Zenderable

Mi Band 4 - aktualizacje

Recommended Posts

Nowy MiFit w Google Play w wersji 4.0.9. Brak aktualizacji dla samej opaski. Z nowości to 4 nowe tarcze.

EDIT. Dziś rano wskoczyła aktualizacja opaski to wersji 1.06.16

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

25 minut temu, Diaph napisał:

Brak aktualizacji dla samej opaski

U mnie się zaktualizowała do wersji: 1.06.16

Po uruchomieniu MiFit od razu wskoczyła informacja z aktualizacją opaski.

• Like 1

1 godzinę temu, virusek90 napisał:

U mnie się zaktualizowała do wersji: 1.06.16

Po uruchomieniu MiFit od razu wskoczyła informacja z aktualizacją opaski.

Zobaczymy jutro czy ludzie ze Wschodu ogarnęli ŚRodę :)

• Like 1

Przywrócili łatwy wybór swoich tarcz jak to było wcześniej? Chodzi o zakładkę "Moje wyświetlacze".

54 minuty temu, swr napisał:

Przywrócili łatwy wybór swoich tarcz jak to było wcześniej? Chodzi o zakładkę "Moje wyświetlacze".

Niestety nie. 

• Like 1

Zobaczymy jutro czy ludzie ze Wschodu ogarnęli ŚRodę

Ogarnęli chyba wcześniej, mam wersję CN Od kilku dni i Notify&fit

A moze że się nie znam i to zależy od wersji tarczy.

e6a3bfb1f21c05ffcf10215d3eae0520.jpg

W N&F pojawił się nowy firmware, 1.0.7.04 (beta), zaraz będziemy testować

Powinna dojść opcja zmiany czasu wybudzenia ekranu w opasce.

Wczoraj w Sklepie Play pojawił się Mi Fit 4.0.10

Moja opaska nie aktualizowała nowego FW, ale podejrzewam, że lada dzień coś nowego się pojawi, jak to zwykle bywa.

Za pomocą N&FfMB trzeba samemu. 

Jaka wersja pliku źródłowego? Domniemam że to ma być aplikacja MiFit? Tu? 

87eecb22d2fdcf26c7ee033d4b03992c.jpg

/edit

Mam versje MB4 CN

/Edit2

Aktualizować wszystkie trzy pozycje, czy tylko jedną?

4c3ca4740292dd8f66bd0867e6329111.jpgb70e9bbd6c6f455e84ece399bc5c9e65.jpg

Zasoby masz takie same, numerek 62. Czcionka - tak(chyba że ktoś ma jak ja Emoji z N&FfMB iczcionka 3) Oprogramowanie -tak. 

Ja próbowałem kilka razy, ale wywalało mi za każdym razem ze miFit potrzebny, bo opaska się wieszała. Nie udało mi się zaktualizować pomimo że poprzednio szło bez zgrzytów. Nie wiem czemu teraz coś się gryzie.

Edited by frrancuz

17 godzin temu, frrancuz napisał:

Zasoby masz takie same, numerek 62. Czcionka - tak(chyba że ktoś ma jak ja Emoji z N&FfMB iczcionka 3) Oprogramowanie -tak. 

Ja próbowałem kilka razy, ale wywalało mi za każdym razem ze miFit potrzebny, bo opaska się wieszała. Nie udało mi się zaktualizować pomimo że poprzednio szło bez zgrzytów. Nie wiem czemu teraz coś się gryzie.

U mnie przez N&F poszło na miękko :) Wersja 1.0.7.04 beta.

Zaktualizuj może NF do najnowszej wersji, 2 dni temu do sklepu play wleciał update.

Edited by Usiek1991

Dnia 11.10.2019 o 09:32, frrancuz napisał:

Mam najnowsze N&FfMB. A tam, jakoś mi nie zależy na numerku. Zaktualizuje za jakiś czas.

Wiele osób zgłosiło, że ubiło opaskę poprzez aktualizację przez N&F, nie ma sensu ryzykować dla wersji Beta, która nie powinna nic nowego wnieść. Wiele oczekuje dodatkowych funkcjonalności, ale z logicznego pkt. wersje 1.0.X to tylko usprawnienia, jeśli ma pojawić się coś nowego, np. regulacja czasu podświetlenia, to od wersji 1.1.X.

Wgrałem wersję 1.0.7.04. Pojawiła się możliwość zmiany czasu podświetlenia ekranu w ustawieniach. Innych zmian nie zauważam. Z mi fit łącze się tylko po wyłączeniu internetu żeby nie downgradowal

42 minuty temu, bledos napisał:

Pojawiła się możliwość zmiany czasu podświetlenia ekranu w ustawieniach

Jestem niejako zaskoczony, że dodają nowe rzeczy w tych numeracjach. Nie będę ryzykował instalowaniem z Notify, tym bardziej że używam także Mi Fit, ale dobrze wiedzieć i czekam na oficjalną aktualizację. Czas podświetlenia jest zdecydowanie za krótki i dobrze, że w końcu można to zmienić, bardzo ważna zmiana.

Jak dla mnie czas podswietlania jest ok:) po co mi dluzej zeby zobaczyc np godzine? a przynajmniej dlugo sie nie swieci jak przypadkiem sie wlaczy.

Do podejrzenia godziny i "danych" z tarczy głównej jest okej, ale jak jedziesz samochodem, opaska zaczyna wibrować, to zanim lekko podwiniesz rękaw i spojrzysz na opaskę, to ta gaśnie za szybko, zdążysz spojrzeć,. skąd to powiadomienie i tylko to. W normalnych domowych czynnościach też nie zawsze starcza mi czasu.  

Najgorzej, jak robię przelewy internetowe i kod autoryzacyjny szczytuje z opaski, bo telefon jest pod ładowarką. W przypadku zwykłego, 6-cyfrowego kodu muszę 1-2 razy podświetlić, a jeszcze więcej razy, kiedy kod to kombinacja cyfr i liter (płatność kartą).   Kiedy już dojdzie taka funkcja, to myślę, że twórca Notify postara się i zrobi indywidualny czas podświetlenia dla poszczególnych aplikacji, tak jak jest z wibracją.

mogli by dodać blokadę ekranu. Tak jak mam w verge lite. Średnio co druga kąpiel załącza muzykę w telefonie i mnie straszy. Nie wiem jak to robi bo muzyka jest głęboko schowana.

@witek_77 jakąś blokada ekranu jest w ustawieniach opaski.

A po drugie to łatwo przejść do menu zmiany piosenek. Wystarczy na głównym ekranie przeciągnąć palcem z lewej do prawej.

• Like 1

Zaktualizolawalo  mi dziś opaskę  wyskoczyła funkcja ustawiania czasu podświetlenia, za chwilę  ponowną aktualizacja i funkcji  brak.Obecna wersja to 1.0.6.16

Wersja 4.0.11 przynosi wersję opaski 1.0.6.24, która posiada dodatkową funkcję, mianowicie zmianę czasu podświetlania. ekranu. Jestem zaskoczony numerem aktualizacji. Nigdzie nie widziałem tej wersji, była 1.0.6.16 i potem 1.07.04 w wersji Beta (dostępna m.in. w aplikacji Notify z ww. funkcją.

Jaka jest ostatnia wersja oprogramowania? Nie używam Mi fita a Mi Band Master kilka dni temu zaktualizował opaskę do 1.0.7.22. Po tym opaska zaczęła  się zacinać a o podświetleniu bez komicznego "sierpowego" mogę zapomnieć. Czy to jest wersja beta?

Edited by slavotar