Skocz do zawartości

5.1.23....brak Łączności Z Sim Karta...


lukogol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Jak widać w temacie temat tyczy sie ostatniej akualizacji no i oczywiscie MI4 (64GB).

 

Nie wiem jak to mozliwe ale nie widzi mojej karty SIM. widnieje tylko napis no sim card (brak uslugi)

 

jakies pomysły?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez lukogol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Xiaomi Mi4 3G WCDMA Snapdragon 801 Quad Core 2.5GHz 3GB RAM 64GB 

. Mialem tylko jedna aktualizacje . pracowal na ...16 i wszystko bylo spoko.

po aktualizacji nie widzi karty. Hm... moze nie tyle  nie widzi bo gdy wyjmuje to mowi mi ze karta wyjeta ale po wlozeniu z powrotem ciagle no sim card...


dla pewnosci ze katra dziala wcisnalem ja do redmi note lte i wykryl normalnie na ostatniej aktualizacji...

Edytowane przez lukogol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie dac mi link do przedostatniej akualizacji?


Klikasz Edytuj (pod postem), a potem jest przycisk Przejdź do pełnego edytora.

dzieki


najdziwniejsze jest to ze wykrywa w statusie numer karty (eg.:507......). i robi to poprawnie bo wkładałem dwie karty ale w sieci -nieznany, typ sieci kom- nieznany, stan uslugi- niedziala, stan sieci-rozlaczona.....

 

jakis pomysl....??? 


wyglada na to ze cos nie tak bylo z ta ostatnia aktualizacja...troche zawiedzony, bo w sumie bywaly we wczesniejsdzych telefonach rozne bledy ale nie az tak powaznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zresetowalem. nadal jest napisane brak uslugi


Na swoj sposob musi ja widziec bo w statusie widnieje numer karty


mozesie podeslac mi link do przedostatniej aktualizacji? ....16 


na poprzedniej bylo spoko


BTW : MIFlash nie wykrywa telefony....


chcialem go na czysto ale jakos nie moge sie do niego dostac,.,,,


dostalem sie... teraz szukam fast boot rooma... wiecie gdzie szukac? jakies linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest poprzednia wersja http://91.205.75.29//?dir=miui-V6/5.1.16

hmmm. troche tego jest...ktora do fast boota ?

Tu jest poprzednia wersja http://91.205.75.29//?dir=miui-V6/5.1.16

ROM od fastboot powinien być w poradniku Acida, który ma dodany w sygnaturze na forum.

dzieki. 

 

zabieram sie do czystek. mam nadzieje ze sie dzwignie :) szkoda by bylo  :) tylko dwa tygodnie smigal :)

hmmm. troche tego jest...ktora do fast boota ?

dzieki. 

 

zabieram sie do czystek. mam nadzieje ze sie dzwignie :) szkoda by bylo   :) tylko dwa tygodnie smigal :)

dam za chwile znac jak poszlo

hmmm. troche tego jest...ktora do fast boota ?

dzieki. 

 

zabieram sie do czystek. mam nadzieje ze sie dzwignie :) szkoda by bylo   :) tylko dwa tygodnie smigal :)

dam za chwile znac jak poszlo

bo kto wie , moze trzeba bedziue dalej walczyc z tematem :)

nie ma image files w tych katalogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z sygnalury tez. wlasnie sciagam z officiala (podobno :)) fastboot files


o co chodzi z tym *.tgz jak to do mi flasha zaladowac?


Pobieram to od KateZ


juz doszedlem.... win zip poszedl w ruch :)


nie chce sie zaladowac pliki do miflasha....

 

powalcze jutro.

 

wielkie dzieki. odezwe sie jak do czegos dojde.

pozdrawiam


"z"flaschowany... i zopa.

 

jakies pomysly bo bez zmian

Edytowane przez lukogol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajomy miał problem z siecią, której też nie było, a okazało się, że w ustawieniach sieci telefon na siłę łączył inną sieć (Play) i trzeba był ustawić ręcznie swojego operatora (my ze znajomym lecimy na roamingu z T-Mobile i to to trzeba było u niego wybrać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś jak się sprawuje inna karta SIM? Może to z kartą jest problem?

Ja ostatnio miałem podobny problem ze starterem Virgin Mobile. Karta zaczęła działać po interwencji w ichniejszym BOK-u.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

wciaskalem 2 kart i to samo a na innym xiaomi smigaja bez problemu i lacza sie automatycznie. cos siadlo po ostatniej aktualizacji.

walcze od paru dni i tez recznie zmienialem sieci i nic. 

 

pic polega na tym ze po ostatniej aktualizacji jak nawet chce wrócić do poprzedniej jest bez zmian. cos ostatnia nawalila a smigal jak dziki na 5.1.16 a na 5.1.23 sie zes...ło 

Edytowane przez lukogol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciaskalem 2 kart i to samo a na innym xiaomi smigaja bez problemu i lacza sie automatycznie. cos siadlo po ostatniej aktualizacji.

walcze od paru dni i tez recznie zmienialem sieci i nic. 

 

pic polega na tym ze po ostatniej aktualizacji jak nawet chce wrócić do poprzedniej jest bez zmian. cos ostatnia nawalila a smigal jak dziki na 5.1.16 a na 5.1.23 sie zes...ło 

jakis pomysl bo bez zpost-1836-0-44974200-1422659799_thumb.pnmian. przerobilem kilka kart sim, kilka room-ow... zalamka. wyglada na to ze musze przeprosic mojego mi nota. w sumie nie ma co przepraszac bo smiga jak dziki a ten mi4 to jakis syf. ide kupic nowy telefon, a pozniej i tak bedzie note pro. BTW ciekawe kiedy wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...