Skocz do zawartości

Mi Band 4 - aktualizacje


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Opaskę mam praktycznie od początku premiery i też problemu z kolorami nie mam.

PS. Ma ktoś jakiś sposób na aktualizację przez N&F? Skąd brać firmware, bo irytujące jest ciągle wgrywanie MiFit "na chwilę" i usuwanie. 

Dnia 8.05.2020 o 06:42, pkonrad napisał:

Dzięki, teraz zaktualizowało do .48 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem wam tyle trzyma bateria z połączonym BT, ja podłączyłam za pierwszym razem żeby przetestować wytrzymała mi dosłownie 12-14 dni.Teaz w połowie baterii odłączyłam i owszem ciągnę 22 dni ale w związku z tym co Wy piszecie to jest jakaś żenada. Narzeczony w ogóle nie podłączył tyle co na chwile, pobawić się i sen raz na jakiś czas zaktualizować i ciągnie 32 dni ale też już ma poniżej 18%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Usiek1991 napisał:

Ile byś chciała żeby bateria Ci trzymała? Mi trzyma około 30 dni ale korzystam tylko z powiadomień, tętno i inne pierdoły powyłączane. 

30 dni to trzyma mojemu narzeczonemu jak ma całkowicie odłączone BT więc nie wiem co robicie innego niż on czy ja, że u Was podłączony działa dłużej niż u mnie i niż u niego całkowicie odłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2020 o 16:48, xdziunia napisał:

30 dni to trzyma mojemu narzeczonemu jak ma całkowicie odłączone BT więc nie wiem co robicie innego niż on czy ja, że u Was podłączony działa dłużej niż u mnie i niż u niego całkowicie odłączone.

U mnie przy włączonych powiadomieniach, alarmach (tylko w MiFit) i BT cały czas działa maximum 14 dni na jednym ładowaniu. Koledze z pracy przy podobnych ustawieniach bez problemu ciągnie 20 dni. Obaj mamy wersję Global, kupilismy swoje opaski w tym samym czasie. Nie wiem skąd te różnice, ale też zauważyłem, że baterie w MiFit różnie trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opaske tydzien i jeden dzien. Jak wszystko, co nowe, duzo sie bawie, ustawialem nowe tarcze, zmienialem ustawienia. Aktualnie mam wszystkie powiadomienia wlaczone, do tego budzik, analiza snu i pomiar tetna co minute. Jezdze rowerem 15 km dziennie i takze uzywam opaski do pomiarow podczas jazdy. Bateria ma obecnie 52%. Ogolnie jestem bardzo zaskoczony i to pozytywnie, pojemnoscia ogniwa. Dla mnie dwa tygodnie na baterii, przy ladowaniu okolo 2 godzin to wynik rewelacyjny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam opaske tydzien i jeden dzien. Jak wszystko, co nowe, duzo sie bawie, ustawialem nowe tarcze, zmienialem ustawienia. Aktualnie mam wszystkie powiadomienia wlaczone, do tego budzik, analiza snu i pomiar tetna co minute. Jezdze rowerem 15 km dziennie i takze uzywam opaski do pomiarow podczas jazdy. Bateria ma obecnie 52%. Ogolnie jestem bardzo zaskoczony i to pozytywnie, pojemnoscia ogniwa. Dla mnie dwa tygodnie na baterii, przy ladowaniu okolo 2 godzin to wynik rewelacyjny. :)
A jak się ma apk mi fit do bateri w telefonie?

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2020 o 19:22, Daniel 22 napisał:

Pogorszyła baterie po ostatniej aktualizacji kiedy na prawią ten problem 

Nic się nei pogorszyło. Wyłączony pomiar tętna - bo nie potrzebuję , cały czas BT z telefonem - 30 dni z hakiem.

 

Dnia 9.05.2020 o 19:36, Daniel 22 napisał:

Niech poprawia w kolejnych aktualizacjach na mi band 4 żeby kolory nie zmieniały się pod kątem i żeby szybko bateria nieraz nie schodziła jak jest 30 procent baterii albo 28 procent 

Nic ci nie poprawią. Żadne kolory się "nie zmieniają pod kątem" tylko czytelność wyświetlacza w słońcu etc etd. Jak to bywa z każdym wyświetlaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Thomas_Anderson napisał:

Mam dokładnie to samo. Już czyściłem sensory, przywracałem ustawienia fabryczne i nic nie pomaga

Lineage with Mi6
 

Pewnie coś w aplikacji zrypali... trzeba poczekac chyba na kolejną może naprawią albo się obudzą że psują coś co było dobre. Tyle dobrze że nie wcisnęli aktualki firmware do samej opaski i nie popsuli czegoś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem, coś musieli zepsuć przy aktualizacji. Mam ustawiony pomiar tętna co 10 minut a pomiarów nie widać. Restartowałem telefon, mi banda i nic. Usunąłem Mi fit i zainstalowałem ponownie, to pokazały mi się zmierzone tętna z całej nocy i ranka (sprzed usunięcia aplikacji). A dalej nie pokazuje bieżących pomiarów. Musieli czegoś nie wpisać w jednej linijce kodu, jakiejś funkcji odśwież czy coś tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.06.2020 o 09:48, rejstracje napisał:

A jak się ma apk mi fit do bateri w telefonie?

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

EMUI nie pokazuje, żeby w % apka żarła baterię specjalnie. Monituje natomiast, że często odświeża w tle. Nie zauważyłem specjalnie zmniejszenia czasu pracy telefonu. Jak się bawię, trzyma dobę, jak nie, to ładowanie co drugi dzień. Czyli standard. Huawei P20. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła aktualizacja i pomiar tętna oraz snu znowu wróciły ale zaciekawiło mnie coś innego. Przez kilka dni miałem zainstalowana aplikacje Amazfit, która bez problemu ściągała dane z opaski. Po aktualizacji MiFita zaczytał te same dane i teraz najlepsze wg Amazfit ostatniej nocy miałem dwa razy więcej głębokiego snu niż wg MiFit. Czas snu w obu aplikacjach taki sam. Bądź teraz mądry, która jest bliżej prawdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pozor napisał:

Poszła aktualizacja i pomiar tętna oraz snu znowu wróciły

Jaka wersja Mi Fita? W google play w informacjach o wersji ciągle widzę 4.1.1 (tj. wadliwą).

Edit 23:00 - zaktualizowałem. Wygląda na to, że działa. Wersja dalej 4.1.1. Wersja kodu jest inna - 50302 to wersja spieprzona, 50309 - poprawiona.

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Orjon napisał:

Jaka wersja Mi Fita? W google play w informacjach o wersji ciągle widzę 4.1.1 (tj. wadliwą).

Edit 23:00 - zaktualizowałem. Wygląda na to, że działa. Wersja dalej 4.1.1. Wersja kodu jest inna - 50302 to wersja spieprzona, 50309 - poprawiona.

A zaktualizował się mi band 4 do nowej wersi oprogramowania i jaka jest końcówka ja mam 42

 

Edytowane przez Daniel 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...