Skocz do zawartości

Mi A3 - rewolucja, ewolucja czy krok wstecz?


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Spójrz na to inaczej za tysiaka dostajesz bardzo przyzwoity telefon
Do tej kwoty 95% ludzi kupujących i szukających sprzętu będzie zadowolona
 
Za tysiaka? Może sprowadzając, bo w Polsce raczej będzie drożej. Poza tym, te 95% ludzi to, nie bójmy się tego słowa, lemingi / pelikany, które kupują to co polecą im inni. To słaby wyznacznik.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 to następca a2lite, biorąc to pod uwagę poza ekranem w HD i przesadzoną ceną( która zaraz spadnie- na Ali można kupić go za 8 stówek) niezbyt jest się do czego doczepić. Jeśli ktoś szuka alternatywy dla pixela musi czekać na PRO. Do tej pory właściciele a2lite nie mieli alternatywy z dużą baterią. Tutaj może być naprawdę dobrze jeśli chodzi o zużycie energii+czysty android. Niestety te +/-280 PPI do tego z pentile może nie wyglądać zbyt dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to krok wstecz, skoro wypuścili jedno urządzenie to powinni dać mocniejszy model odpowiednik mi cc9 a nie ten słabszy. Wyświetlacz to żart, brak nfc u wielu dyslwalifikuje ten telefon. Do tego cena prawdopodobnie wcale nie będzie powalająca patrząc na to że mi9 se kupimy za 250$ to ten model w cenie powyżej 200$ traci rację bytu i nawet czysty android tego nie zmienia, a pewnie zanim zejdzie poniżej 200 to wtedy mi9 se będzie jeszcze tańszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za miesiąc, dwa będzie po 500-600zł pewnie. Do ekranu idzie sie przyzwyczaic, wole tego niz ips w fhd, a dzieki hd i amoled, prockowi w 11nm, 6 cali i duzej baterii to SOT powinien byc kozacki :)

bardziej boli mnie brak OIS w kazdym jednym wydanym modelu od xiaomi, zapomnieli, że takie cos istnieje czy co? przeciez to jedna z najwazniejszych cech w aparacie, jakos w mi note 3 dało sie zrobic OIS+ EIS + telephoto, nfc i nie byl przesadnie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten model taki nijaki. Mi A2 był inny, ładny, symetryczny (w mojej rodzinie są obecnie 3 wykorzystywane). Ten Mi A3 jest nijaki, taki sam jak kilka innych modeli, z brzydką bródką (wole już symetrię góra/dół).
W sensie w czym się ten A2 wyróżniał, bo zapomniałeś wspomnieć.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 19.07.2019 o 19:40, Voltron napisał:

za miesiąc, dwa będzie po 500-600zł pewnie. Do ekranu idzie sie przyzwyczaic, wole tego niz ips w fhd, a dzieki hd i amoled, prockowi w 11nm, 6 cali i duzej baterii to SOT powinien byc kozacki :)

bardziej boli mnie brak OIS w kazdym jednym wydanym modelu od xiaomi, zapomnieli, że takie cos istnieje czy co? przeciez to jedna z najwazniejszych cech w aparacie, jakos w mi note 3 dało sie zrobic OIS+ EIS + telephoto, nfc i nie byl przesadnie drogi.

600zł to za rok będzie kosztować, lub nawet ciut więcej, moim zdaniem niewypał, Redami 7 czy 8 będzie lepszą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Upolowałem ze niecałe 800zł, żaden wyczyn ale akurat był. Miałem brać coś innego, droższego lecz okazało się że nie posiada gniazdka słuchawkowego i slotu na karty pamięci, więc rozumiecie, a że stałem niedaleko ów nieszczęśnika od xiaomi, wpadł mi w oko. Nie brałem go nawet pod uwagę bo czytałem że wyświetlacz be i w ogóle lipa, ale podniosłem i włączyłem... Tak od tej pory jesteśmy w szczęśliwym związku i żadnej lipy nie ma.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też ten model odpowiada i nie uważam go za niewypał i nie rozumiem porównań do Xiaomi note 7 ,8 bo w wymiary tamtych urządzeń są całkiem inne , są przeznaczone do innych odbiorców  , telefon super się trzyma w ręku ma kompaktowe małe wymiary , nie jest to wielka cegła , wyświetlacz nie przeszkadza mi w pracy ja nie dostrzegam różnic i wiele innych osób też nie dostrzeże tego , ma zdecydowanie ładniejsze barwy Amoled , z NFC wgl nie korzystam więc ta opcja mi nie jest potrzebna ogólnie jak ktoś szuka taniego telefonu 899zl bardzo ładnie wykonanego owiele lepiej niż a2 polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...