaka sieć chociaż teraz działam za granicą. Teraz mam 9.8.15 i tam mieli coś naprawić z dźwiękiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...