Skocz do zawartości

Chrome nie dziala w tle


Lukier0033

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z telefonem Xiaomi Mi A2 Lite.

Po dluzszym wygaszeniu ekranu w telefonie aplikacja Chrome przestaje dzialac w tle i sie nie odswieza. Probowalem wylaczyc optymalizacje baterii ale to nic nie pomaga. Instalowalem inna przegladarke Brave, ale jest tak samo. Szukalem wiele rozwiazan ale nic nie moge znalezc. W aplikacjach w tle nie mam klodki ktora by zapewne pomogla tak samo nie moge znalezc nic takiego jak aplikacje chronione w ustawieniach

Dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala w tle. Obserwuje strony z zakladami sportowymi i po odblokowaniu telefonu czasy meczow stoja w miejscu albo jesli klikne cos na stronie to nie wczytuje sie. Dopiero kiedy odswieze strone jest dobrze i sie wszystko aktualizuje. Dodam ze znajomy moze nawet po paru godzinach odblokowac telefon i wszystko mu pracuje w tle. W ustawieniach aplikacji Chrome czas dzialania aplikacji w tle jest u mnie zawsze 0 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala w tle. Obserwuje strony z zakladami sportowymi i po odblokowaniu telefonu czasy meczow stoja w miejscu albo jesli klikne cos na stronie to nie wczytuje sie. Dopiero kiedy odswieze strone jest dobrze i sie wszystko aktualizuje. Dodam ze znajomy moze nawet po paru godzinach odblokowac telefon i wszystko mu pracuje w tle. W ustawieniach aplikacji Chrome czas dzialania aplikacji w tle jest u mnie zawsze 0 min
Jesteś pewny, że Chrome ma "pozwolenie" na działanie i uruchamianie w tle?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...