Skocz do zawartości

MIUI 9.7.4


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na Mi8 nie dało się wybudzić telefonu przyskiem zasilania. Pomógł restart, zobaczymy jak będzie dalej 
Dzisiaj na MI8 miałem dwa razy dokładnie to samo. Co ciekawe zauważyłem, że ekran mimo że nic na nim nie było (czarny) to reagował na dotyk, bo np. wyłączył się spotify przez przypadek. Restart pomaga na jakiś czas.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

u mnie na Mi8EE dokładnie taka sama sytuacja, wczoraj nic takiego nie było po wgraniu Romu, powróciłem do poprzedniej wersji systemu,

jeszcze jedno od jakieś 2 wersji zauważyłem iż w przeglądarce podczas odtwarzania wideo nie mam regulacji jasności i głośności , ktoś tez tak ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.07.2019 o 22:16, RASTY777 napisał:

niestety nie, reset nic nie zmienił :(
 

wróciłem na poprzedni ROM, opcja wyboru % baterii wróciła, czyli w najnowszym 9.7.4 coś chyba poszło nie tak przy tym nowym porządku menu - będzie poprawione w kolejnym?

po powrocie do backupu nie działało wifi - wgrałem 9.7.4 raz jeszcze i ruszyło, %baterii został obok tylko znów opcja znika z nowego menu ustawień, czyli jest ok póki się nie przełączy bo potem nie ma jak wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orjon @Acid problem z ze zmianą automatyczną zmiany motywu jasny/ciemny nadal występuje.

Czy zmiana ręczna strefy czasowej powinna również zadziałać na automatycznym zmianie motywu?

Problem jest też z trybem nocnym dla TT, tam również aktywuje się automatycznie po zachodzie, ale jak w MIUI jest martwy.

Dotyczy Mi6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj zmieniłem na Mi8 Globala na EU 9.7.4 i jest więcej minusów niż plusów.  

Plusy to powiadomienia aplikacji w lewym rogu :-) 

Minusy to:

Ekran na którym pozostają artefakty, np. siatka poprzedniego ekranu, zsunięta belka powiadomień itp. 

Częste zawieszenie się ekranu dotyku jak zauważyłem najczęściej na FB i Massenger i pomaga tylko restart - to mnie najbardziej irytuję przez 12 godzin używania telefonu 3.5h SOT zdarzyło mi się to 8 razy.

Problem z AoD (tęczowy kolor pionowe ułożenie godziny) czasem zawiesi telefon i nie ma możliwości odblokowania twarzą czy odciskiem palca. Przy wyłączonym AoD nie zawiesiło mi się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michacy dev'si mają kompilacje praktycznie codziennie, kodują, tłumaczą i robią cuda na kiju tylko po to żebyśmy my; wyższa-niższa warstwa społeczności Mijuaj mogła marudzić raz w tygodniu że to czy owo zbyt niedbale skopali ;)

 

Pisałem na Discordzie, ale przeszło niezauważone w toku jakiejś niezwykle ujmującej kłótni: na Mi9 nie wygasza się ekran w trakcie rozmowy telefonicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wyjechałem za granice na wakacje i mi9 se zaczął mi strasznie lagować, okazało się że winne było włączone lokalizacja urządzenia po jej wyłączeniu wszystko wróciło do normy , czy ktoś miał z tym problem ?

 

Edit:

Niestety nie pomogło wyłączenie lokalizacji ...

Dalej strasznie laguje default_sad.png

 

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, jachu76 napisał:

A czy jest możliwość wgrania poprzedniej wersji miui..?
próbowałem wgrać lecz wraca do trwp..:(

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

A zrobiłeś wipe?

1 godzinę temu, acocieto napisał:

@Acid @Orjon apeluje, pozbyć się przymusowo aktywnego non stop gps do aktywacji automatycznego trybu ciemnego dla Pie

A to jest włączone GPS? O_o to jest niemożliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Orjon napisał:

 

A to jest włączone GPS? O_o to jest niemożliwe... 

Tak, tylko włączony GPS aktywuje automat ciemnego motywu, xiaomi.eu potwierdza wymaganie aktywnego GPS. Tryb czytania ma ręczny harmonogram i ze względu na zachód i wschód słońca, więc może to samo byłoby możliwe dla ciemnego motywu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Mi8 i zgodnie z poradnikami wgrałem Xiaomi.eu 9.7.4. Dziś co chwila (dokładnie 5 razy) mam czarny ekran słyszę, że działa dotyk ale nic nie widać i tylko restart na chwilę pomaga.

Jak najprościej (jestem mało "komputerowym" 39 latkiem) wgrać wersję 9.6.27 albo MIUI 10 Stabilne albo z powrotem Global.

I czy wszystko stracę co mam na telefonie?

Proszę pomóżcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Mi8 i zgodnie z poradnikami wgrałem Xiaomi.eu 9.7.4. Dziś co chwila (dokładnie 5 razy) mam czarny ekran słyszę, że działa dotyk ale nic nie widać i tylko restart na chwilę pomaga.
Jak najprościej (jestem mało "komputerowym" 39 latkiem) wgrać wersję 9.6.27 albo MIUI 10 Stabilne albo z powrotem Global.
I czy wszystko stracę co mam na telefonie?
Proszę pomóżcie.
 
W opisie było napisane że ta aktualizacja robi trochę błędów na niektórych modelach.

Spróbuj póki co zainstalować aktualizacje 9.6.27 z poziomu recovery
Nic nie powinieneś stracić

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Suchy_PL_ napisał:

Czemu nie ma na Mi9 nowszej wersji stabilnej EU niż 10.2.16?

Bo nasze poprawki w międzyczasie przeszły już na nowsze MIUI z bety. Dopóki nie będzie stable 10.3, dopóty nie jesteśmy w stanie zrobić buildu.

9 godzin temu, acocieto napisał:

Tak, tylko włączony GPS aktywuje automat ciemnego motywu, xiaomi.eu potwierdza wymaganie aktywnego GPS.

Wygląda na to, że tak istotnie jest. Raczej ciężko będzie to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...