Skocz do zawartości

Drenowanie baterii w nocy.


jarek882

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem ze swoim mi 9 ponieważ po odlaczeniu ładowarki od telefonu o 23 o godzinie 5 miałem tylko 75 procent baterii. A czasami spada przez noc prawie 40 procent. Telefon posiada najnowszy soft. W użyciu baterii jest tylko system Androidna samej górze. Miał ktoś podobny problem?

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bioly87 napisał:

W tej chwili nie mam Accubattery, ale wcześniej działał normalnie, więc coś musisz mieć namieszane

Coś jest nie tak z nakładką która cały czas ubija mi accubattery i nie pokazuje mi danych odnośnie ładowania itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie chyba się unormowało po ostatniej aktualizacji i jest tak jak powinno być. Na wszelkie problemy po aktualizacjach zawsze proponuje przez panel aktualizacje ponowne pobranie softu. Zwykle większość błędów jak ręką odjął (pobierz najnowszy pakiet pod trzema kropkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie chyba się unormowało po ostatniej aktualizacji i jest tak jak powinno być. Na wszelkie problemy po aktualizacjach zawsze proponuje przez panel aktualizacje ponowne pobranie softu. Zwykle większość błędów jak ręką odjął (pobierz najnowszy pakiet pod trzema kropkami)
Nie mogę pobrać ponownie aktualizacji. 1be216a874a154bbbb0b0b960677afb5.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie potrafi być 70% użycia baterii przez mi fit jak nie używam telefonu, albo być też coś koło tego użycia chrome gdy używam google camera chociaż powinno być google camera czy tam aparat google jako użycie, a nie chrome chyba, że czegoś nie wiem.

No teraz mam takie użycie mifit. Telefon włączony 14h z czego ekran 1h 30m (3% baterii) i sygnał sieci zużył 2,3% a mi fit 75% xd

Screenshot_2019-08-20-11-16-32-000_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacja Twardy Reset, tam wcześniej widziałem na zrzucie słaby sygnał GSM, to mocno drenuje baterię, ustawić 2G czy 3G na noc, wszak dane mobilne w nocy zbędne, ja tam fona na noc wyłączam, odpoczywamy w nocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chyba coś za szybko zaczęła lecieć bateria.. Od kilku dni mam telefon na początku coś ponad lekko 5h na włączonym wyświetlaczu i 33% baterii w zapasie.. 

Dzisiaj martwi mnie coś sygnał na pierwszym miejscu, co myślicie? 

Screenshot_2019-08-27-21-17-59-891_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2019-08-27-21-17-54-195_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez mrosi
Można? Można! Wystarczy pomyśleć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@joli02 w opcjach Programisty, nie masz włączonego wymuszania danych mobilnych (Mobilna transmisja danych, zawsze aktywna)? Jeśli chcesz przyoszczędzić akumulator, to tą opcję się wyłącza..

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wi-fi drenuje ostro, ale czy wina sprzętu czy softu to nie wiem.

Szkoda że nie ma tu takiej opcji jak w xperiach wifi zależy od lokalizacji, albo przedziały czasowe kiedy ma się wyłączać samo wifi. Bo za każdym razem trzeba manualnie włączać i wyłączać

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...