Skocz do zawartości

Nie działający czujnik zbliżeniowy podczas rozmów


rosaceae

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie tez wszystko smiga, poki co chwilowo mam założone matowe szkło od redmi 5 i wszystko działa, czytnik palca tak samo jak bez szkła. Nie moge sie doczekac az przyjdzie hydrogel.

Sprobujcie sobie wgrac partycję persist poprzez install img w twrp i sprawdzcie czy wtedy bedzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się dziś odblokować bootloader. Wgrana wersja MIUI 10 stabilna od xiaomi.eu 10.3.12.0.PFJCNXM + flash partycji persist z ROMU 10.3.12.0.PFJCNXM od chińczyków. Niestety bez efektów :cry: Jest też dodatkowo partycja persistbak - jakiś backup??? Zrobiłem kopię tych partycji co tam jest w środku przez TWRP - mogę zamieścić. Czy ktoś posiada lub może zrobić kopię tych partycji ze swojego urządzenia i udostępnić???

 

Prośba dla tych, którym nie działają jakieś czujniki. Czy możecie zobaczyć w TEST MENU *#*#6484#*#*  czy w teście tych czujników pokazuje Wam jakieś wartości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba dla tych, którym nie działają jakieś czujniki. Czy możecie zobaczyć w TEST MENU *#*#6484#*#*  czy w teście tych czujników pokazuje Wam jakieś wartości?
Jak pisałem wyżej - u mnie na czujniku zbliżeniowym wartość po prostu stoi na 5.0 i nie reaguje.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam żadnej wartości - tak jak we wszystkich testach innych czujników.

 

Czy będzie ktoś chętny do udostępnienia kopii (można zrobić przez TWRP po zamontowaniu) swojej partycji /persist oraz /persist_backup z urządzenia Mi9T??? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusz.ur

1 godzinę temu, mariusz.ur napisał:

Nagraj film, otwórz spór (ticket) na Gearbest. Raczej usterka sprzętu. Ja bym jeszcze spróbował instalacji miui przez miflash z zaznaczoną opcją czyszczenia

UDAŁO SIĘ!!! Dałem najpierw przez TWRP na /persist persist.img z oficjalnego ROM-u 10.3.7.0.PFJEUXM i przez Mi Flash ten sam ROM. GRA I BUCZY!!!

Teraz pytanie - czy bezpiecznie będzie wgrać ponownie TWRP i przejść na najnowsze xiaomi.eu STABLE???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=24364]mariusz.ur[/mention]
UDAŁO SIĘ!!! Dałem najpierw przez TWRP na /persist persist.img z oficjalnego ROM-u 10.3.7.0.PFJEUXM i przez Mi Flash ten sam ROM. GRA I BUCZY!!!
Teraz pytanie - czy bezpiecznie będzie wgrać ponownie TWRP i przejść na najnowsze xiaomi.eu STABLE???
Wszystkie czujniki Ci działają?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bolekkk napisał:

@mariusz.ur

UDAŁO SIĘ!!! Dałem najpierw przez TWRP na /persist persist.img z oficjalnego ROM-u 10.3.7.0.PFJEUXM i przez Mi Flash ten sam ROM. GRA I BUCZY!!!

Teraz pytanie - czy bezpiecznie będzie wgrać ponownie TWRP i przejść na najnowsze xiaomi.eu STABLE???

jak pierwszy raz odblokowales bootloader i robiles format to musiales sformatowac partycje persist tez i dlatego siadły czujniki. nie wolno tego robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Voltron napisał:

jak pierwszy raz odblokowales bootloader i robiles format to musiales sformatowac partycje persist tez i dlatego siadły czujniki. nie wolno tego robic.

Czujniki nie działały od wyjęcia telefonu z pudełka. Odblokowałem dopiero wczoraj bootloader i udało się zrobić j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czujnik też wykazuje czasami działanie (włączyłem pocket mode - telefon twierdzi, że jest w kieszeni gdy go używam czyli jak nic szkło Wozinskiego zasłania czujnik). No cóż, czyli jeśli ktoś ma problem to wystarczy zmienić szkło - jeśli to nie pomaga, to zostaje oddanie na gwarancję. ;) Oprogramowanie na pewno nie jest wadliwe, bo tak to u wszystkich by nie działało.

Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...