Skocz do zawartości

Amazfit GTR już w sprzedaży


mlodzian

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawili płynność działania oraz popracowali trochę przy GPSie. Trzeba tylko sprawdzić czy GPS rzeczywiście coś lepiej działa
Ja specjalnie różnic nie widzę, zazwyczaj czekam 15-20 sek na fixa, po aktualizacji bez zmian jeżeli chodzi o GPS

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy beta, pliki udostępnili Grecy ciesząc się z ichniejszych znaczków w alfabecie. Po wgraniu przez N&F i ponownym połączeniu do (niezmodzonego) Amazfita firmware na razie wraca do poprzedniej wersji 1.3.4.19, ale nowy font v11 zostaje z polskimi znakami.

Tu są pliki: https://bit.ly/2WhL6I3

Edytowane przez gasie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lass1 napisał:

Czy jest różnica gdzie jes magazyn?:!:

Kiedy wziołam dom w Grecji (region Atheny) kupowałem SMG-965 (z aliexpress, w magazine w Grecji) posylka szla tule samo Co posylka mezu 6 do Polski kupując w tym samym sklepie.

Przepraszam że cytuje, ale kurde.... popraw pisownię bo moja córka czytając te słowa wyszła z domu, szukamy jej. Być może sama wróci do domu!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do GPS, to przetestowałem firmware 1.3.4.05-11-16, amazfit wersje 3.1.0-3.2.0-3.4.1-3.4.4-3.4.6, i zaskakujące jest to że jak zegarek położę na parapecie to fix łapie w 20-30 sekund, natomiast w tym samym miejscu ale zegarek na ręku, niestety ale nie mogę się doczekać połączenia. Nadmienię tylko że do ostatniej aktualizacji nie miałem problem z GPS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koala

Skąd taka wersja firmware? Ja mam V. 1.3.4.19. Z jakiś nieoficjalnych źródeł? Mi przy tej ostatniej wersji z porównaniu z poprzednimi niemiłosiernie długo łapie fixa i teraz ściągnięcie z ręki nie pomaga (kiedyś tak było a przynajmniej mi sie tak wydawało). 

Mam taką obserwacje, że gps z początkowymi wersjami firmware działał lepiej (nie był za dokładny, ale akceptowalny). Teraz jest tragedia. 

Nie wiem może reset do ustawień fabrycznych pomoże... 

Edytowane przez Nowyluke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Nowyluke napisał:

Skąd taka wersja firmware?

Jak zainstalujesz starszą wersję apk.amazfit,  to zaktualizuję się do starszego firmware

11 godzin temu, Nowyluke napisał:

Mam taką obserwacje, że gps z początkowymi wersjami firmware działał lepiej

dokładnie to samo stwierdziłem,więc pomyślałem że wrócę do starszej wersji, ale jednak to nic nie dało,gdzieś wyczytałem(chyba xda) że to problem z aktualizacją a-gps .

11 godzin temu, Nowyluke napisał:

Nie wiem może reset do ustawień fabrycznych pomoże...

niestety nie pomaga, zainstalowałem nawet firmware 1.3.5.03 (to z Greckiej strony)ale też bez zmian.

Edytowane przez koala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Netoper napisał:

wersja gps-a cofnęła

Na to nie zwróciłem uwagi, natomiast, amazfit wersja 3.4.6 gtr firmware 1.3.4.19 to a-gps aktualizuje się w amazfit, nie aktualizuje w gtr, amazfit wersja 3.4.1 gtr firmware 1.3.4.11 a-gps aktualizuje się i w amazfit jak i w gtr, ale i tak to nic nie zmienia, co prawda w tej i tej konfiguracji fix łapie w około 30 sekund ale tyko jak gtr jest ściągnięty z ręki, wychodzi na to że kontakt z ciałem blokuje GPS, co by było absurdem. 

Edytowane przez koala
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy u was przy najnowszej wersji (v1.3.5.08) nie dość że gps się nie poprawił to praktycznie nie działa? U mnie łapie fix w miarę szybko jak go się ściągnie z ręki. Ale potem jest tragedia.

Zabawne że w początkowych wersjach nie działał idealnie, ale jak dla mnie dokładność była akceptowalna. A teraz można stwierdzić że praktycznie ten zegarek nie ma GPS... 

Hm, zainstalowałem nowa wersje aplikacji Amazfit i znowu jest lepiej. Jakoś działa... Zobaczymy czy to chwilowe... 

Edytowane przez Nowyluke
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, miał ktoś problem z logowaniem się przez aplikację amazfit kontem xiaomi wywala mi ciągle błąd że nie udało się zalogować?  Nawet zarejestrować się nie mogę. 

Dobra udało się trzeba się wylogować z apki mifit. Ma ktoś już polskie znaki na języku telefonu PL?

 

Edytowane przez Blest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...