Skocz do zawartości

Jakich apek używacie na Mi box ?


Matheusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Pytanko mam, jakiej aplikacji używacie do odtwarzania muzyki z youtube?
W smarfonie mam "Minimizer for Youtube" i robi robotę. Działa w tle i nie ma reklam.

Szukam czegoś takiego na MiBoxa, wymagania:
- Oddzielna apka (chcę ustawić w tej pace rozdzielczość 360p - tylko do muzyki)
- Blokowanie reklam
- Możliwość zalogowania się na swoje konto youtube (biblioteka, playlisty etc)

Minimizer for youtube spelnai te wszystkie wymagania, ale ciekawi mnie czy jest coś lepszego na MiBoxa, bo tu youtube w tle nie jest mi potrzebny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hawk1985 na android TV tylko i wyłącznie Smart Youtube TV.
Posiada wbudowany adblocker, możliwość ustawienia jakości na sztywno (opcja preset). No i zalogujesz się bez żadnego problemu.
Oficjalna strona projektu:
https://smartyoutubetv.github.io/
Temat na xda:
https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/apk-smart-youtube-tv-ads-android-tv-t3949377


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2019 o 04:30, Matheusz napisał:

Polecam ostatnio odkryty menadżer plików - X-plore File manager

Jest on w pełni obsługiwany pilotem, bez konieczności sięgania po klawiaturę, bądź mysz. Posiada obsługę wszystkich popularnych chmur internetowych. Do tego możliwość przesyłania plików poprzez WiFi, serwer FTP, bądź LAN. Obsługuje także DLNA. Polecam przetestować.

Używam już go od kilku lat i sprawuje się świetnie. W dodatku nie ma złych opinii dot. ochrony danych jak np. File ES.

 

Dnia 20.08.2019 o 08:48, nołbady napisał:

Klikasz środkowym okrągłym przyciskiem pilota na ten czerwony kafelek Aplikacje ---> Odkrywaj aplikacje.

Ja bym ci jednak polecał zainstalowanie spatchowanej apki TVP VOD z wyciętymi reklamami https://anonfile.com/reRbecx5ne/tvp_vod_1.1.4_patched_tv_apk Sam mam i jestem zadowolony.

Dasz radę podlinkować zmodowaną apke TVP VOD z innego źródła? Ew. wrzucić w inne miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Matheusz napisał:

@CebulowyJanusz łap. Znajdziecie tam nie tylko TVP VOD, ale także najnowszą wersję IPLI i WP Pilot. Jest też najnowsza wersja premium Tivimate oraz PuffinTV z działającym pobieranem.  Link
 

 

Dzięki wielkie! Masz jeszcze Tvn playera bez reklam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie koledzy jakąś wersje apki Youtuba w której mogłabym wyszukiwane treści filtrowac według np. daty dodania aby nie przekopywac się przez dziesiątki filmów które już wdziałam ? Póki co radzę sobie tak, że wyszukuje na telefonie, filtruje według dodania i rzucam na mi boxa przez chromecasta ale to upierdliwe.

Edytowane przez Paraglobularna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matheusz Wybawco, ileż ja się naszukałem w necie starszego Playera. APK Pure kieruje do nieistniejącego linku, a inne serwisy mają nieoryginalne instalki i nie wiadomo co się w tych apk kryje.

Mój problem polega na tym, że po aktualizacji do 1.0.83 przestał działać z VPN-ami. Czy mógłbyś wystawić mi  najaktualniejszą wersję jaką masz (najlepiej niemodyfikowaną), ale niższą od 1.0.83?

 

 

Edytowane przez simaenaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
@adi1 wersja 2.32.3. Niestety wyrzuca z apki zaraz po uruchomieniu. Poza tym konta nie mam to i tak bym nie sprawdził.
U mnie się uruchamia, ale później wyrzuca z apki po próbie uruchomienia kanału.

Którą wersję tablet posiadasz i jakie uprawnienia dałeś NC+ GO ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim !

Dziś dostałem swojego MiBoxa 4s . Na razie odpaliłem na nim tylko YT i swojego Netflixa.

Nie mogę zalogować się na swoje konto Prime Video... Mam 30 dostęp od TMobile z założonym na to specjalnie kontem Amazon. Niestety w apce nie ma gdzie wpisać parametrów konta. Jak sobie tu poradzić ?

Czy apki VLC, MX Player lub Kodi pobrane ze sklepiku Google na poziomie MiBoxa wystarczą do oglądania filmów z pendrive ? W formatach mp4, mkv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim !
Dziś dostałem swojego MiBoxa 4s . Na razie odpaliłem na nim tylko YT i swojego Netflixa.
Nie mogę zalogować się na swoje konto Prime Video... Mam 30 dostęp od TMobile z założonym na to specjalnie kontem Amazon. Niestety w apce nie ma gdzie wpisać parametrów konta. Jak sobie tu poradzić ?
Czy apki VLC, MX Player lub Kodi pobrane ze sklepiku Google na poziomie MiBoxa wystarczą do oglądania filmów z pendrive ? W formatach mp4, mkv.

W apces nie wpisujemy loginu i hasła tylko wyskakuje kod do zatwierdzenia na stronie Prime Video.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...