Skocz do zawartości

Temat o ładowarkach


kret11

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, flamner napisał:

to wiem, ale kupiłem przez pomyłkę wersję bez usb c, ze zwykłego usb wychodzi 12V/2.5 czyli 30W tyle samo co z usb c

Tak, tylko że spodek od Xiaomi w trybie szybkiego ładowania na wejściu musi mieć 20V/1.35A, w teorii moc się zgadza, ale nie wiem czy pójdzie z innym napięciem. Wystarczy że elektronika wymaga 20V i nici z szybkiego ładowania. Zgaduję tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sp4ubw napisał:

Nie będzie, ale będzie 10W, tez nieźle :)

Nawet mnie nie denerwuj, zamówiłem zestaw 20W i nie będę miał takiej mocy, bo wysłali złą ładowarkę? W teorii ona ma 30W, tylko brakuje trybu 20V. Jakby mi 10W wystarczało to bym kupił połowę tańszy spodek :| 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max 27W 8ab7f6c36a3e309bb36167ee68a5d633.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Czyli jak kupię zestaw z ładowarką 27watt, to po kablu max jaki obsługuje qc4+ to będzie te 27 Watt? Pytam czy jest sens kupować do mi 9 coś więcej niż to co dają chinole w tych zestawach z talerzykiem. Te 27 Watt da mi 20 Watt na talerzyku i max 27 watt na jakie pozwala qc4+ po kablu w mi9?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sp4ubw

@galakty kabel od ładowarki z zestawu z mi9 próbowałem. Mam też blitzwolfa, ale on nie mieści się w wejściu podstawki.

Na zwykłej ładowarce nie pisało turbo na telefonie, a na tej mdy pisze 

@palibrzuch czekam na testy :)

IMG-20190425-WA0000.jpg

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stereo0 to jest opcja, ze Ampere źle pokazuje, to tylko program. Zawsze możesz zmierzyć czas ładowania i wtedy będzie jasność jaką mocą ładuje. od 0% do 100% powinno to być dokładnie 90 minut.

Co do programu Ampere, podłącz telefon przewodowo i wtedy zobacz czy pokazuje 3,8A, tak powinien przy 18W na przewodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkich testach mdy ładuje u mnie max 16W, prądem 12v, ani razu nie wskoczyło 20V na talerzyku.

Napis na telefonie jest TURBO CHARGE

Miałem tylko chwilę aby to sprawdzić. Po majówce ogarnę dokładnie.

Co dziwne, kablem też ładowało około 15W.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skoro przewidują, że można 20W ładować to chyba wiedzą co robią i bateria przeżyje.

Ja mam dwa talerzyki. Jeden 10W i ładuje tak jakoś 7W, ten oryginalny z aliexpres muszę jeszcze dokładnie potestować ale to po majówce, na spokojnie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program to jakieś pierdoły pokazuje. Na początku jak podpiąłem kabel i ładowarkę, to pokazał to co na 1 screenie, a po jakimś czasie, to co widać na 2 screenie. Ładowarka z zestawu w celu sprawdzenia programu.
Kabel i ładowarka ta sama.a2ad90e4845c3eadd4c1ade631a757de.jpga4ec5fb330a061bbf304789a13ac01c7.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kiedy niski stan baterii, to będzie szło pełną mocą, a po czasie lub kiedy bateria będzie miała sporo % miała to spada ?

Czekam na zestaw z Ali więc stwierdziłem że może oswoję się z tematem.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...