Skocz do zawartości

Temat o ładowarkach


kret11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dokładnie, to druk 3D. 8h na enderze 3 się drukowało. Wyszło nawet spoko na warstwie 0.3 :)

https://www.thingiverse.com/thing:3821419

Co do etui to tyle ich kupiłem, że tego nazwy nie pamiętam. Wiem jedno. Dla mnie nie ma lepszego. Nie rozstaję się z nim od dawien dawna. Jak znajdę nazwę to dam znać :)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, palibrzuch napisał:

Dokładnie, to druk 3D. 8h na enderze 3 się drukowało. Wyszło nawet spoko na warstwie 0.3 :)

https://www.thingiverse.com/thing:3821419

Co do etui to tyle ich kupiłem, że tego nazwy nie pamiętam. Wiem jedno. Dla mnie nie ma lepszego. Nie rozstaję się z nim od dawien dawna. Jak znajdę nazwę to dam znać :)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

To to? https://nl.aliexpress.com/item/33011688533.html?mb=Xv1WVjpnZ7AW4a6&srcSns=Messenger&tid=white_backgroup_101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda podobnie, sprawdzę w historii Ali co zamówiłem

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Tak, to ta obudowa. Moim zdaniem kozak. Przez to, że jest niepełna po bokach to tylko plus jej bo gdy tel się wyślizguje to końcówki po rogach go zatrzymują w ręku. PO prostu kot. :)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Aha ja płaciłem 13zl, trochę poszło w górę :)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, palibrzuch napisał:

Ahaa ja płaciłem 13zl, trochę poszło w górę

Mam taką od miesiąca na Mi 9 Lite, a zapłaciłem chyba 7 zł (15 za dwie szt). Jest całkiem niezła, tylko to z tyłu to twarde matowe tworzywo. Ale dodatkowo ma miejsce do przymocowania smyczy (i krótki uchwyt na palec). Prawdopodobnie kiedyś się porysuje, ale za 7 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, krzychol38 napisał:

Kurła, przepłaciłem i to z Chin... idzie do mnie właśnie. Dobrze wiedzieć, że chociaż praktyczny zakup :)

Ano przepłaciłeś i będziesz musiał z tym żyć :-) https://pl.aliexpress.com/item/4000053495976.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2f175c0fNFlAeY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@palibrzuch piękna robota, bardzo stylowy stojak.

Możecie mi napisać, czy gdy telefon ładuje się na indukcji to jest ciepły czy tylko letni?

Bo na xiaomi.eu jest dość ciepły, ale na Globalu letni, gdy się ładuje (ładowarka oryginalna xiaomi)

 

Dmucham na zimno, po tym jak serwis wymienił mi płytkę usb, bo ładowanie siadło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartos mam ładowarkę indukcyjną, lecz nie QC tylko zwykłą, a jest to Nokia Fatboy która mi została z czasów Nokii 720. Używam jej do Mi9 i podczas ładowania w etui Spigen telefon robi się delikatnie ciepławy na globalu. Zauważyłem, że dużo zależy od ułożenia telefonu na ładowarce, jak ułożę centralnie to telefon jest letni, lecz wystarczy trochę przesunąć i robi się delikatnie ciepławy.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kosinho4 napisał:

Wyślij link. 

 

10 godzin temu, pkonrad napisał:

Dokładnie to ta aukcja. Nie mam pojęcia dlaczego sprzedawca ją zakończył. Sprzedał mi jedną sztukę i komuś jeszcze jedną po czym aukcja została zakończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, po wgraniu wersji EU zniknęło mi quick charge. Na animacji ładującej na globalu napis quick charge się wyświetlał, a teraz nie i ładowanie jest znacznie wolniejsze. Ładowarka oryginalna i pacjent Note 8T. Jakieś sugestie ?

 

 

Edit: Problem rozwiązany poprzez wyjęcie kabla z ładowarki a następnie z telefonu i połączenie ponowne. Dziwne to trochę no ale tak jest :)

Edytowane przez muzior
rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć mam pytanie zamówiłem z ali ładowarkę indukcyjna mdy-10-ep i mdy-10-el 

i jest taka sprawa ładowarka sieciowa jak podepnę po usb c do telefonu to jest superszybkie ładowanie

natomiast płytka indukcyjna przez ta ładowarkę ciągle rozłącza telefon z ładowania jedynie za 1 razem gdy wszystko podłanczam  ładuje szybko a po 15min rozłącza i ciągle "pyka" ładuje nie ładuje.
i podłączyłem płytkę do zwykłej ładowarki 18w i działa nie rozłącza ale ładuje wolno.

czy ktoś się z tym spotkał? jakieś rady?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...