Skocz do zawartości

Mi Band 4 - bateria


DarekJasinski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo dużo zależy od ustawień, jakie pomiary mamy odpalone, z jakim interwałem, czy jest aktywny pomiar snu, jak czesto patrzymy która godzina, czy jest w ogole włączony pulsometr, jaka jest jasność ekranu i czas po jakim on gaśnie

To wszystko ma wpływ na ilosc dni na baterii, u mnie jak była nowa opaska to trzymało 18-20dni, teraz troszkę mniej, ale wszystkie pomiary mam wyłączone.

Co dziwne, szybkość zużycia od 100% do 0% nie jest liniowa, od 100 do 15 leci normalnie, a 15-0 potrafi w jeden dzien spaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wczoraj kupiłem mibanda 4 global i jestem totalnie rozczarowany, przed zakupem pożyczyłem taką samą opaskę tylko wersję chińską i myślałem że będzie to samo, jednak nie. Pierwsze co zauważyłem to wibracje słabsze i bateria leci od niczego po 3 godzinach spada o 1% przy samych powiadomieniach na połączenia których akurat w tym czasie nawet nie było i liczył tylko kroki. Wszystko inne wyłączone bo nie potrzebuję. W takim samym używaniu chińska wersja wytrzymała 1 dzień. Po nocy również spada bateria co w chińskiej się nie zdarzyło. Mifit ten sam zezwolenia i ustawienia te same. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, Odświeżę nieco temat.

Wczoraj kupiłem opaskę miband 4 po 1 ładowaniu nagły spadek poziomu baterii jakieś 33 % w niecałe 3 godziny teraz jest trochę lepiej ale i tak z tego co licze to średnio 2 % na godzinę spada. dodam że praktycznie wszystkie funkcje mam wyłączone. 

Pytanie czy jest możliwość że po kolejnym ładowaniu wszystko wróci do normy i potrzyma choć z tydzień czy lepiej od razu reklamować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...