Skocz do zawartości

Jakich apek używacie na Mi box ?


Matheusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

662xkJIL0R76OO_cB1KnHhQ3YRjZyNKwrlG6rDgGHgPqLZNOI617W8Gr-TqDTaD69KI=s200

Wg mnie obecnie jedna z najlepszych przeglądarek dostępnych na ATV.

TV Bro

Najnowsza wersja alpha poprawia znacząco komfort użytkowania aplikacji. Do tego:

- optymalizacja pod kątem obsługi pilotem dpad (piloty air mouse są także wspierane)

- obsługa kart i zakładek

- wyszukiwanie głosowe

- możliwość zmiany "user agenta"

- wbudowany menadżer pobierania

- historia przeglądania

- możliwość zmapowania kilku skrótów klawiszowych pilota

 

Coś się ruszyło w kwestii aktualizacji, więc udostępniam.

Sklep Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.phlox.tvwebbrowser&hl=pl

Github:https://github.com/truefedex/tv-bro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gawronnek żeby takie coś uzyskać to boxa trzeba mieć podłączonego pod jakieś kolumny czy głośniki zewnętrzne. Raczej tego nie da się ogarnąć przez głośniczki w tv.
Następnie wyłączasz HDMI CEC(ewentualnie tv) w ustawieniach boxa i tyle. Dźwięk leci, a  tv wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

@Darth Artorius nie widziałem takiego, a testuje wszystkie nowości. Oczywiście można instalować normalne wersje tabletowe, do których obsługi potrzeba myszki albo pilota air mouse, ale to mija się z celem. Ani to szybkie, ani wygodne.
Dlatego korzystam z wtyczki do Kodi o nazwie Alltube od mbebe, która znajduje się w repozytorium: https://mbebe.github.io/blomqvist

Spoiler

Kodi-20201203-114551.png

Edytowane przez Matheusz
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Matheusz napisał:

Dziekuję kolego już śmiga............................

Mogli by poprawić ikone fotmatu bo gdy leci materiał w 4K to i tak pokazuje ona HD trochę dzwnie..

A możecie powiedzieć jak ustawić ,żeby np muzyka leciała jedna za druga ?

Edytowane przez Kuzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko ,że mówię o problemie z tym YT na Android TV SONY ,może tu jest pies pogrzebany.

Wiem ,i mam tak zaznaczone żeby zapętlało utwór po utworze,ale tak się nie dzieje .

Kolejna sprawa to ,ze czesto jak ogladam materiał w 4K to musze recznie przełączyć na 4K bo ma teroał z automatu lecj w jakości FHD ,oco kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Czy są jakieś widoki na działajacą aplikację Canal+ na Android TV? Tylko na nC+ GO w wersji tabletowej mogę ogladac kanaly TV SAT. Teraz nie moge ogladac bezposrednio z TV - wyłaczyli juz do konca system kodowania z Cameleonow, ktory moj tuner odczytywal przez ponad 10 lat. Musze kupic nowy tuner tak zeby zadzialal moduł ktory dobiorę zamiast samej karty.

Co kilka tygodni pobieram z sieci rozne instalki APK i sprawdzam (w Aptoide TV jak nie było tak dalej nie ma) ale do tej pory nie udalo mi się tej apki odpalic.

Edytowane przez Kris-PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MiBox 4C, wersja na rynek chiński (taka chcialem ze wzgledu na wszystkie wgrane aplikacje w wersji chińskiej itd.). Niestety Google Play jest tu niemozliwy do otworzenia.

W dalszym ciagu aplikacja Canal+ nie ma działajacej instalki .APK?

Edytowane przez Kris-PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...