Zenderable

Mi Band 4 - aktualizacje

Recommended Posts

Witam, u mnie też nie działa historia kroków od 5.06.2020

Aplikacja pokazuje niby tyle ile jest na zegarku ale jak chce podejrzeć historie to tam jest 0-100 kroków gdzie dziennie robię po kilka tys. Co to ma być ?!?!

MiFit v 4.1.1

Nie wiem która to aktualizacja  ale nie było wcześniej. Teraz jak jest powiadomienie to przy sprawdzaniu godziny najpierw jest powiadomienie, super! Nie trzeba wchodzić i sprawdzać raz za razem ze coś jest. 

• Like 1

Poszła aktualizacja i pomiar tętna oraz snu znowu wróciły ale zaciekawiło mnie coś innego. Przez kilka dni miałem zainstalowana aplikacje Amazfit, która bez problemu ściągała dane z opaski. Po aktualizacji MiFita zaczytał te same dane i teraz najlepsze wg Amazfit ostatniej nocy miałem dwa razy więcej głębokiego snu niż wg MiFit. Czas snu w obu aplikacjach taki sam. Bądź teraz mądry, która jest bliżej prawdy?

1 godzinę temu, Pozor napisał:

Poszła aktualizacja i pomiar tętna oraz snu znowu wróciły

Jaka wersja Mi Fita? W google play w informacjach o wersji ciągle widzę 4.1.1 (tj. wadliwą).

Edit 23:00 - zaktualizowałem. Wygląda na to, że działa. Wersja dalej 4.1.1. Wersja kodu jest inna - 50302 to wersja spieprzona, 50309 - poprawiona.

Edited by Orjon

11 godzin temu, Orjon napisał:

Jaka wersja Mi Fita? W google play w informacjach o wersji ciągle widzę 4.1.1 (tj. wadliwą).

Edit 23:00 - zaktualizowałem. Wygląda na to, że działa. Wersja dalej 4.1.1. Wersja kodu jest inna - 50302 to wersja spieprzona, 50309 - poprawiona.

A zaktualizował się mi band 4 do nowej wersi oprogramowania i jaka jest końcówka ja mam 42

Edited by Daniel 22

Nie miałem żadnej aktualizacji na MB4, dalej mam 1.0.9.48.

5 godzin temu, Orjon napisał:

Nie miałem żadnej aktualizacji na MB4, dalej mam 1.0.9.48.

I jak trzymie bateria na tej wersji oprogramowania poprawiło się coś po aktualizacji mi fit 

10 godzin temu, Daniel 22 napisał:

I jak trzymie bateria na tej wersji oprogramowania poprawiło się coś po aktualizacji mi fit 

Screenshot_20200614_095708_com.xiaomi.hm.health.jpg

Mam pytanko: w związku z problemami z ostatnią wersją MiFit przeszedłem na AmzFit. Po dniu użytkowania stwierdziłem że mógłbym zostać przy tej drugiej aplikacji. Nie wiem tylko czy tracę coś z funkcjonalności w stosunku do MiFita? Głównie chodzi o przyszłe aktualizację firmwaru bo z tego co widzę wszystkie funkcje których używałem są w obu aplikacjach.

Zauważyliście, że od ostatniej aktualizacji MiFit zaczął całkiem inaczej mierzyć sen? Długość głębokiego snu zwiększyła się przynajmniej dwukrotnie. 

2 godziny temu, budyn77pl napisał:

Kiedy dodany zostanie pomiar saturacji? Konkurencja w odpowiedniku dostała właśnie. 

Masz rację powinni to dodać w aktualizacji oprogramowania mi band 5

2 godziny temu, budyn77pl napisał:

Kiedy dodany zostanie pomiar saturacji? Konkurencja w odpowiedniku dostała właśnie. 

Moim zdaniem jeszcze na mi band w aktualizacji oprogramowania po winni przyspieszyć działanie oprogramowania i żeby nieraz lepiej reagował na dotyk 

Wraz z Mi Fit 4.4.0 (prawdopodobnie niedługo w Google Play, wydali już w ich app store w Chinach) opaska aktualizuje się do wersji 1.0.9.66.

Screenshot_2020-08-03-14-09-30-528_com.xiaomi.hm.health.jpg