Skocz do zawartości

Etui dla Mi 9T/Redmi K20


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

No nie miałem i co z tego? Tylko czarne, gumowane i sztywne pokrowce :)

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tego że wykonanie spigen to jakbyś jeździł mercedesem.... A nie maluchem.....

Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka


Motoryzacja, naprawdę? Bardzo adekwatnie :D Chyba, że maluchem jest spigen Tylko I wyłącznie gumowane mat.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Antyhaker napisał:

Tylko I wyłącznie gumowane mat.

Jedni lubią takie ,drudzy inne,ja tylko mówię że miałem już różne a Spigen Liquid Crystal wyróżnia się na tle innych i jestem bardzo zadowolony (nawet jakby miał zżółknąć po kilku miesiącach ,latach), każdy kupi co mu się będzie podobało. Mnie np.bardzo nie leży Rinke Fusion X a są niektórzy co im bardzo pasuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni lubią takie ,drudzy inne,ja tylko mówię że miałem już różne a Spigen Liquid Crystal wyróżnia się na tle innych i jestem bardzo zadowolony (nawet jakby miał zżółknąć po kilku miesiącach ,latach), każdy kupi co mu się będzie podobało. Mnie np.bardzo nie leży Rinke Fusion X a są niektórzy co im bardzo pasuje....
W sensie czym się wyróżnia? Jest bardziej przezroczysty?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś namiary na flip case z funkcją włączania i wyłączenia ekranu przy zamknięciu /otwarciu bez konieczności instalowania jakiś dziwnych apek (kview)? W moim poprzednim xiaomi (mi Max 2) miałem takie i teraz mi tego brakuje niesamowicie.
Teraz mam ten, ale niestety nie obsługuje tej funkcji :(
https://allegro.pl/oferta/nillkin-qin-etui-case-futeral-xiaomi-mi-9t-9t-pro-8291796606?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=45301]Algeroth82[/mention]

Mi 9T nie ma czujnika Halle i dlatego nie działa ta opcja.

Hmmm szkoda... Ciekawe po co w takim przypadku dali taką możliwość w ustawieniach...

 

A jest jakieś etui w stylu tego https://allegro.pl/oferta/etui-do-xiaomi-mi9t-mi-9t-kabura-case-imesh-view-8241524762?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

 

Tylko z możliwością instalacji oprogramowania dedykowanego z Google play a nie z jakiejś dziwnej strony?

a5a767f227df59ceadff5ff70fe14a4c.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem etui sylikonowe Nillkin Nature TPU. Przez pomyłkę dostałem w kolorze szary dymiony a chciałem bezbarwne. Niemniej są na nim takie małe kropki jak na zdjęciu. Przez to nie widać w ogóle karbonowej faktury telefonu.

IMG_20190828_092606.thumb.jpg.aa9234d6f7ab9d66ad4bee1848f9f881.jpgminiaturka.thumb.jpg.137e76fc093aaa5f51af0ec1e1fa72b9.jpg

Dnia 13.08.2019 o 12:48, Elderbary napisał:

Ja używam obecnie Nillkina Nature, Nillkin TPU (model, który ma@Zenderable, ale w kolorze niebieskim) oraz mam dwa pokrowce TPU z aliexpress. Jestem mile zaskoczony Nillkinem Nature, ponieważ ma on wzmocnione rogi i wystaje ponad ekran i aparat, a przy tym nie powiększa bardzo telefonu
 

@Elderbary

Masz Nillkina Nature bezbarwnego? Czy w nim też są takie kropki?

 

Dnia 9.08.2019 o 17:16, Maciek.maly.11 napisał:

Ja polecam etui liquid crystal firmy Spigen. Przezroczyste, dobrze dopasowane, dające świetną przyczepność do ręki. Wystaje trochę na grubości dookoła ekranu i wokół aparatu - dla mnie plus. Do znalezienia na allegro w okolicy 50 zł.

@Maciek.maly.11 Czy Spigen Liquid Crystal jest w pełni bezbarwny? Bez żadnych kropek jak wyżej na zdjęciach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolor niebieski z bezbarwnym etui nillkin nature prezentuje się nieźle. Te kropki są od środka mogą i zmniejszyć ryzyko porysowania gdy jakiś piasek dostanie się pod etui bo nie dotyka cała płaska powierzchnia.7af18926ad25ee7ca219cf027b9de103.jpgb5203354f0ecf702d4bd07ae820adb32.jpg83f39b09a3f8bb0d73fccab75e03f12e.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że każde etui szpeci telefon. Jakie by nie kupić to żaden telefon nie będzie wyglądał tak jak bez etui. Dlatego ja nie używam żadnych etui do smartfona już od wielu lat. Kupuję smartfon dla siebie a nie pod kątem przyszłej sprzedaży. Z zabezpieczeń to tylko na niektórych smartfonach miałem folie lub szkło.

A co do wytrzymałości MI 9T to mój egzemplarz zaliczył solidny upadek z wysokości mniej więcej jednego metra na kostkę brukową i nie ma na nim nawet ryski. Sam byłem zdziwiony. Szkło Gorilla Glass jest naprawdę wytrzymałe.

 

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2019 o 10:24, pobutek napisał:

To z tego że wykonanie spigen to jakbyś jeździł mercedesem.... A nie maluchem.....

Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 

To chyba nigdy nie mialeś etui typu liquid silicone. Tego mikkiego silikonowego z futerkiem/alkantarą w środku. To jest dopiero sama klasa w sobie.

Mam spiegen na op7pro i to jest srednie etui. Takie samo jak z aliexpres za 2zł o podobnym wyglądzie. Brud sie dostaje pod spiegena i zaraz będą kropki i odpryski na ramce. Tylko ta miekka alkantara/futerko w srodku ochroni od tego, przez rok w poprzednim mi8se ani jednego pyłka nie było nigdy pod etui. No i na pewno lepiej chroni podczas upadkow od spiegena.

Czekam az z ali mi przyjdzie liquid silicone i spiegen wyladuje w szafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



@wojted
A ja korzystam z etui, zwłaszcza jak telefon jest śliski.


Mnie wyślizgnął się z ręki na samym początku używania. Właśnie nie byłem przyzwyczajony do szklanego telefonu. Teraz zdecydowanie bardziej uważam jak go biorę do ręki i jest ok.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojted napisał:

Tak się składa, że każde etui szpeci telefon. Jakie by nie kupić to żaden telefon nie będzie wyglądał tak jak bez etui. Dlatego ja nie używam żadnych etui do smartfona już od wielu lat. Kupuję smartfon dla siebie a nie pod kątem przyszłej sprzedaży. Z zabezpieczeń to tylko na niektórych smartfonach miałem folie lub szkło.

Śmiem się nie zgodzić - to z zestawu bardzo mi się podoba. Cienkie i przyjemne w dotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem się nie zgodzić - to z zestawu bardzo mi się podoba. Cienkie i przyjemne w dotyku.
No powiem Ci, że tu muszę się z Tobą zgodzić. Etui ładnie prezentuje się ze smrtfonem. Ale i tak telefon bez etui wygląda ładniej

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu się z Tobą nie zgodzę. Mój już zaliczył glebę na kostkę brukową i nie ma żadnej ryski

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Na pewno ma jakieś mikro rysy, fizyki nie oszukasz A większe obrażenia to już kwestia szczęścia.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie chciałem kupować etui :), całkiem mi się podoba stockowe, bo jest bardzo dobrze dopasowane, prawie nie powiększa telefonu i zapewnia dobry chwyt. Ale niestety jest ono czarne i strasznie nudne. Więć zakupiłem takie etui MSVII, ono już u kogoś było na poprzednich stronach. Po najdłuższej dostawie świata w końcu przyszło. Jak widać to jest takie "lustrzane" odbicie stokowego etui, to nie ma góry i dołu, a MSVII nie ma boków. Bardzo dobrze dopasowane, wszystko na swoich miejscach. Twardy półprzezroczysty plastyk na pleckach, nieprzezroczysty bardziej elastyczny na górze i dole. Na ok 1 mm wyżej od ekranu, pewnie będzie podważać szkła fullscreen. Widać że telefon jest kolorowy, natomiast tej tekstury na pleckach już nie widać. Jest uchwyt na paluch, na razie zamontowałem, ale nie wiem czy zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...