Skocz do zawartości

MIUI 9.7.11


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, po ostatniej aktualizacji ekran wybudzania się nawet przyciskami głośności. Wcześniej tego nie było, teraz nie mogę tego odszukać po przebudowie menu. Czy może ktoś z Was napotkał gdzieś ta opcje wybudzania ekranu przyciskiem głośności.?

Wysłane z MI 9 xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pytanie, po ostatniej aktualizacji ekran wybudzania się nawet przyciskami głośności. Wcześniej tego nie było, teraz nie mogę tego odszukać po przebudowie menu. Czy może ktoś z Was napotkał gdzieś ta opcje wybudzania ekranu przyciskiem głośności.?

Wysłane z MI 9 xiaomi.eu


U mnie nie wybudza się przyciskami głośności.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się okazało że potrafi zgubić sieć, od wczoraj wieczora nikt nie dzwonił, zrobiłem reset i 10 smsów o próbach dodzwonienia się do mnie... Ciekawe od czego. Tel to mi9

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim wydaniu nie działające radio na whyred, teraz kalkulator nie radzi sobie z dodawaniem/odejmowaniem cyfry '3' tj. przestaje odpowiadać i trzeba go wywalać z ostatnich. Możliwe że na innych modelach też tak będzie, bo to chyba jakaś nowsza wersja kalkulatora jest w tym wydaniu (trzeba było akceptować warunki po odpaleniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, czolgista1990 napisał:

Dla mnie bugiem jest to że nie mogę mieć swojego znaku wodnego, ubijanie aplikacji aparatu nic nie daje, od razu podmienia na systemowy.

Wysłane z mojego MIX 3 przy użyciu Tapatalka
 

To można mieć swój znak wodny?! WTF!?

 

Ps. U mnie się nie resetuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast my mamy problem następujący. 

Mi9 - od poprzedniej aktualizacji po te najnowsza - po uruchomieniu ponownie tel jest problem, wpisuje hasło i jest efekt jakby się nie zatwierdziło i nie chciało przejść dalej. 

 

W Mi8 u narzeczonej jest gorzej. Telefon się nie chce wybudzic, trzeba go uruchomić ponownie. 

 

Co z tym fantem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety problemy z Mi 8 które były ostatnio są nadal. Byliśmy zdania że nie warto wydawać romów dla tego modelu dopóki nie będzie naprawione ale cóż, zadecydowano inaczej. 

A co do Mi 9 - problem dotyczy pinu czy hasła ekranu blokady? Nie wiem czemu zapomina, ale na pewno da sie usunac z twrp: https://www.download.net.pl/jak-usunac-ekran-blokady-w-androidzie-za-pomoca-twrp-recovery/n/9644/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, jak masz roota to podnieniasz odpowiedni plik. W poprzednich wersjach nie musialem nawet po update tego robic ponownie, w tej nie da sie tego zrobic bo od razu podmienia na standardowy

Wysłane z mojego MIX 3 przy użyciu Tapatalka


Mozna przecież w ustawieniach aparatu zmienić znak wodny

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MST napisał:

Mam problem z działaniem okienka YouTube w trybie picture. Działa jedno dotknięcie i potem okienko jest nietykalne. PIP yt vanced i Google maps. 

OK, czyli norma ;)

Ja mam to samo strasznie upierdliwe

4 godziny temu, Orjon napisał:

Niestety problemy z Mi 8 które były ostatnio są nadal. Byliśmy zdania że nie warto wydawać romów dla tego modelu dopóki nie będzie naprawione ale cóż, zadecydowano inaczej. 

A co do Mi 9 - problem dotyczy pinu czy hasła ekranu blokady? Nie wiem czemu zapomina, ale na pewno da sie usunac z twrp: https://www.download.net.pl/jak-usunac-ekran-blokady-w-androidzie-za-pomoca-twrp-recovery/n/9644/

Chodzi po prostu o to, że wpisuje swój pin załóżmy 9999 i nic się nie dzieje, że wzorem jest to samo dopiero po którymś razie zaskoczy i od razu działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy wiedzieli jak, to dawno już byloby. Niestety nie wiemy. 
Co do problemów na Mi8 itd. sprobujcie wyłączyć nakładki HW w opcjach programistycznych (jednej osobie na Xiaomi.eu to pomogło).
U mnie pomogło to plus restart telefonu. Wcześniej nie dało się przeglądać fejsa bo ciął się strasznie, reszta apek też miała mniejsze przycinki.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bartos napisał:

Wróciłem do poprzedniej wersji. W tej bateria szybko się rozładowuje w trybie czuwania 

A u mnie z kolei najlepszy czas na baterii, jaki kiedykolwiek miałem na mi 9 se. Ponad 6h sot. Poprzednie wersje miałem ok 5h. 

 

Jak widać nie każdemu rom działa tak samo. Nie wiem od czego to zależy? Przecież wszyscy używamy romu ze strony? Chyba że to różnica w wersjach twrp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają płatności zbliżeniowe na Mi9se. Jednak nie używam google pay, a płatności z Millennium banku. Jedynie resetuje się domyślna forma płatności w aplikacji banku za każdym razem jak wykonam zaplanowaną kopię zapasową Xiaomi. Wystarczy wejść wtedy w aplikację banku i ponownie ustawić opcje płatności. 

Nie wiem jak z google pay, no Millennium ich nie obsługuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...