Skocz do zawartości

Nasze tarcze/wyświetlacze w Mi Band 4 + PORADNIKI


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to jest z tym. Bo głosy w internetach mówią ze albo jest zbugowane/nie aktywne  i przyszła  aktualizacja ma poprawić  błąd.  Ile w tym prawdy nie wiem ,a Xiaomi nie wypowiedziało się na ten temat jeszcze. Bip ma taka sama strukturę JSON i posiada pogodę ,wiec wszyscy myślą ze do miBanda  dodadzą  taka funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2019 o 16:19, romanroki napisał:

Witam!

Bardzo proszę o spolszczenie dni tygodnia w tej tarczy.

 

1568892734018.gif

https://mega.nz/#F!8qBFyQQI!tka3znZKcBr2qBgnVdanIg

 

Mam ją zrobioną, ale coś mam niestety z kompilatorem, po zmianie i ponownym skompilowaniu .bin ma nagle o 100kB więcej niż przed zmianą (a rozmiar obrazów nie zmienił się znacząco). Używam MiBandWFTool_1.3.9, miał ktoś może taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, krupniok200 napisał:

Mam ją zrobioną, ale coś mam niestety z kompilatorem, po zmianie i ponownym skompilowaniu .bin ma nagle o 100kB więcej niż przed zmianą (a rozmiar obrazów nie zmienił się znacząco). Używam MiBandWFTool_1.3.9, miał ktoś może taki przypadek?

Chyba musiałeś coś pokręcić. Może nie użyłeś przezroczystego tła dla grafiki dni tygodnia ??

1568892734018_packed_animated.gif.32e26d3af918bc2ef00edbe79d7d28cb.gif

Plik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, krupniok200 napisał:

Mam ją zrobioną, ale coś mam niestety z kompilatorem, po zmianie i ponownym skompilowaniu .bin ma nagle o 100kB więcej niż przed zmianą (a rozmiar obrazów nie zmienił się znacząco). Używam MiBandWFTool_1.3.9, miał ktoś może taki przypadek?

Używałeś RAW czy PALLET?, bo to może mieć wpływ. Druga sprawa jest już WFTool 1.4.1 i jego sugeruje używać, niektóre moje starsze tarcze musiałem ponownie kompilować bo źle się wyświetlały na mb4.

Trochę zmieniłem swoją ulubioną tarczę, może komuś spasuje (zwiększyłem czcionkę daty oraz dni tygodnia, dodałem baterie i jej procenty, bliżej siebie dałem ikony inf.)

light_packed_v102_packed_animated.gif.836ce58ac56891b2621f340f51fc6063.gif - light_packed_v102_packed.bin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, zalko napisał:

Czy kroki I tętno nie mogą być w jednej linii na dole? Wtedy można by zwiększyć godzinę. Mi się podoba i już mam na opasce ale pisze tak boooo nie lubię okularów i wtedy bez nich mógłbym dokładniej zobaczyć emoji41.png

Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4
 

Godziny chyba już się nie da wiele zwiększyć, bo brakuje szerokości, co najwyżej poszukać innej czcionki. A na dole mogę zrobić wersję z kcal i odległość jak kiedyś. Zwiększyłem datę i dzień tygodnia, bo oryginalna wersja jak dla mnie miała ją za małą. Próbowałem się spytać autora, jakiej czcionki użył w oryginale, ale nie odpowiedział niestety. Jak coś mogę dać większą czcionkę na kroki i puls. Będzie taka jak kiedyś data :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy w te klocki, a chciałem pobawić się trochę z robieniem własnych tarcz.

Coś podłubałem na ściągniętych binach i na razie opanowałem podmianę grafik. Plik json edytuję w eclipse. Już wiem mniej więcej który wpis za co odpowiada, jednak mam jedną zagwozdkę, której nie potrafię rozgryźć. Na chwilę obecną edytuję jakąś ściągnięta tapetę. Problem polega na tym, że chciałem usunąć z tapety licznik km. W momencie gdy usunę linijki kodu odpowiedzialne za jego wyświetlanie, opaska zaczyna pokazywać złą datę.Nie mam pojęcia jak może być tu zależność??

 

Edytowane przez Pangenitor
rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przeszukałem setki gotowych tarcz. Znalazłem już prawie ideał... Ale... No właśnie. Może ktoś z was widział lub jest w stanie to zrobić? Chodzi mi o tarcze na której będzie: puls, kroki, miniaturka pogody, aktualna temperatura, godzina, dzień tygodnia, data. Tyle i aż tyle. Nie zależy mi na animacji. Gdyby był ktoś w stanie nawet przerobić oryginalną tarcze (spolszczoną), w taki sposób, aby górna część została bez zmian, a z dolnej byłby w stanie usunąć to kółko i dodać interesujące mnie rzeczy, będę mocno zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2019 o 09:12, Konditoran napisał:

Cześć. Przeszukałem setki gotowych tarcz. Znalazłem już prawie ideał... Ale... No właśnie. Może ktoś z was widział lub jest w stanie to zrobić? Chodzi mi o tarcze na której będzie: puls, kroki, miniaturka pogody, aktualna temperatura, godzina, dzień tygodnia, data. Tyle i aż tyle. Nie zależy mi na animacji. Gdyby był ktoś w stanie nawet przerobić oryginalną tarcze (spolszczoną), w taki sposób, aby górna część została bez zmian, a z dolnej byłby w stanie usunąć to kółko i dodać interesujące mnie rzeczy, będę mocno zobowiązany.

A pogoda na tarczy już działa w mi band 4?

Dnia 9.10.2019 o 12:19, tekem napisał:

Można prosić ( jak ktos będzie mial chwilkę?

Język pl

https://drive.google.com/file/d/10qBGHzHt9hlrLrByTN-iUn4rM5uPalRF/view?usp=drivesdk

Znajdź przynajmniej informację jaka to jest czcionka, to ktoś Ci ją przerobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Koledzy duża prośba bo widzę jest kilku specjalistów dałby radę ktoś przerobić dni tygodnia na Polskie ? Z góry dziękuję. Ps. Może ew. Na angielską wersję ktoś trafił byłbym wdzięczny za link.

https://rokitskiy.dev/wf/evZrys0zNbKOL5jRqdD9

Edytowane przez Dzikiromek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja WhiteGrey PL [dd/mm]

1572770337_d546ed03e2.gif

Changelog
03.11
- Poprawiono pozycjonowanie cyfr % baterii.
- Odwrócono kolory paska postępu i ikony stóp.

02.11
- Przeniesione godziny i minuty odrobinę wyżej.
- Zmieniony kolor separatora z szarego na biały.

19.08
1.  Nazwy dni tygodnia dopasowano do prawej strony i napis NDZ zmienił się na NIEDZ
2. Numer dnia i miesiąca przesunięto do lewej krawędzi

https://amazfitwatchfaces.com/mi-band-4/view/2238

 

 

Edytowane przez Daviteusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROŚBA O SPOLSZCZENIE THEMA

Dzień dobry

Mam wielka prośbę do użytkowników forum czy mogłabym prosić aby ktoś spolszczył mi te dwa themy ?

Ja wiem ze one są identyczne ale kiedyś miałam zegarek tej marki i został mi sentyment.

Themy te znajdują się w aplikacji Watch Face For Xiaomi Mi Band 4 w sekcji English.

 

Z góry bardzo dziękuje.

Screenshot_20191104-202525.png

Screenshot_20191104-202851.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...