Skocz do zawartości

MI4c - bez możliwości zmiany softu/wyczyszczenia danych


kael

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent Mi4c, zainstalowany MIUI 7.5.4.0 MIUI7 Polska. 

Probowałem:
- zainstalować aktualizację z poziomu telefonu (z netu/zip) - bez efektów, telefon się restartuje i tyle
- wyczyścić do ustawień fabrycznych - bez efektów, telefon się restartuje i tyle.
- zainstalować TWRP po wcześniejszym odblokowaniu telefonu - bez efektów (niby nie jest locked, niby recovery instaluje się po fastboocie, ale nie reaguje na volup+power)

Chciałem spróbować wgrać ten soft XiaoMiFlashem: [ROM] MIUI 9 Multilanguage Stable ROM 9.5.2.0.NXKCNFA Fastboot/MiFlash - ale nigdzie nie mogę go znaleźć.

Czy ktoś, o dobrym sercu, podesłałby linka/wystawił plik - albo podzielił się pomysłem, jak zaatakować z innej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz androida 7 i odblokowany bootloader to recovery w fastboot, na przykład to  https://androidfilehost.com/?w=files&flid=293073,  po instalacji w terminalu komenda fastboot boot nazwarecovery.img telefon powinien się uruchomić w recovery, wipe wszystkich partycji oprócz internal storage i instalacja romu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Orjon said:

A jakie TWRP instalujesz?

Cześć!
Próbowałem: twrp-3.1.1-1-libra
 

4 hours ago, Vlad said:

Jak masz androida 7 i odblokowany bootloader to recovery w fastboot, na przykład to  https://androidfilehost.com/?w=files&flid=293073,  po instalacji w terminalu komenda fastboot boot nazwarecovery.img telefon powinien się uruchomić w recovery, wipe wszystkich partycji oprócz internal storage i instalacja romu.

Niestety android lollipop (5) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie instalacja ostatniego miui polska na androidzie 5 wersja 6.12.22 potem instalacja pierwszej wersji na 7 czyli 7.2.9, jest wątek o tym dokładnie pod tym. Ale to blokuje bootloader. A odblkować go metodą oficjalną podobno od jakiegoś czasu się nie da. Pozostaje poradnik w dziale tutoriale: MI4C instalacja xiaomi.eu na zablokowany bootloader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...