waldiwaldi

telefon zamilkł

Recommended Posts

Mam problem z telefonem Redmi 4A. Rano spadł z łóżka - patrzę, wyłączony.

- Próba wyłączenia przez Power nie powodzi się.
- Próba ładowania nie powodzi się (po podłączeniu do ładowarki zapala się czerwona dioda oraz pojawia się logo producenta, po chwili znika i dalej brak reakcji; próbowałem ładować pod innymi ładowarkami, to samo)
- próba Power + Vol (czy plus czy minus) nie reaguje (trzymam klawisz Power czy to z plusem czy z minusem przez okolo 10 sekund i nic)

Telefon był podłączony do ładowania wieczorem, więc teoretycznie bateria powinna być naładowana.

Cóż to mogło się stać i co jeszcze mogę próbować zrobić?

Co się mogło stać? No uszkodził się telefon. Może tylko jakoś lut puścił, a może pęknięcie płyty głównej. Co możesz zrobić? to samo co z telewizorem który spadł i nie chce się włączyć - serwis lub wymiana na nowy.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

*odgrzewam kotleta*

Mam ten sam problem co @waldiwaldi tylko mi nie spadł telefon, a sam nie odpowiada.

- Przytrzymuje przycisk Power+ Vol - nie reaguje nawet po 10 sekundach czy minucie.

- Po podłączeniu przez USB menedżer urządzeni raz go wykrywa, a zaraz potem rozłącza - tak w kółko.

- Po podłączeniu ładowarki - ładuje normalnie, miga czerwona dioda , jednak reakcji na telefonie brak; nawet po 24h i różnych kombinacach usiłowania włączenia.

Czy można go jakoś uratować przez wymianę baterii?