Skocz do zawartości

Nasze tarcze/wyświetlacze w Mi Band 4 + PORADNIKI


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, swr napisał:

Są dwa rodzaje no dobra trzy rodzaje ludzi : 
Ci co lubią taki minimalizm jak na twojej skórce :D
Tacy jak ja co lubią bez obrazków ale jak najwięcej informacji na głównym ekranie dlatego data godzina bateria km kroki i puls :D tarcza - colorfull coś tam potem podrzucę 
I tacy co lubią jakieś bzdetne obrazki czy gify 
Ale skórka fajna jak ktoś lubi taki minimalizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zenderable zmienił(a) tytuł na Nasze tarcze/wyświetlacze w Mi Band 4 + PORADNIKI

Płynność tarcz jak ktoś wyżej wspomniał zależy od rozmiaru tarczy. Mi Fit nie przyjmuje tarcz większych niż 300kb, a te powyżej 250 mają dość duże problemy z płynnością. Tarcze które wrzucałem na dniach postaram się zmniejszyć mimo wszystko nie będę ich rzucał tutaj, ale na https://amazfitwatchfaces.com/ . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.08.2019 o 16:46, zygzak napisał:

Ale zabawa fajnae9eb044b4ab956be238856601ccdc18b.jpg

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
 

Czesc kolego widzę ze zaczynasz tworzyć super tarcze ta co masz na reku jest genialna mam ja juz na swoim mibandzie 4 namawiam cie do tworzenia kolejnych na bazowych angielskich tarczach troche pozmieniac dodac polskie dni tygodnia i bedzie git jak chcesz to wysle ci pare projektow do przerobienia ? Bo ja tego kompletnie nie potrafie robic a chetnie bym pozmienial czasami na jakies fajne polskie tarcze pozdrawiam cie... i daj znac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie do Znawców tematu. Niektóre tarcze na tej stronie: https://amazfitwatchfaces.com/ mają dodatkowo informacje o aktualnej pogodzie. Niestety u mnie po zainstalowaniu takiej tarczy pogoda znika i jest puste miejsce. Dodam, że info o pogodzie w menu opaska pokazuje. Od czego to zależy?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tyle. Chyba wyżej się pomylił kolega. Masz 3 standardowe, a 4 jest twoja. Wgrasz inna to ta 4 się zmienia. Nie podoba ci sie, to wgraj inna.

 

Czy pliki graficzne same się Skalują? Chodzi mi o dni tygodnia. Jeżeli jest komplet to można go użyć wielokrotnie i wielkość dopasuje się do ustawień tarczy, czy każda tarcza musi mieć robione osobne pliki?

A teraz , w związku z moim lenistwem do takiego dłubania, ktoś mi zrobi pl w tym :)http://fii.cz/pqquwxn

mbDB.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kolego widzę ze zaczynasz tworzyć super tarcze ta co masz na reku jest genialna mam ja juz na swoim mibandzie 4 namawiam cie do tworzenia kolejnych na bazowych angielskich tarczach troche pozmieniac dodac polskie dni tygodnia i bedzie git jak chcesz to wysle ci pare projektow do przerobienia ? Bo ja tego kompletnie nie potrafie robic a chetnie bym pozmienial czasami na jakies fajne polskie tarcze pozdrawiam cie... i daj znac...
 
Dzięki
Teraz mam urlop, bez dostępu do klawiszy, dalsza zabawa po powrocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tarcz które przerobiłem z amazfitwatchfaces.com dodając polskie dni tygodnia, nie jestem ich autorem:

1. 795eb75b33bb68fee41d7a2298b4d6fb.png.e7c4654c09e734fef14451965e19208e.png - żadnych zmian, dodane tylko nasze dni tygodnia 1.zip

     light_packed_static.png.f5c3305f8a0a9bfa8d2794d8b34e9f6c.png - druga wersja z inną baterią i ikonami od bt dnd oraz lock light.zip

2. 81d04410594d4d7db6e5bde445e912a4.png.533d78eccfc98677a5f421f3f62b7685.png - dodane ikony km oraz ilości kroków, dodane nasze dni tygodnia 2.zip

3. c1c2119a930b410851a547a5d84f5c80.png.1c204a99b92232f38e2c7d4bdf7baab8.png - w oryginalnej wersji jest pogoda, ale nie działa, więc ją usunąłem i dodałem nasze dni tygodnia 3.zip

Edytowane przez skupi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2019 o 16:06, skupi napisał:

Kilka tarcz które przerobiłem z amazfitwatchfaces.com dodając polskie dni tygodnia, nie jestem ich autorem

Ooo, ja używam tej ostatniej po angielsku. Najchętniej to bym wywalił wszystkie funkcje fit (te poniżej zegarka) i zastąpił bym wielkim czerwonym znakiem bluetooth który pojawia się wtedy gdy brak łączności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, doman18 napisał:

Ooo, ja używam tej ostatniej po angielsku. Najchętniej to bym wywalił wszystkie funkcje fit (te poniżej zegarka) i zastąpił bym wielkim czerwonym znakiem bluetooth który pojawia się wtedy gdy brak łączności 

Proszę bluetooth02.zip

czecha_packed_static.png.7556d159328ef7fb25d83317f2aa0e63.png

Edytowane przez skupi
poprawiłem pozycję BT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, klossser napisał:

To jeszcze gdyby usunąć ten "szpetny" znaczek Bluetooth i mam swoją tarczę idealna :D Proszę :)

Jego nie ma, pokazuje się jak opaska rozłączy się :) A co tam chcesz dać, zmarnowana przestrzeń :) Może jakieś logo, jesteś kibicem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...