Skocz do zawartości

MIUI 9.7.22/25


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Myślałem że to problem na rn5, a się okazuje że nie tylko. Niektórzy pewnie nawet nie zauważyli, bo nie każdy używa kalkulatora codziennie.
[mention=10009]marcinj6[/mention] na pewno dobrze sprawdzasz? samo wpisanie 1,3 działa (od 0), ale jak jest przedtem + lub - to brak odpowiedzi
 
 
 
Sprawdzałem właśnie i u mnie żadnych problemów z kalkulatorem. Nic się nie crashuje.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po zmianie romu na xiaomi.eu telefon czasem :

-zacina filmy na yt fb galeria itd.

-nie działa mikrofon głośnik główny i do rozmów

-nie można odebrać połączenia, a jak już się uda to ani ja ani mój rozmówca nic nie słyszy

Pomaga reset telefonu, czasami kilku krotnie pod rząd trzeba to zrobić.

Dwa razy zdarzyło mi się że telefon sam się wyłączył i tak samo zawiesił się, że trzeba było wyłączyć go włącznikiem (przytrzymując aż do wyłączenia). Dodam tylko, że zainstalowane xiaomi.eu mam od soboty, a mamy aktualnie wtorek! Macie jakiś pomysły co z tym zrobić ?

Screenshot_2019-07-30-12-25-35-020_com.android.settings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czolgista1990 napisał:

Też macie battery draina? Godzina ekranu z hakiem i mam juz 38% od rana.
 

Na whyred bateria leci chyba trochę szybciej niż na poprzednim, problem raczej u Ciebie albo rom skopany dla twojego urządzenia.

 

Miał ktoś tak że system się zawiesza, da się klikać niby w ikony na pulpicie, ale bez efektu i trzeba restartować telefon? Już z 3 razy tak miałem, problem od niedawna i możliwe że to od tego wydania tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na whyred bateria leci chyba trochę szybciej niż na poprzednim, problem raczej u Ciebie albo rom skopany dla twojego urządzenia.
 
Miał ktoś tak że system się zawiesza, da się klikać niby w ikony na pulpicie, ale bez efektu i trzeba restartować telefon? Już z 3 razy tak miałem, problem od niedawna i możliwe że to od tego wydania tak mam.
Wróciłem do wersji 7.18 i problem zniknął więc raczej problem z romem, wcześniej nie było z tym problemów. Bez problemów wyciągałem 5h SOT. A tu po 1h20m SOT mniej niz 40% zostaje.

Wysłane z mojego MIX 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na whyred bateria leci chyba trochę szybciej niż na poprzednim, problem raczej u Ciebie albo rom skopany dla twojego urządzenia.
 
Miał ktoś tak że system się zawiesza, da się klikać niby w ikony na pulpicie, ale bez efektu i trzeba restartować telefon? Już z 3 razy tak miałem, problem od niedawna i możliwe że to od tego wydania tak mam.
Mi raz się tak zawiesił i na razie spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2019 o 22:45, Orjon napisał:

Nie będzie działać. Chińskie ROMy dla Snapa 845/855 nie mają wsparcia dla OK Google. Dla 845 ogarnialismy to plikami z globalnej bety, ale 855 takiej bety nie dostały, więc nie mamy jak.

Czyli na chwilę obecną te najnowsze snapy nie mają "OK GOOGLE"? 

Czyli takie Redmi K20, nawet na miui eu, tego nie załapie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...