Sign in to follow this  
teofiljo

Aplikacje dedykowane

Recommended Posts

Szukam kogoś , kto wykonuje aplikacje dedykowane na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa . ktoś z Was zajmuje się czymś takim ? Bo nie ukrywam , że zależy mi na jakości , ale jednocześnie na stosunkowo niewielkich kosztach

17 godzin temu, teofiljo napisał:

Szukam kogoś , kto wykonuje aplikacje dedykowane na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa . ktoś z Was zajmuje się czymś takim ? Bo nie ukrywam , że zależy mi na jakości , ale jednocześnie na stosunkowo niewielkich kosztach

kiedyś korzystałem z PixelShark. Tworzą naprawdę profesjonalne aplikacje dedykowane, nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś mieli naprawdę fajne ceny. Ewentualnie można po prostu poszukać w internecie jakichś freelancerów

Opcji jest wiele. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jedną z częściej i chętniej używanych aplikacji na urządzenia mobilne, to z pewnością te bankowe, do wykonywania i analizowania przelewów.

Tym bardziej, jeżeli konto bankowe jest darmowe. Blik - moim zdaniem, jest to aplikacja, która zrewolucjonizowała szybkie płatności. Sprawdza się naprawdę bardzo dobrze.

Można też tutaj sprawdzić, które banki oferują blika - zobacz porównanie - adres www

Edited by pioben