Skocz do zawartości

Xiaomi Airdots - dziwne zachowanie słuchawki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam problem z moim zestawem Airdots.Mianowicie lewa słuchawka ładuje i działa normalnie zaś prawa podczas ładowania co jakiś czas mruga na czerwono później biało  po wyjęciu z power banku nie daje znaku życia.dodam że telefon jej też nie wykrywa widzi tylko lewą. Dzieje się dokładnie to samo jak na tym filmie.

Jeśli ktoś zna jakiekolwiek rozwiązanie to proszę o pomoc.

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez entuzjasta789
Zmiana tytułu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@entuzjasta789U mnie akurat grają stereo, ale znalazłem w sieci taki poradnik:

 

Xiaomi AirDots, pierwsze problemy z bezprzewodowymi zestawami słuchawkowymi, ale oto rozwiązanie
1. Najpierw należy wyjąć jedną z dwóch słuchawek ze skrzynki, pozostawiając drugą w obudowie.
2. W tym momencie nowo wybrany zestaw słuchawkowy automatycznie się włączy. Wyłącz go, naciskając obszar dotykowy przez długi czas.
3. Przytrzymaj przez 30 sekund, aż zobaczysz czerwone światło po raz drugi.
4. Teraz wyjmij drugie opakowanie z obudowy i powtórz kroki 1,2 i 3 instrukcji.
5. Po wykonaniu kroków na drugim zestawie słuchawkowym należy włożyć je do etui ładującego i pozostawić na 5 sekund.
Edytowane przez Pan Arek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panie Arku ale to dalej nie rozwiązuje problemu, tak jak napisał autor posta: „prawa słuchawka nie daje znaku życia”. A w instrukcji jest mowa o tym ze słuchawki będą włączać się automatycznie, czego prawa po prostu nie robi. Mam ten sam problem. Udało mi się połączyć je razem raz po czym znów prawa przestała działać, nic nie daje przytrzymywanie panelu ponieważ i tak słuchawka nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hej, miałam identyczny problem i udało mi się go rozwiązać w banalny sposób. Mianowicie włożyłam dwie słuchawki do etui i tą niedziałająca (u mnie również prawa) delikatnie ruszałam tak długo aż obie nie świeciły stałe na czwrwono. Po wyjęciu wszystko działa jak powinno. Najprawdopodobniej jakiś problem ze stykiem w etui. Popróbujcie u siebie, mam nadzieję że u was też ten banał zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po miesiącu użytkowania prawa słuchawka nie chciała się ładować.

Znalazłem rozwiązanie , które w moim przypadku zadziałało. Trzeba nie działająca słuchawkę przyłożyć odwrotnymi biegunami.

Musimy oczywiście dostać się do środka etui 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Dnia 12.12.2019 o 10:39, Miczlka napisał:

Hej, miałam identyczny problem i udało mi się go rozwiązać w banalny sposób. Mianowicie włożyłam dwie słuchawki do etui i tą niedziałająca (u mnie również prawa) delikatnie ruszałam tak długo aż obie nie świeciły stałe na czwrwono. Po wyjęciu wszystko działa jak powinno. Najprawdopodobniej jakiś problem ze stykiem w etui. Popróbujcie u siebie, mam nadzieję że u was też ten banał zadziała.

Wydawało się to idiotycznie prostym rozwiązaniem, i stwierdziłem że co mi szkodzi, no i zadziałało. Dzięki ci miszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Cześć wszystkim mam rozwiązanie problemu, sposób ten naprawił moją słuchawkę. Miałem ten sam problem co na filmiku a aby je naprawić jedyne co trzeba to wsadzić je do innego pudełka. Ja pożyczyłem pudełko do słuchawek od kumpla i po włożeniu słuchawek zepsuta zaczęła normalnie się ładować. Po przełożeniu do mojego pudełka nie było już problemu i normalnie działała. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...