Skocz do zawartości

MiBand 4 i rejestrowanie snu w ciągu dnia


Duxuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem opaskę miBand 4, wszystko było by super lecz opaska nie rejestruje mi snu (co prawda śpię teraz za dnia z powodu na nocną zmianę)  jednak że poprzednio posiadałem opaskę huaweia i ona rejestrowała nawet 10 minutową drzemkę, wiec wydaje mi się ze jest tu jakiś problem. Wina opaski czy czegoś w ustawieniach ? Dodam ze załączyłem opcje „wykrywanie tętna-analiza snu) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.07.2019 o 17:49, Duxuuu napisał:

Dodam ze załączyłem opcje „wykrywanie tętna-analiza snu) 

9 minut temu, DarekJasinski napisał:

W ustawieniach tętna z tego co pamiętam ustawiasz na mierzenie snu.

xddddddddddd

W Mi Bandzie 3 miałem to samo. Chociaż przespałbym cały dzień to i tak opaska mierzyła tylko w nocy. Tutaj tego nie sprawdzałem, ale możliwe że tak samo jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Band 3 też nie rejestruje snu podczas dnia, ale nie wiem czy to nie wina apki MiFit. Brat wyczytał na necie, że opaska mierzy sen nawet w dzień, ale w MiFit tego nie pokazuje, a na innych aplikacjach niby tak. Ogólnie nie chciało mi się tego sprawdzać. Mam już też Mi Band 4, ale czekam na język polski i miałem cichą nadzieję, że tu problem będzie rozwiązany...

Edytowane przez Fear87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zenderable zmienił(a) tytuł na MiBand 4 i rejestrowanie snu w ciągu dnia

Tak jak już ktoś napisał.. Myślę, że Mi Band 4 jednak mierzy sen w dzień, ale nie widać tego w aplikacji Mi Fit. Również jestem po nocnej zmianie. Spałam w dzień. W aplikacji Mi Fit brak danych o śnie. Następnie zainstalowałam Notify w celu zmiany języka, a tu niespodzianka. Po połączeniu z opaską Notify pokazał dane snu w dzień :-) Mam nadzieję, że zostanie to wreszcie dopracowane przez Xiaomi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...