Skocz do zawartości

Amazfit GTR już w sprzedaży


mlodzian

Rekomendowane odpowiedzi

Porównanie trasy GT-R 47mm oraz 42 mm. Spacer z żoną, jak widać wersja 42 mm gubiła się okropnie za to 47 bardzo ładnie pokazał trasę. GPS w obu przypadkach złapany po ok. 15 sekundach. Pierwsze foto 42 drugie 47. Mój data produkcji 09.19 żony 11.19. received_537046357024073.thumb.jpg.0f56de2024c4977df0beec8b323a8265.jpg08e47f358e28ce4a0e1cb0e523dfb66f.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u Was wyglada użycie baterii?
U mnie przez 7 dni zeszlo 52% czyli dziennie ok. 7,5%. Co prawda to pierwsze pelne rozladowanie robie ale raczej 24 dni nie osiagne. Jak 14 dni dobije to bedzie dobrze. Moje ustawienia to auto jasnosc, powidomienia, sledzenie pulsu co 1min, sledzenie snu i podswietlenie ekranu po podniesieniu (sprawdzane z 10 razy na godzine). Co prawda to ten tydzien troche byl intensywny bo rozne tarcze, sporo zabawy nim, sporo testow GPS... i pewnie dlatego szybko poleciala polowa baterii. Z tego co zauwazylem to procenty leca mi jak odpalac GPS i lapie fixa a potem juz znowu stoi ilosc % baterii. Zobaczymy ile bedzie trzymac jak przestane testowac i wroce do normalnego uzytkowania.
Teraz spostrzeżenia co do GPS. Pierwsze test bardzo zaniepokoily mnie bo nie moglem zlapac fixa przez pol godziny na otwartej przestrzeni (agps zaktualizowany) wtedy pomoglo zdjecie z reki i tak zlapal zimnego fixa i od tamtej pory na reku lapie fixa od 10~20sek. Czadami zdarzysie ze czekam 30~40sek ale nie dluzej. Co do samej sciezki GPS to fakt ze dokladnosc kuleje wzgledem nawet BIPa ktorego mialem, ale na otwartej przestrzeni jest jak najbardziej wystarczajaca. Gorzej jest miedzy blokamibo pozycja skacze. Test jazdy samochodem potwierdza dokladnosc prędkości i pozycji na sciezce (albo aplikacja podciagala scieke do drog), ale chodzac po drogach ktorych nie ma na mapie na otwartej przestrzeni zgadza sie z zeczywistoscia. Mam wrazenie ze kalibracja kompasu ma tu cos do peedkosci fixa bo po kalibracji zawsze szybko lapie goracego fixa a bez kalibracji po dluzszej przerwie zawsze fix lapie do 1min, a ze skalibrowanym ok. 15sek.


Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...