Dziabaluga

Problem z sparowaniem opaski

Recommended Posts

Mam problem ze sparowaniem opaski z telefonem Huawei P8 lite. Bluetooth telefonu widzi opaskę ale każda próba sparowania kończy się niepowodzeniem. Na aplikacji Mi Fit sprawa wygląda podobnie. Na innym telefonie udało się sparować. Czytałem, że ogólnie P8 lite z poprzednimi mi bandami też miewał problemy ale niektórym się w końcu udało połączyć.

Jakiś pomysł w jaki sposób obejść ten problem prócz zmiany telefonu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbuj parowania z programem BlueScan. Włącz skanowanie i próbuj parkować przez Mi Fit. 

Edited by Misiuu21

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie Huawei ma problemy z łącznością BT. Moja żona ma opaskę garmina i też mamy wieczny problem z jej synchronizacją z Huawei 9lite. W zasadzie to jest loteria, a przy niektórych aktualizacjach telefonu, nie łączy w ogóle.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć wszystkim, mam pewien problem. Odlaczylem opaskę w aplikacji Mi Fit(chciałem spróbować zrobić aby Mi Band Master działał sam bez Mi Fit) i podczas odparowywania na opasce było widać że się odłączyła ale w aplikacji cały czas odłączał. W końcu gdy minęło z 20 min to postanowiłem wyłączyć aplikacje, dalej według apki był połączony i nie chciał się rozłączyć, więc usunąłem dane aplikacji i potem już pokazywał że rozłączona jest i na telefonie i opasce.

Teraz zaczynają się schody, przy próbie sparowania wyskakuje błąd aby zresetować opaskę, a na samej opasce jest tylko "Pair first" oraz "Regulatory". Próbowałem już wszystkiego i czuję się bezradny, jakieś rady jak zresetować opaskę lub jak inaczej zaradzić?

Z góry dziękuję

Screenshot_20190725-162601.jpg

IMG_20190727_000454.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now