Jump to content

Ratunku! Ucegliłem telefon (chyba)


prubart
 Share

Recommended Posts

Przepraszam jak taki temat już był/został umieszczony w złym forum, ale jest to mój pierwszy temat na tym forum.

Stało się to zupełnie przypadkiem. Chciałem zlikwidować error 7 w TWRP wg tego tutorialu (żeby nie modyfikować assetów): https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/help/error-7-twrp-t3922927, a dokładnie komentarza użytkownika 01Thesam. Użyłem XiaoMi Flash ze strony xiaomi i fastboot firmware file także z tego linku: http://en.miui.com/a-234.html

Niestety po flashowaniu załącza się ciągle systemowe recovery, głoszące wszem i wobec: "This MIUI version can't be installed on this device". Niestety z powodu zablokowania bootloadera (które zapomniałem wyłączyć przy procesie flashowania) nie jest możliwe wgranie innego ROM-u. Stąd moje pytanie. Czy da się coś z tym zrobić, czy telefon zupełnie uceglony i do serwisu?

Link to comment
Share on other sites

Trzeba odblokować bootloader i wgrać to co było, niestety - raczej domowo tego nie zrobisz, chyba że masz dość czasu i chęci, by otwierać telefon i zwierać punkty, a tak czy siak musiałbyś mieć autoryzowane do wgrywania ROMu w trybie EDL konto Xiaomi, którego zapewne nie masz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...