Skocz do zawartości

Mi4 Vs Oneplus One... Czyli Czy Mial Ktos Oba?


rytu

Rekomendowane odpowiedzi

od 3tygn mam mi4 i miui wraz z jego zaletami i wadami. zastanawiam sie nad oneplus one i cyanogenem czy jest rownie dobry co miui? napewno ma odblokowanie tapnieciem(brak w miui) oraz wiele wspolnych fukcji z miui ktore mi sie spodobaly. moze ktos porownywal oba tel? najwieksza wada miui jest kiepska wspolpraca z aplikacjami z marketu: brak powiadomien czy wysypujace sie aplikacje itp, w cyanogenie tez tak jest?

przesiadlem sie z note2 na mi4 i brakuje mi troche ekranu:) tym bardziej ze mi4 jest dosc waski nawet jak na 5". mozliwe ze oneplus one bedzie wygodniejszy.

ps jest jeszcze lg g3 do ktorego rowniez mozna wgrac cyanogen 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie apki Ci się wysypuja?

Jaki brak powiadomień? Może te apki mają wyłączone powiadomienia? System powiadomień w miui jest super. Poklikaj sobie w ustawieniach.

Jeśli brakuje Ci ekranu to weź mi note ;D

Na forum jest parę osób które mają 1+1...zaraz ktoś się wypowie na ten temat, mnie tylko ciekawią Twoje bolączki związane z miui na mi4 ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

note jeszcze nie jest dostepny:p

a co do bugow to ciekawa rzecz, wczoraj uzywalem nawigacji google...musialem jej udostepnic lokalizacje i spoko wszystko dzialalo. dzis rano patrze a bat mi spadla 10% przez noc, zuzycie bat to 90% dla mapy a gps dziala od 12h o_O restart moze pomoze

moze te motywy psuja? ostanio przestal mi dzialac kalendarz i pogoda tzn wyswietlal stare dane np 25° na ekranie blokady:)

dioda jest tak daremna ze masakra a a powinna chyba swiecic przy kazdym powiadomieniu

chomps sms wywala przy usuwaniu smsow

messenger dymki czasem dziala a czasem, chyba zalezy od profilu

facebook nie da sie wejsc w wiadomosci i nie przenosi do messengera

mortplayer widget nie dzialal wiec zrezygnowalem z niego

przerywa muzyke np przy przegladaniu fb...to juz jest masakra:/

czasem czujnik zblizeniowy nie wyl ekranu podczas rozmowy

testowalem ostatnio profile zasilania i ktorego dnia rano wstaje a tu tel wylaczony:) ...juz nie testuje

badoo czasem nie powiadamia

poza tym miuicalkiem fajne

teraz testuje mikey i zastanawiam sie jeszcze nad opaska.

ale wracajac do glownego watku czyli cyanogen i miui...mial ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kalendarzem i pogoda nigdy problemu nie miałem. Może to wina motywu.

A masz włączone powiadomienia diodą LED? Ustawienia > Urządzenie > Dioda LED > i tam masz przełącznik

Przy usuwaniu wątku mi wywala, na miui i na cm 11 które mam na tablecie. Wiec raczej wina apki

A masz włączone pływające okna? Ustawienia > Aplikacje > wybierasz apke > Zarządzaj uprawnieniami

A inne widzety działają?...

Z każdego odtwarzacza przerywa muzykę?

Woow, to coś nowego ;o

No musisz uważać, jak ustawisz wydajny, bluetooth, WiFi rifi i GPS to może Ci szybko paść telefon.

Nie wiem jak ustawić widzet tego mortplayera a tak to bym sprawdził na tablecie czy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dioda dziala dla hmm sms polaczen i chyba gmail .aaa i dioda masakrycznie slabo swieci. wlasnie dostalem powiadomienie z mbanku i dioda nie swiecila

aa mam wlaczone co trzeba

co do sms pomoglo wl uprawnien i czasem wywala a czasem nie:)

z widgetow mam jeszcze tylko zegar

motywy to super sprawa TYLKO jeszcze nie trafilem na taki zeby wszystko dzialalo: albo ustawienia nieczytelne albo widgety nie dziala albo ekran blokady nie reaguje

mortplayer dziala na foldery,uzywam od dawna i nie oddam:p

Edytowane przez rytu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...