Skocz do zawartości
  • 0

Telefon Do Ok. 600Zł


Filo301

Pytanie

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak sam napisałeś - nie mniejszy niż 4,7", a więc Mi-2a odpada z racji ekranu 4,5" ;)

 

Moim zdaniem sprzedaj Redmi 1 (póki wart) i poczekaj na Redmi 2 z 2gb RAM, jeszcze nie wiadomo tak naprawdę kiedy wyjdzie ale na pewno będzie lepszym wyborem od Redmi 2 z racji że ten ma tylko 1gb RAM.

 

Jak nie chcesz czekać to bierz Redmi 2.

 

Choć nie wiem czy zmieścisz się w 600zł, no chyba że weźmiesz Redmi 2 z Goldway + dhl (159$)

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-2-Red-Rice-2-Hongmi-4G-LTE-Mobile-Phone-Qualcomm-MSM8916-Quad-Core/311331_32265207117.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napisałem, że ekran o wielkości NAJLEPIEJ większej bądź równej 4.7". Mi2S jest trochę mały i brak slotu na kartę microsd(to samo co w Mi2A). Plusem Mi2A jest nfc(z którego i tak pewnie nie korzystałbym) i prawdopodobnie lepsze wsparcie od Xiaomi, ale jest to już dość stary i mało popularny model. Więc prawdopodobnie zaczekam na redmika 2(s). Obecny redmik zostanie w rodzinie. Zgaduję, że nie wiecie, kiedy pojawi się nowy redmik? Widziałem jakieś przecieki na głównej. Mam nadzieję, że na nowego redmika nie będę musiał czekać roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, ale to wszystko.

Nie wiem ile pamięci potrzebują najbardziej wymagające apki, ale w przypadku ich odpalenia potrzebny jest również procesor, a głównie chodzi o multitasking.

Wiem czym jest RAM, składałem komputer od podstaw i każda część musi się zgadzać z sąsiednią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko pytanie jak będą pracowały aplikacje i gry wymagające szybkich obliczeń na tym procesorze.

Wiadomo oczywiście, że każdy by chciał mieć zapas.

Ja patrząc jednak na MI4 64GB proponuję zakup obecnego RedMi 2, odczekanie odpowiedniej ilości czasu, sprzedaż i zakup wersji z 2GB pamięci.

Można czekać i mieć od razu lepsze podzespoły, tylko pytanie ile trzeba będzie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Redmi 2 nie byl tworzony pod gry. Snapdragon 410 nie jest procesorem dla graczy i gry nigdy nie beda dzialac dobrze. Jezeli ktos jest malo wymagajacy to wystarczy mu 1 gb ramu. Przy wiekszych wymaganiach musi byc 2 gb. Co do samego Redmi 2 on rozwinie skrzydla dopiero na miui opartym na androidzie l, bo to jest pierwszy android stworzony pod procesory 64bitowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale za to snap fajnie grzeje w dłonie w takie dni jak teraz.

A jak sadzicie, czy procesory 64 bitowe coś dają, czy to tylko reklama?

Ostatnio zaczęły się pojawiać tanie telefony z prockiam 64bit od mediateka, z tańszych to np Elephone P6000 z 2GB RAM i LTE lub ulefone be Pro,  też 2GB RAM, LTE, Aero2  i kosztuje zaledwie 550zl

 

lub drozszy z 3GB RAM , JaaYu S3 , ponad 800zł

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...