Zenderable

Mi Band 4 - aktualizacje

Recommended Posts

Przypominam, że temat ten dotyczy aktualizacji opaski Mi Band 4 ewentualnie Mi Fit. Tutaj zapraszam do dyskusji ogólnej: https://miuipolska.pl/forum/topic/43168-mi-band-4-dyskusja-ogólna/ bądź do danego tematu w tym dziale. Wszystkie następne posty niezgodne z tematem będą nagradzane punktami.

Nie, nie ma jeszcze języka polskiego - gdyby był, na pewno pojawiły by się posty. Czy opaska CN dostanie język polski? Nie wiadomo, najprawdopodobniej tak. Bez sensu pisać kilkanaście postów ciągle o tym samym. ;) 

• Like 1

Jest MiFit 4.0.7 ale chińskiej opaski z NFC mi nie zaktualizowało.
Mi również. Zostało również usunięte SPRAWDŹ AKTUALIZACJE

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Dzis kolejna altualizacja mifit i kolejny raz bez jezyka polskiego chyba jeszcze sobie poczekamy kilka miesiecy az laskawie dodadza polski z mi bandem 3 bylo chyba szybciej dodane ?

1 godzinę temu, Marcin_Zgryza napisał:

Mi również. Zostało również usunięte SPRAWDŹ AKTUALIZACJE

U mnie nie zostało usunięte tylko przeniesione w inne miejsce w aplikacji 

Profil - > Ustawienia i tam jest Sprawdź aktualizację. 

To było tam zawsze

20 minut temu, Reedukacja napisał:

Tam sie aktualizuje software, w sensie wersje mi fit. Natomiast oczekujemy zmiany firmware opaski zeby byl język polski. Z tymi tarczami tez nieladnie zrobili jeśli faktycznie nie mozna ich zmienic z poziomu mifit. 

Po aktualizacji zniknęły również tarcze opaski do wyboru. 
Wcale nie ma tej zakładki, czy tylko same tarcze się nie ładują?

Jeśli zakładka została tylko nie ma tam tarcz, to pewnie jakiś przejściowy problem.

Po aktualizacji MiFit  brak kontaktu z opcji Kto dzwonił na opasce ,czy tylko u mnie ?? miałem jeszcze wczoraj systemową aktualkę do Emui 9,1 może tam przyczyna ...

Może ktoś u siebie sprawdzić.

Przed chwilą, zalko napisał:

Po aktualizacji MiFit  brak kontaktu z opcji Kto dzwonił na opasce ,czy tylko u mnie ?? miałem jeszcze wczoraj systemową aktualkę do Emui 9,1 może tam przyczyna ...

Może ktoś u siebie sprawdzić.

mam Emui 9,1, zaktualizowaną MiFit i wszystko działa jak przed aktualizacją, normalnie wibruje, pokazuje kto dzwoni itd.

• Thanks 1

1 godzinę temu, Puchaty86 napisał:

Dziwne, że poprzez MiFit nie można zaktualizować aplikacji, ale na google play można to zrobić...

Przez MiFit aktualizacje opaski. Przez google play MiFit co w tym dziwnego?

3 minuty temu, Geno85 napisał:

Przez MiFit aktualizacje opaski. Przez google play MiFit co w tym dziwnego?

to, że jak klikniesz w aplikacji miFit "Sprawdź dostępność aktualizacji" wyświetla, że korzystasz z najnowszej wersji mimo, że w Google Play jest dostępna aktualizacja. Nie mówimy tu o aktualizacji opaski a samej apki MiFit - ją też można aktualizować z poziomu aplikacji.  Być może z poziomu aplikacji będą puszczali dostępność aktualizacji partiami, lub po prostu później niź w google play.

1 godzinę temu, ppanda11 napisał:

to, że jak klikniesz w aplikacji miFit "Sprawdź dostępność aktualizacji" wyświetla, że korzystasz z najnowszej wersji mimo, że w Google Play jest dostępna aktualizacja. Nie mówimy tu o aktualizacji opaski a samej apki MiFit - ją też można aktualizować z poziomu aplikacji.  Być może z poziomu aplikacji będą puszczali dostępność aktualizacji partiami, lub po prostu później niź w google play.

Piszac tam - Uzywasz Najnowszej wersji oprogramowania maja na mysli oprogramowanie opaski a nie Mifit. Jest to calkiem oddzielone.

ps. po aktualizacji Mifita nie pojawiaja mi sie wyswietlacze do wyboru... jedynie te wczesniej uzywane.

Edited by Geno85
dodanie

3 minuty temu, Geno85 napisał:

Piszac tam - Uzywasz Najnowszej wersji oprogramowania maja na mysli oprogramowanie opaski a nie Mifit. Jest to calkiem oddzielone.

Mylisz się kolego - jeżeli chodzi o oprogramowanie opaski to trzeba wejść w Moje urządzenia -> opaska mi band i tam jest (w starej wersji mifit) sprawdzanie dostępności aktualizacji (na opaskę). Jeżeli chodzi o oprogramowanie mi fit to na głównym ekranie wchodzimy w  Profil -> ustawienia -> sprawdź dostępność aktualizacji i tam można sprawdzić, czy korzystamy z najnowszej wersji MiFit. Mimo, że korzystasz ze starej wersji to klikając "sprawdź" wyskakuje komunikat, że używamy najnowszej wersji - co nie jest prawdą.

52 minuty temu, ppanda11 napisał:

Mylisz się kolego - jeżeli chodzi o oprogramowanie opaski to trzeba wejść w Moje urządzenia -> opaska mi band i tam jest (w starej wersji mifit) sprawdzanie dostępności aktualizacji (na opaskę). Jeżeli chodzi o oprogramowanie mi fit to na głównym ekranie wchodzimy w  Profil -> ustawienia -> sprawdź dostępność aktualizacji i tam można sprawdzić, czy korzystamy z najnowszej wersji MiFit. Mimo, że korzystasz ze starej wersji to klikając "sprawdź" wyskakuje komunikat, że używamy najnowszej wersji - co nie jest prawdą.

To ja nie wiem czego ty uzywasz i  jakiej wersji. U mnie jest tak jak napisalem. (pokazuje tylko wersje oprogramowania bez mozliwosci akktualizacji)

Edited by Geno85

Jeszcze wczoraj - na poprzedniej wersji mi fit - była opcja sprawdzenia czy jest dostępny nowy firmware, po aktualizacji opcja zniknęła.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Według informacji na stronie sklepu mi-home.pl premiera opaski ma być jutro, więc może i jutro polski odpalą?
Ja nie jestem biegły w tym ale sklep czy jakiś czat z nimi? Może udziela informacji?

41 minut temu, Tygrysek13 napisał:

Screenshot_2019-07-31-16-13-00-06.thumb.png.c33f3693e0f8ba0298ee64a41f9b4b02.png

Na stronie nie ma nic o języku więc może być tak, że na razie może go nie być.

No ja pisałem tylko, że na sklepie premiera jest na jutro, a jak sami pisaliście mi band 3 dostał polski język w dniu premiery. Dlatego żyję nadzieją, że może jutro będzie PL

Dostępne od jutra opaski na stronie i w salonach stacjonarnych Xiaomi będą miały język pl. 

Czyżby miały one inny HW? I stąd dzisiejsze usunięcie możliwości aktualizacji dla Global i CN. 

Screenshot_2019-07-31-17-11-41-359_com.facebook.lite.png