Skocz do zawartości

Potrzebne pliki z folderu dotyczące baterii -2%


tomek94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prośba do osób które posiadają ten model z ROOTem. Potrzebne pliki systemowe dotyczące baterii. Dokładny adres "sys/class/power_supply/battery". Potrzebuję najlepiej całego folderu "battery". Mój problem polega na tym że po wymianie baterii na nową (zamiennik) wskaźnik baterii pokazywał -2%. Wszystkie znane mi sposoby (odłączenie baterii na 10 sek, reinstalacja systemu) nie pomagały. Dopiero grzebanie w tych plikach mi pomogło. Znalazłem plik odpowiedzialny za to co pokazuje wskaźnik. Po krótkiej zabawie tzn. po ręcznej zmianie wartości wskaźnika i po restarcie telefonu wszystko wróciło do normy do czasu aż ostatnio musiałem ponownie wgrać system. Wziąłem wipe wszystkiego i ponownie wgrałem system i problem powrócił. Teraz zabawa w edytowanie plików nie przynosi pożądanego rezultatu. 

P.S. Proszę jeszcze o to aby przed skopiowaniem tego folderu mieć telefon w 100% naładowany. Chcę podmienić te pliki. Mój model to Redmi Note 3 Pro 3/32GB Snapdragon 650; wersja MIUI 10.2 by xiaomi.eu 8.11.22 (rozwojowa). Do wejścia w pliki systemowe używam aplikacji Root Browser (biały folder na szarym tle z szarą głową androida). W załączniku zamieściłem jakie mniej więcej pliku znajdują się w tym folderze.

Screenshot_2019-07-05-23-24-20-347_com.jrummy.root.browserfree.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Męczę się na tym samym problemem - może ktoś znalazł rozwiązanie ?

Mam problem z Redmi Note 3 Pro - wymieniłem baterię i wskaźnik naładowania baterii to -2%(minus dwa) Bateria długo trzyma - nic nie świadczy o złej baterii(zainstalowane MIUI 10.2 by xiaomi.eu 8.11.22) Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Dnia 2.05.2020 o 05:18, Kamil Kupiec napisał:

Nie prościej wrzucić nowy rom przez mi flash?

Wiem że temat z zeszłego roku. Wgranie nowego romu nic nie dawało, nawet powrót do tego romu który był od początku. Pomagała zabawa w edytowanie pliku w którym jest zapisane ile jest aktualnie baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...