Skocz do zawartości

Jakich apek używacie na Mi box ?


Matheusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, chcę zainstalować na BOX apkę tinyCam Monitor FREE, z poziomu urządzenia nie jest ona wykrywana.

Czytając fora wnioskuję że powinienem zgrać plik instalacyjny i wgrać go na np. pendrive

 

Czy jest sposób aby pobierać pliki instalacyjne z sklepu google ?

Czy tylko z https://www.apkmirror.com

 

Która architektura jest właściwa pod mi box ?

* armeabi-v7a

* arm64-v8a

* x86

* x86_64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
10 godzin temu, Darth Artorius napisał:

Czy używacie na MiBox 4s apki Canal Plus ? Jest teraz promocja za 20 zł na 2 miesiące. 

Czasem używam, działa poprawnie.

Dziś można nabyć Canal+Box w sklepie Euro-AGD z odpowiednim kodem za 129zł, naprawdę się opłaca. Sam sie zastanawiam , czy nie zmienic mojego Mi Box 4K na ten od Canal+ nieco lepsza specyfikacja i więcej gniazd , np:  RJ-45 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Adimibox napisał:

Czasem używam, działa poprawnie.

Dziś można nabyć Canal+Box w sklepie Euro-AGD z odpowiednim kodem za 129zł, naprawdę się opłaca. Sam sie zastanawiam , czy nie zmienic mojego Mi Box 4K na ten od Canal+ nieco lepsza specyfikacja i więcej gniazd , np:  RJ-45 

Kod KMEDE1212TAX stracił już ważność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2020 o 19:48, Matheusz napisał:

Dobry dzień. Czy można prosić o aktualne źródło z aplikacjami ?
Właśnie wywaliłem UPC i jestem świeżo po instalacji Mi Boxa S i kminie jak tam ogarnąć programy tv.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TMP miałem zainstalowane i fajnie działało jako odtwarzacz plików video, ale  kiedy zniknęła oficjalna apka ze sklepu, nie wyświetla mi plików z moich kontaktów. Na telefonie wszystko działa normalnie, pliki są widoczne i odtwarzane, na mi boxie-brak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 1.08.2019 o 08:01, Matheusz napisał:

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć z czego korzystacie na swoich boxach?
Ja zacznę.
(...)
VLC - odtwarzacz plików wideo
Kodi - centrum multimedialne które pozwala po konfiguracji obsługiwać - TV, filmy i seriale, wydarzenia sportowe, radio internetowe, pogoda).
            Umożliwia oglądanie  treści z Zalukaj, CDA,  Alltube, Fili.cc - Link  . A także granie w retro gry z Super Nintendo, Amiga, Atari, Commodore 64, GameBoy - Link
Tivimate - mega szybka i wygodna aplikacja do obsługi internetowej tv.

 

Potestowałem wiele odtwarzaczy audio-wideo na kilku boxach z Android TV (głównie Xiaomi Mi Box S - na tym sprzęcie najwięcej  oglądam filmów). Używałem też VLC jako odtwarzacz plików wideo, dla mnie jednak  najlepiej sprawuje się Wuffy Media Player, nie wymaga on w zasadzie żadnej konfiguracji, ewentualnie można rozszerzyć dekodowanie.
Po otwarciu Wuffy Player, wchodzimy w SETTINGS/Allowed OMX Codecs/all above+Software

Wuffy Media Player ma też funkcję ulubionych filmów tj. FAVORITES, którą załączamy/wyłączamy w trakcje wybranego filmu, klikając na ikonkę serduszka. Odtwarzamy film w wybranym czasie wchodząc w zakładkę FAVORITES w menu głównym.

Odtwarzacz wideo Wuffy Media Player bez nawet najmniejszego problemu odtwarza praktycznie wszystkie formaty plików multimedialnych. Jest w pełni funkcjonalnym odtwarzaczem wideo i zajmuje mniej zasobów systemowych. Odtwarzacz audio-wideo Wuffy Media Player, który zajmuje bardzo mało miejsca w pamięci Androida, działa wyjątkowo stabilnie oraz ma ulepszenia wydajności, obsługuje  wszystkie formaty video w tym MKV, MP4, M4V, AVI, MOV, 3GP, FLV, WMV, RMVB, TS itp. 

Szersze info o Wuffy Media Player: 

"Wuffy Media Player dtwarza prawie wszystkie pliki multimedialne i protokoły strumieniowego przesyłania strumieniowego w sieci.
Kontenery wideo ( divx, flv, m3u8, mkv, mov, mp3, mp4, mpg, mts, ogg, rm, rmvb, ts, wmv).
Formaty (aac, ac3, amr, divx, h263, h264, hevc/h265, mpeg1, mpeg2, mpeg4, speex, vp9, wmv).
Protokoły (HTTP, HTTPS, MMS, RTMP, RTSP).
Szybki dostęp do biblioteki multimediów dla plików audio i wideo.
Akceleracja sprzętowa za pomocą wewnętrznego dekodera sprzętowego HW,  OMX.NVT.Video Decoder
Dekodowanie procesora wielordzeniowego.
Wiele ścieżek audio i napisów."

Na sprzęt majacy dostęp do Sklepu Google Play, Wuffy Media Player do pobrania z oficjalnej strony Sklepu Google Play lub  ze Sklepu Aptoide, dostępny też jest z pliku APK.

Wuffy Media Player ma pełną obsługę z pilota Android TV oraz z pilota Air Mouse.

Minimalne wymagania dotyczące systemu operacyjnego: Android 4.1

Polecam aplikację Wuffy Media Player do przetestowania na sprzęcie z Android TV, aplikacja jest bezpłatna.
 

Edytowane przez Arkady1964
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie mogę edytować aby dodać jeszcze jedną ciekawą apkę, ale fajnym odtwarzaczem jest Tidox Player, który jest niezawodnym odtwarzaczem wideo. Bardzo więc też polecam aplikację Tidox Player, co prawda apka ma mniej funkcji jak Wuffy Player, ale jest jest niezawodnym odtwarzaczem wideo, umożliwia odtwarzanie strumienia (praktycznie odtwarza wszystko online bez problemu) oraz lokalnych filmów. Sterowanie pilotem od Android TV działa, jednak Air Mouse daje dostęp do większej ilości funkcji np.  gdy w systemie zainstalowany jest MX Player można przełączyć się z Tidox Player na MX Player w trakcie odtwarzania filmu (zaznaczam, załączenie tej funkcji jest dostępne bezpośrednio podczas sterowania Air Mouse lub myszką bezprzewodową).

Tidox Player, bezpłatne pobieranie ze Sklepu Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=online.tidox.player.cast&hl=pl&gl=US

Tidox Player, plik APK (rozmiar 49 MB), bezpłatne pobieranie:
https://apkcombo.com/iptv-tidox-player-play-download-or-cast/online.tidox.player.cast/

Minimalne wymagania dla aplikacji Tidox Player dotyczące systemu operacyjnego: Android 4.4

Pozdrawiam

Edytowane przez Arkady1964
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...