ZduneX25

MIUI 9.7.4

Recommended Posts

Ktoś poradził sobie z brakiem możliwości pobierania aplikacji przez sklep Google na WiFi? Mam komunikat "oczekiwanie na sieć".

Mi 9 podczas rozmowy nie można wygasić ekranu. Przy przełożeniu do ucha wygaszenie działa. Jak telefon leży płasko cały czas ekran się wybudza.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

[mention=3926]Mariusz Kowalski[/mention] działa
Nie działa. Przenosi mnie z powrotem do tej linii.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Nie działa. Przenosi mnie z powrotem do tej linii.

Dobra na przeglądarce faktycznie działa. Nie o to mi chodziło. Przy twarzy wygasza się ekran. Ale jak leży płasko to już nie. Ekran jest cały czas wybudzony mimo wyłączania go przyciskiem power.

Dnia 10.07.2019 o 06:31, acocieto napisał:

Tak, tylko włączony GPS aktywuje automat ciemnego motywu, xiaomi.eu potwierdza wymaganie aktywnego GPS. Tryb czytania ma ręczny harmonogram i ze względu na zachód i wschód słońca, więc może to samo byłoby możliwe dla ciemnego motywu.

Nie ma możliwości by to zmienić. Nie wiem jak u innych ale GPS wcale nie zużywa wyraźnie baterii. 

Acid instaluje betę ,wiem że coś tam nie działać perfekcyjnie bo to beta wiąże się to z konsekwencjami to chyba oczywiste nigdy nie narzekałem a ci pseudo fani miui cały czas bo to nie działa bo ekran miga , ludzie są wygodni podaj im na talerz drugie danie ale głupiej pomidorówki nie umia ugotować

Wysłane z mojego Oppo Reno przy użyciu Tapatalka

43 minuty temu, Acid napisał:

Nie ma możliwości by to zmienić. Nie wiem jak u innych ale GPS wcale nie zużywa wyraźnie baterii. 

Ok, ale ewentualnie ręczny harmonogram jak przy Trybie czytania lub skrót w przełącznikach. 

mam pytanie na mi 5 jak włączam aparat to wyskakuje czasami błąd aplikacji, jak ktoś do mnie dzwoni to po minucie rozmowy odbiorca przestaje mnie słyszeć... robiłem factory reset i nic nie daje 

Guest
This topic is now closed to further replies.