Sign in to follow this  
styku

Brak 60FPS przy nagrywaniu filmow 1080P

Recommended Posts

Witam, u mnie brak mozliwosci wyboru opcji 60Fps, czy to po prostu wina romu? Mam 10.3.3 xiaomi eu stable.

5 godzin temu, TheTick napisał:

dodane dopiero w 10.3.4.0

Chciałbym zapytać o tą wersję oprogramowania. Dzisiaj próbowałem aktualizacji z 10.2.9 do 10.3.4 i wyskoczył ten sam błąd co przy 10.3.1. Udało się przywrócić telefon do poprzedniej wersji bez utraty danych. Czym jest to spowodowane? Telefon nowy, kupiony w oficjalnym punkcie Xiaomi, nic nie było odblokowywane.

Też mam tel z oficjalnego punktu. Odblokowałem bootloader, miałem wgraną wersję rozwojową, następnie stabilną xiaomi.eu, a dzisiaj wgrałem 10.2.9.0 przez mi flash, zablokowałem bootloader i zaktualizowałem do 10.3.4.0 przez updater w telefonie. Nie miałem żadnych problemów i ciężko mi powiedzieć od czego to zależy. Może spróbuj wgrać 10.3.4.0 jako czysty rom, zamiast aktualizację?

Edited by TheTick
Literówka

Tak. Na podstawie tego poradnika z oficjalnej strony.

http://c.mi.com/pl/miuidownload/detail?guide=2

Masz po lewej stronie fastboot flashing instructions z linkiem do romu 10.2.9.0 (zajmuje więcej niż recovery rom, 2.9gb). Ściągasz, wypakowujesz do folderu (spakowany jest 2x razy) i wklejasz ścieżkę do folderu w mi flash. W mi flash musisz mieć widoczny podłączony telefon w trybie fastboot. Zaznaczasz clean all and lock i voilà! Po kilku minutach masz zablokowany bootloader, wgrany oficjalny rom i telefon gotowy do aktualizacji 10.3.4.0.

Ja zanim zaktualizowałem, to przywróciłem kopię zapasową, skonfigurowałem tel i dopiero ściągnąłem OTA. 

Edited by TheTick
Literówka

Ale sęk w tym, że ja nic w nim nie robiłem póki co. Wszystko jest zablokowane. Nie wiem, chyba przejdę się do Mi Store z żądaniem zwrotu gotówki bądź wymiany na nowy.

Tak zrób. Ktoś pisał w innym wątku, że mu wymienili na nowy, który następnie został bez problemu zaktualizowany do 10.3.4.0

Jeśli nie ingerowaleś w software telefonu i ucegla Ci go instalując aktualizację z oficjalnego źródła, to znaczy że masz wadliwy telefon i muszą Ci go naprawić. Żądaj wymiany na nowy lub zwrotu pieniedzy. W najgorszym wypadku Ci go naprawią.