Skocz do zawartości

Mi Band 4 - pływanie


Ineza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 pytania do osób korzystających z opaski Mi Band 4:  

1. W jaki sposób zatrzymuje się zliczanie danych pływania?

Jak dotykam opaski po pływaniu wyświetlają mi się

albo  

przewijalny ekran z pomarańczowymi cyferkami obrazującymi:  aktualną godzinę, czas treningu, przepłynięty dystans, spalone kalorie, uderzenia i liczbę uderzeń,

albo
ekran z jakimiś zielonymi elementami pomiędzy którymi mrugają białe kropki, elementy te zmieniają się miejscami gdy dotyka się ekranu.

niekiedy pojawia się znaczek pauzy na czerwonym tle z napisem aby go przytrzymać i wówczas niekiedy udaje mi się nim zatrzymać zliczanie, ale kompletnie nie wiem co zrobić by ten znaczek wywołać. Pojawia się co 50 dotknięcie ekranu - raczej losowo. 

2. Jak w aplikacji Mi Fit zobaczyć jakiekolwiek informacje o pływaniu? 
Mimo iż opaska wiedziała wczoraj, że pływam, to program Mi Fit wyświetla mi w czasie tego pływania spacer...

Używam wersji 4.0.9. Nie widzę w programie żadnego menu dotyczącego pływania... są tylko opcje: status, spacer, bieganie i jazda na rowerze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testowałem pływania ale żeby zatrzymać jakiś tryb treningowy to trzeba przytrzymać palec na podstawie wyświetlacza wtedy pojawia się czerwone kółko pauzy w okół którego będzie domykać się czerwony pierścień. Jak pierścień się domknie to tryb się zatrzyma. Potem pojawią się dwie ikony. (Chyba prostokąt i Play) Pierwszy zatrzyma proces na dobre i pokaże podsumowanie a drugi zadziała jako wznowienie. To się przydaje jak np. wchodzisz na rowerze do sklepu albo coś w ten deseń. Wówczas po wycieczce widzisz wrzystko nadal jako całość. Np Na mapie w aplikacji.

Co do dwójki, to nie wiem jak próbowałeś te dane wywołać. Spróbuj Panie wejść w pierwszą stronę aplikacji. Tam pod przesłaniem, tętnem i wagą czy czymś tam masz pasek "więcej" (czy coś tam).

Jak na niego klikniesz to masz podobne dane biometryczne ale lepiej opisane.

Możesz wejść wtedy w szczegółowe opcje któregoś z parametrów albo przesunąć cały panel w lewo. Jak to zrobisz to znajdziesz zakładkę kroków, treningów i czegoś tam chyba.

Treningi powinny pokazać Ci spis tych trybów treningowych które uruchamiałeś danego dnia.

(Z wyjątkiem tych krótkich (odpalonych na parę sekund) bo te się nie zapisują.)

Nie wiem jak to jest przy pływaniu ale np. dane z roweru moją się nie zapisać albo zapisać w sposób wypaczony jeśli opaska nie współpracuje poprawnie z GPS i nie ma z nim stałego kontaktu. (Pamiętaj, że ona bieże te dane z telefonu. Sama GPS nie posiada.) Chodzi o to, że o ile podczas ćwiczeń lub na bieżni te tanie nie mają znaczenia a podczas poruszania się na nogach do pewnego stopnia jest w stanie wyliczyć je z ilości kroków, to na roweże (i przypuszczalnie podczas pływania) nie będzie miała pojęcia czy i w którą stronę się przemieszczasz. 

Inną sprawą jest, czy opaska dobrze działa w wodzie. Tak jak pisałem wcześniej, nie testowałem tej funkcji ale pod prysznicem moja opaska potrafi samodzielnie przestawić się i wybrać dowolną opcję. Chodzi o to, że ściekającej krople mogą być czytane jak dotknięcia i gesty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek1: zatrzymuje się właśnie tymi zielonymi strzałkami, trzeba przesunąć jakoś tak dwa razy, w górę i w dół, albo odwrotnie, nie pamiętam. Ale nie napalaj się na tę funkcjonalność, to całe rejestrowanie pływania, bo działa źle, raz działa, raz nie działa, w ogóle nie można na tym polegać. To samo dotyczy spaceru, jazdy rowerem, itd. Opaska nadaje się do sprawdzania godziny (ale zwykły zegarek jest dużo wygodniejszy) i do wyświetlania powiadomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest nie tak z pozostałymi trybami?

U mnie trasę z GPS całkiem dokładnie pokazuje z wszystkimi niuansami i bez skrutów zarówno na rowerze jak i spacerze. Kroki nie wiem na ile co do kroku ale jak zlicza z nich trasę to 1 km mam w tej samej okolicy z GPS i bez. Wiadomo, że na 20 km to już większa różnica będzie no ale nie szalejmy. Tępo też ok. Byłem w stanie na wykresie zobaczyć kiedy na światłach stałem a i spacer z psem (szarpany) jak i zwykły różnią się płynnością. Naj mniej to jestem przekonany do tętna ale wiadomo, że to nie jest certyfikowane narzędzie diagnostyczne.

 

PS

Te zielone strzałki to coś robią? Mnie się wydawało, że to element odliczania. Coś w stylu "zaraz się zacznie" ale jeszcze się przyjżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spacerach/rowerze potrafi uciąć kilka km, podobno to zależy czy trening włączymy z opaski, czy z telefonu, poza tym źle liczy odległość, już nie pamiętam, zawyża, czy zaniża, ale stale, od samego początku treningu (telefon ma dobry GPS i w innych aplikacjach odległość rejestruje dobrze, np. w Locus Map). Nie pamiętam czy to jest powtarzalne, czy dzieje się przypadkowo, opaskę ma żona, na początku tylko trochę testowałem, żeby się przekonać, że prawie nic nie działa tam dobrze. Dopóki nie sprawdzisz, to będziesz zadowolony, bo przecież "coś" pokazuje, jakieś cyferki są :)

Pływanie czasem zarejestruje dobrze, a czasem zupełnie od czapki. A pod prysznicem sam potrafi się włączyć jakiś "trening".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, J.B.W. napisał:

Nie testowałem pływania ale żeby zatrzymać jakiś tryb treningowy to trzeba przytrzymać palec na podstawie wyświetlacza wtedy pojawia się czerwone kółko pauzy w okół którego będzie domykać się czerwony pierścień. Jak pierścień się domknie to tryb się zatrzyma. Potem pojawią się dwie ikony. (Chyba prostokąt i Play) Pierwszy zatrzyma proces na dobre i pokaże podsumowanie a drugi zadziała jako wznowienie.

 

Ten algorytm zatrzymania działa mi dla wszystkich rodzajów treningów, ale nie dla pływania. Przytrzymanie palca pod wyświetlaczem opaski prowadzi do pojawienia się tych zielonych elementów. Jak z nich przejść do ekrany pauzy???

Aby to sprawdzić nie trzeba mieć kontaktu z wodą. Wystarczy włączyć sobie trening pływania, poruszać rękami na sucho i spróbować zatrzymać zliczanie danych przez opaskę.

Cytat

Co do dwójki, to nie wiem jak próbowałeś te dane wywołać. Spróbuj Panie wejść w pierwszą stronę aplikacji. Tam pod przesłaniem, tętnem i wagą czy czymś tam masz pasek "więcej" (czy coś tam).

Jak na niego klikniesz to masz podobne dane biometryczne ale lepiej opisane.

 

Jak nacisnę DALEJ na ekranie STATUS, to pojawia się  więcej informacji, ale tylko z dzisiaj. 
Jak przeglądnąć informacje o wczorajszym pływaniu?

Edytowane przez Maciek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem.

Te strzałki wyglądają mi właśnie na blokadę zapobiegającą przypadkowemu przestawieniu lub wyłączeniu trybu treningowego pływania.

Żeby przejść dalej, musisz przesunąč palec po ekranie opaski zgodnie ze strzałką. (Strzałka wskazuje na kłódkę)

 

Jak jesteś już na tym ekranie w aplikacji, gdzie widzisz szczegółowe pomiary danej kategorii danego dnia takie jak np. wszystkie treningi dnia bierzącego to przesuń ekran w prawo.

                            <= |Ekran| =>

Przedwczoraj <=> Wczoraj <=> Dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Faktycznie te strzałki to zabezpieczenie. Aby zatrzymać zliczanie trzeba:

1. przytrzymać palec poniżej wyświetlacza, wyświetlą się pomarańczowe cyferki dotyczące treningu,
2. przeciągnąć palcem po wyświetlaczu, pojawią się wówczas zielone strzałki,
3. dwa razy przeciągnąć strzałki we wskazanych kierunkach, pojawi się wówczas ekran z pomarańczowymi  cyferkami,
4. ponownie przytrzymać palec poniżej wyświetlacza, wyświetli się wówczas ekran pauzy, 
5. nie puszczać palca do czasu gdy nie narysuje się pełny okrąg.

Edytowane przez Maciek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do wczorajszego pływania nie udało mi się dostać.

Na pomarańczowym ekranie głównym Mi FIT mam kółeczko, którego naciśnięcie powoduje ściągnięcie danych z opaski (synchronizację), pod kółeczkiem jest ramka z informacjami o śnie, tętnie i wadze, pod tymi danymi znajduje się opcja "pokaż więcej". Po kliknięciu "pokaż więcej" następuje synchronizacja i Mi FIT przechodzi do ekranu "Mój status", gdzie rozwinięte są informacje o śnie, tętnie i wadze. Przewijanie w lewo nie działa, w prawo prowadzi do ekranu "Moje treningi". Na ekranie "Moje treningi" pływanie by się pewnie pojawiało ale są tu dane tylko z dzisiaj. Jak przejść do wczorajszych treningów?

Edytowane przez Maciek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak jesteś na ekranie "moje treningi" to klikasz na "dzisiejsza aktywność" (wiem trochę mylące).

Tam domyślnie masz wszystkie treningi z miesiąca od najnowszego do najstarszego. A na diagramie masz słupki reprezentujące tę aktywność dzień po dniu. Przesuwając w lewo będziesz się cofać co o miesiąc.

Na dole możesz ustawić widok tygodniowy lub całość.

Jak klikniesz na któryś z treningów to zobaczysz szczegóły zależne od rodzaju treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem "szczęśliwym" posiadaczem tej opaski od 11 listopada (były tańsze :-D). Nie spodziewałem się po niej wiele i za 140 zeta bym nie kupił, ale za 75 się zdecydowałem :wink:. Pływam 2x w tygodniu (amatorsko), więc miałem nadzieję, że miband 4 mi wystarczy. Niestety, muszę przyznać rację poprzednikom - do pływania opaska się nie nadaje. 

Ale po kolei - samo uruchomienie opaski w basenie, lekko mokrej to wielka sztuka, można się długo bawić - a przy okazji może włączyć się inny rodzaj aktywności :-). Oczywiście, można ją uruchomić przed wejściem do wody, ale wtedy trochę czas się nie zgadza. I, co oczywiste - nie da się w wodzie kończyć i zaczynać treningów - np. kraul, klasyczny itp - tzn. teoretycznie się da - ale szkoda czasu i nerwów. Z zakończeniem treningu jest już łatwiej, trwa to kilka (naście)sekund.

Po drugie - po zakończonym treningu opaska pokazuje nam podsumowanie, jednak co ciekawe, część informacji pokazywanych na opasce nie jest potem widoczna w podsumowaniu treningu w aplikacji mifit, co jest wg mnie bezsensowne - bo jak na małym ekraniku, w mokrych okularach, mokrymi rękami przejrzeć to, co nas interesuje i jeszcze zapamiętać? :-?

Po trzecie - opaska źle nalicza długości - mi przy pierwszym korzystaniu pokazała dystans idealnie, ale przy następnych już nie - pomyłka była od 50 m. do 1000 m. (przy dystansie 2800). Więc skoro dystans się nie zgadza, to statystyki chyba również można wyrzucić do kosza.

Ostatnio zainstalowałem sobie aplikacje notify&fitness i tam jest trochę więcej informacji podsumowujących trening.

Trochę z innej beczki - podsumowanie monitoringu snu w mifit i notify&fitness bardzo się różnią - np dziś mf wsazuje mi 42 min. głębokiego snu, a n&m aż 4.46. Skąd takie różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sposób ZAGROBELNEGO NA  OBSŁUGĘ OPASKI MI BAND 4 W WODZIE:

Mam opaskę xiaomi mi band 4 (używam aplikacji domyślnej na smartfona czyli mi-fit), pływam w niej i biegam co mniej więcej 2 dzień (trenuję triathlon). Opaska wytrzymuje temperatury na zewnątrz podczas biegu rannego na basen (zima 0 st. C na odsłoniętym nadgarstku) a następnie z nią wskakuję do basenu plus 25 st. C i  pływam stylem kraul ok. 2-2.5 km (jakieś 80-100 długości basenów 25m)  w ciągu godziny a następnie, znów kilka km biegiem do domu (pomiar dystansu przebiegniętego z użyciem GPS  smartfona  i zgadza się co do każdego zakrętu i każdego odcinka). Opaska zlicza dystans przepłynięty tylko za pomocą swojego mechanizmu żyroskopu/akceleratora ruchu. 

Pływam czystym stylem kraul staram się wg. poprawnych zasad, nie oszukuję rękami,  z bocznymi nawrotami końca basenu (nie umiem koziołków) i i opaska zlicza wszystko co do 1m. Basen ozonowany nie chlorowany, na opasce naklejona najtańsza folia dedykowana z allegro. Opaski nie ściągam w ciągu dnia i z nią również śpię. Opaska podaje w aplikacji mifit również jakość pływania (poprawność stylu i jego wydajność) podając parametr SWOLF. (im mniejsza liczba tym lepiej) dlatego nadaje się jak najbardziej do treningów pływania na czas i na jakość stylu śledząc postępy w poprawności stylu, czas, tempo, ilość uderzeń rękami na cykl (im mniej tym lepiej - "cierpliwa ręka"), rysuje wykres tempa, uderzeń na różnych odcinkach czasu generując jasne i ciekawe statystyki.

Aby wygodnie używać i prosto opaski mi band na basenie, w tym włączać/wyłączać treningi w dowolnej chwili gdzie ekran działa idealnie i bardzo szybko reaguje na dotyk -  należy wyciągnąć opaskę z wody i palec wskazujący i kilka razy palcem machnąć w powietrzu osuszając palec z wody a następnie chwilę potrzeć opuszkiem palca o płytkę basenu lub czegokolwiek co nie  jest mokre i ekran opaski zaczyna działać idealnie.  Osuszenie palca strzepując z niego wodę oraz potarcie opuszkiem palca o suchy fragment basenu (płytka lub chropowata płytka lub coś innego im bardziej chropowate tym lepiej) stojąc w basenie lub jego części podgrzewa na moment palec i wyświetlacz działa płynnie tak jak chcemy.

Wg. mnie mazianie mokrym chłodnym palcem po mokrym chłodnym wyświetlaczu powoduje wariowanie wyświetlacza i brak czułości na dotyk bo pojemnościowy ekran opaski nie wykrywa różnicy temperatury pomiędzy sobą a palcem,  więc ekran nie ma prawa działać. Wystarczy pomyśleć, to nie magia czy teoria spiskowa xiaomi czy niedorobiony produkt.  Zatem pływać panowie prawidłowo i nie opi.... i nie oszukiwać rękami pływając pół pieskiem czy czymś innym żabkopoodobnym  a opaska będzie liczyć prawidłowo :). ZA takie pieniądze jestem zadowolony z produktu tym bardziej że sport to tylko jeden z elementów opaski do której ją wykorzystuję na codzień w życiu.

Nie zgadzam się z kolegami narzekającymi na nieprzydatność tej opaski w wodzie. W akwenach otwartych zamierzam w lecie ustawiać w opasce największą dostępną wartość długości basenu i tak pływać przez jeziora. Poziomem odniesienia będzie narzędzie  pomiaru linii jeziora z google maps, zobaczymy co na to opaska.

 

 

Edytowane przez zagrobelny
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Średnio inteligentny człowiek będzie wiedział jak obsłużyć opaskę w wodzie. Mnie udało się zapauzować trening i wznowić nawet mokrym rękoma,ale wystarczy je odrobinę osuszyć jak wspomniał przedmówca. Kolejna sprawa to należy ustawić dobrze długość basenu w opasce, a nie na "wydaje mi się". Po trzecie pływamy w miarę normalnie, pełny zakres ruchów, a nie macham rękami jakbyśmy się topili. Po czwarte - zatrzymujesz się pogadać czy idziesz się wysikać - pauzujesz trening.

Mam opaskę od wczoraj, dla mnie rewelacja za tą cenę. Dziś zmierzyła mi baseny, co do jednego metra, pokazując to na ciekawych wykresach w aplikacji. Jestem na maksa zadowolony i polecam jak najbardziej zabierać ją na basen.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zgadzam się z Zagrobelny i koloras. Większość "problemów" opisanych na tym forum odnośnie opaski to lenistwo, nieumiejętność obsługi samej opaski oraz w wodzie oraz brak chęci. Sam pływam z opaską i widzę jak działa oraz jak należy jej używać. Wbrew pozorom nie jest to aż tak skomplikowane aby tego nie zrozumieć. Wystarczy odobinę pomyśleć i mieć chęci. Odblokowanie działa. Pauzowanie i wznawianie również. Wybór długości basenu również ma znaczenie. Co do liczenia samych długości racja nie zawsze było ok. Opaskę mam około pół roku i na początku widać było że opaska na jednej długości basenu potrafiła zgubić od 1 do max 5 metrów. Pozostawiało to niesmak, ale i tak sobie świetnie radziła. Jednakże później przyszły aktualizacje. Jedna z nich była wyłącznie dedykowana pływaniu. Od tego czasu (co najmniej dwa miesiące) opaska bez problemu liczy długości basenu i pokazuje wiarygodne wartości. Do tego na aplikacji można sobie wszystko później sprawdzić. Jak na taką cenę jest to świetny sprzęt, który świetnie się sprawdza na basenie. Ale jak koledzy mówili już wcześniej to trzeba umieć się nim posługiwać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra może z tym "wyłącznie" to trochę przesadziłem, co nie zmienia faktu że takowa się pojawiała.

https://www.google.pl/amp/s/www.tabletowo.pl/aktualizacja-xiaomi-mi-band-4-usprawnia-monitorowanie-plywania/amp/

https://www.tizenhelp.com/new-xiaomi-mi-band-4-update/

I jeszcze porównanie użytkownika z Reddita jakby ktoś chciał zobaczyć dowód:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona bardzo dobrze pływa, czasem opaska idealnie policzy baseny, czasem pokaże coś zupełnie od czapy, w ogóle nie można polegać na tych wynikach, czyli nie ma sensu w ogóle używać tej funkcji, chyba, że zawsze będziecie sami liczyć baseny i po każdym pływaniu będziecie sprawdzać, czy wynik jest prawidłowy i zapisywać ten trening, albo kasować.

Opaska w miarę dobrze liczy kroki, puls gdy się siedzi spokojnie albo leży, wyświetla powiadomienia, pogodę i to cała funkcjonalność, która działa. Reszta to bzdury, na które szkoda czasu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe zgadzam się z opinią kolegi bembenek. Opaska działa i liczy bardzo dobrze jak na taki sprzęt w pływaniu. Porównajcie sobie do tej opaski - zegarki sportowe np. garminy od 2.000 PLN i inne firmy typu apple watch  jakie błędy robią i jakie glupoty pokazują podczas swojej analizy danych.

Chodzę kilka razy w tygodniu na basen i jeśli ustawię pływanie i robię trening pływania stylem dowolnym (Kraul)  a nie siedzę na brzegu i rozmawiam stąd opaska xiaomi mi band 4 co do jednego metra zlicza przepłynięty dystans podając właściwe parametry pływania, styl, czas, i jakość pływania (SWOLF). Ale jeśli będę siedział w jackuzji, chodził do sauny i zjeżdżał w rurze wodnej i przy okazji pójdę się przepłynąć kilka basenów opaska pokaże błędy. Może warto zapoznać się z instrukcją jak uruchamiać pływanie i kiedy je pauzować(idąc np. do ubikacji) lub wyłączać?

Widzę że część kolegów w tym @pedro307 umieją poprawnie korzystać z tej opaski i interpretować wyniki i mają podobne wrażenia co ja.

Na poniższym przykładzie zrzutu ekranu w pływaniu w basenie (wolne pływanie kraulem 90 x długość basenu) , opaska nawet pokazuje że dwa razy zatrzymałem się na chwilę przy brzegu aby poprawić sobie okularki i naciągnąć nosek co jest zgodne z prawdą i dystans policzony co do 1 metra na basenie 25m. Średnią liczbę uderzeń/min, można skorelować z dlugością odbicia i długością basenu a wówczas wychodzi długość kroku pływackiego co ważnym parametrem w szkoleniu. A SWOLF pokaże także jakość pływania jeśli nam się polepszy długość ślizgu w wodzie względem szybkości płynięcia. Warto nauczyć się interpretować wyniki a nie marudzić że wszystko jest złe i urządzenia są do bani (polski Janusz + Grażyna).

Uwaga:  mam  w opasce wyłączoną opcję uruchamiania ekranu przy podniesieniu ręki (nie korzystam z tej funkcji bo zżera zbyt dużo baterii opaski).

1.jpg2.jpg

Edytowane przez zagrobelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj obserwowałem jak żona pływa i co liczy opaska. Wyniki kompletnie od czapki, opaska naliczyła prawie dwa razy za dużo. Nie, to nie z powodu nieprawidłowego pływania, chodzenia do sauny, na zjeżdżalnię, itp. Czasem zdarza się, że policzy idealnie. Ta funkcja jest kompletnie bezuzyteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przetestowałem mi band 4 z najnowszymi aktualizacjami i całkowicie nie zgadzam się że pomiary są błędne. Wykonałem 14 prób za każdym razem przepływając 40 basenów 25cio metrowych. Opsaka myliła się maksymalnie 1m na każdym okrążeniu ale wynika to że przy nawrocie ręce przez chwilę zostają w bezruchu. Błąd z pomiarem wystąpił raz i opaska nie mierzyła poprawnie treningu ale było to spowodowane uruchomieniem opcji włączania ekranu przy podniesieniu ręki. Po wyłączeniu tej opcji opaska znów zaczęła prawidłowo mierzyć trening. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

O ile żabkę i pływanie na grzbiecie zlicza opaska prawidłowo na basenie 25m to z kraulem całkowicie sobie nie radzi.

Pływam praktycznie codziennie po godzinie i tu świetnie nadaje sie opaska bo pilnuje mi czas. Zaczynam od krytej żabki 500m i wychodzi mi  około 15minut. Potem śmigam 20 basenów kraulem  i sprawdzam czas /zazwyczaj pokazuje ze przepłynąłem~380metrów/   okazuje zazwyczaj około 10-11minut wiec dociągam jeszcze 8 basenów czyli 200m.

Następnie pływam grzbietem 15min i wychodzi średnio 600metrów. I kończę ostatnie 15 minut znowu kraulem zazwyczaj 750metrów. 

Nie wiem dlaczego tak jest! Czy to wina, złego nawrotu przez ramię?? 

podkreślam żabka i grzbiet jest dobrze liczona!!

Pomijam fakt, że już kilkanaście razy nie synchronizowało mi tego, że pływałem danego dnia choć staram się od razu w szatni  wgrać do telefonu trening.

 

Edytowane przez zaq13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adamerio napisał:

Byłem ostatnio na basenie - przed pandemią wszystko działało ok. Teraz liczy tylko czas, po przepłynięciu X basenów opaska cały czas pokazuje '0' m - ma ktoś pomysł co jest nie tak lub jak to naprawić?

Zrób jej twardy reset. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...