Orjon

MIUI 9.7.11

Recommended Posts

Czy może mi ktoś pomóc z moim mi9

Wgrałem twrp cepheus i po wipe itd. zrobiłem twrp recovery. Telefon włączył się w tryb fastboot i nie mogę przejść do twrp żeby zainstalowac miuipolska

Czy może mi ktoś pomóc z moim mi9
Wgrałem twrp cepheus i po wipe itd. zrobiłem twrp recovery. Telefon włączył się w tryb fastboot i nie mogę przejść do twrp żeby zainstalowac miuipolska
Jakie twrp wrzuciłeś? 35?

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

2 godziny temu, sadziolu napisał:

Oczywiście wykonujesz inną komendę dla Mi9 aby wejść do TWRP z jednoczesnym przytrzymaniem przycisków, opisaną tutaj...?

https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

A wracając do tematu. U mnie Global Beta zatrzymała się na 9.6.27.... I ani drgnie... Ani na chinolskiej stronie nic nie ma do Maxa3. 

Qrczaki mieszaki... Mieszali... I namieszali.... 

Bardzo prosiłbym, aby dyskusje o Global Becie ([*]) przenieść sobie gdzie indziej. Nie zasmiecajcie wątku dla Xiaomi.eu...

Jeszcze raz spytam, czy wyświetla wam w belce prędkość transmisji kiedy macie telefon jako hotspot? Na Note 7 przy hotspot pokazuje 0,0 kB/s, a jak korzystam z internetu w telefonie wyświetla poprawnie prędkości. Miałem do tej pory Redmi 3 Pro i tam w obu przypadkach pokazywał prędkość. Czy można to jakoś poprawić? Wychodzi na to że zmiana została wprowadzona wraz z nowym oprogramowaniem.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.