Skocz do zawartości

MIUI 9.7.18


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko działa, nie zauważyłem żadnych problemów, jednak mam pytanie.
Da radę żeby wróciła opcja żeby wróciła opcja żeby szło szybko zadzwonić do rozmówcy z SMS ( kiedyś był po prostu przycisk słuchawki)?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś opcja, aby na ekranie blokady było tak jak wcześniej, czyli np treść wiadomości z messengera, bo aktualnie mam ikonkę aplikacji i napis: pokaż treść 
Powiadomienia >messenger >inne

b143a4035c79ca8c6dd71ff35e2ac94c.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Szym napisał:

Wszystko działa, nie zauważyłem żadnych problemów, jednak mam pytanie.
Da radę żeby wróciła opcja żeby wróciła opcja żeby szło szybko zadzwonić do rozmówcy z SMS ( kiedyś był po prostu przycisk słuchawki)?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
 

Też tego szukałem - jedyną opcją wydaje się kliknięcie na nazwę kontaktu i wyświetli się karta kontaktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 9.5.30 na redmi note 5 i orangefoxa, chciałym przejść do najnowszej 9.7.XX.  NIe było mnie trochę czasu na forum, czy mogę normalnie aktualizować do najnowszej wersji czy po drodze coś jeszcze muszę zrobić z takiego przeskoku?
 
Normalnie aktualizuj ale zrób kopię w twrp w razie W

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników mi9 czy u was też czasami podświetlenie automatyczne ewidentnie za wysoko daje jasność? Mi w takim przypadku pomaga tylko restart telefonu :-\

Tak. Zdarza się. Ale wystarczy u mnie zablokować i odblokować telni jest ok.

 

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy ktoś wie gdzie podziała się opcja w tej wersji softu, która chowała automatycznie pasek rozwijany od góry przy dotknięciu po wybraniu opcji? (można wybrać m.in. wifi on/off, bluetooth on/off i inne)  Wcześniej w sofcie 9.5.X jak od góry zsunąłem pasek w dół na pulpicie, stuknąłem wifi on i po tym automatycznie pasek chował mi się do góry. Teraz zjeżdzam paskiem w dół, klikam np. bluetooth on  a następnie muszę ręcznie znów do góry zasunąć ten pasek. Przekopałem wszystkie opcje i tego nie znalazłem... Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, serfmen napisał:
[mention=55574]zagrobelny[/mention] Ustawienia > Pasek powiadomień i statusu > Zwiń po dotknięciu. 


Tak było wcześniej na poprzednich romach ,w tym sam nie mogę tego znaleźć.Jakby tej opcji nie było

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

2 minuty temu, widmo1980 napisał:

 

 




Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@serfmen Tej opcji nie ma w aktualnym sofcie 9.7.18. W starym sofcie rzeczywiście coś takiego było jak: Ustawienia > Pasek powiadomień i statusu > Zwiń po  dotknięciu. 

Zatem nadal szukam z kolegą wyżej: "Czy ktoś wie gdzie podziała się opcja w tej wersji softu, która chowała automatycznie pasek rozwijany od góry przy dotknięciu po wybraniu opcji? (można wybrać m.in. wifi on/off, bluetooth on/off i inne)  Wcześniej w sofcie 9.5.X jak od góry zsunąłem pasek w dół na pulpicie, stuknąłem wifi on i po tym automatycznie pasek chował mi się do góry. Teraz zjeżdzam paskiem w dół, klikam np. bluetooth on  a następnie muszę ręcznie znów do góry zasunąć ten pasek".  Xiaomi Note 5 Pro whyred

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem że gdy przeglądam YouTube lub Facebooka i w tym momencie przyjdzie połączenie telefon dzwoni ale nie mam możliwości odebrania tego połączenia. Po prostu nie pojawia się menu połączenia z zieloną i czerwoną słuchawką. Po wyjściu do głównego menu telefon dalej dzwoni ale nie ma możliwości odebrania. Nie ma też ikonki powiadomień i że nadchodzi połączenie. Po prostu nie ma w menu połączenia.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...