Recommended Posts

21 godzin temu, gohan8 napisał:

u mnie wisi na V1.0.6.16 jak mu wymusić aktualizację?

Ja miałem dziwny przypadek pojawiła mi się aktualizacja mi fit i zniknęła, wszedłem w Google play w aktualizacje i było pusto, ale wszedłem w mi fit i była opcja aktualizuj więc sprawdź bezpośrednio aplikacje mi fit z Google play. 

Czy wam MiFit mod też nie pokazuje aktualizacji opaski?

Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4

Dnia 5.11.2019 o 18:33, gohan8 napisał:

u mnie wisi na V1.0.6.16 jak mu wymusić aktualizację?

Musisz mieć N&F wersję pro. W ustawieniach jest ''aktualizuj do najnowszego oprogramowania sprzętowego".

Musisz mieć N&F wersję pro. W ustawieniach jest ''aktualizuj do najnowszego oprogramowania sprzętowego".
Tam jest beta która u mnie nie wchodzi a jest jakaś aktualizacja opaski z końcówką '24

22 godziny temu, zalko napisał:

Tam jest beta która u mnie nie wchodzi a jest jakaś aktualizacja opaski z końcówką '24

Oficjalnie jest wersja 1.0.6.24. W niej wprowadzono funkcję wydłużenia czasu wyświetlania i z tego, co się orientuję, wersja Beta dostępna w N&F nie posiada nic więcej.

Chodzi mi o to czy muszę oficjalny MiFit mieć żeby wgrać aktualkę 24

Mam MiBand4 CN, po wgraniu MiFit V1.0.6.24 w języku polskim i sparowaniu z opaską mam na niej cały czas język chiński. Po zaktualizowaniu bez zmian. Wyczytałam w necie, że z poziomu apki Master for Mi band można zmienić na angielski, i rzeczywiście ang łapie ale po wybraniu polskiego pojawia się jezyk chiński... Próbowałam też fabryczny reset, odpięcie opaski, odinstalowanie i zainstalowanie ponownie MiFit przez google. Nic. Jakieś pomysły co mogę jeszcze zrobić żeby mieć polski?

Tak, polski :) 

Wypróbowane na 2 tel (Samsung Galaxy A40 - Android 9; Nokia 6 - Android 9) przy 2 opaskach (Mi Smart Band 4 NFC)

u żony też robiłem ale przez aoję huami amazfit bo mifit nie widział nowszej niż 16 i wskoczył chiński. Po odinstalowaniu amazfita i zainstalowaniu mifita zrobilo downgrade do 16 i wrócił polski

Zainstalowałam amazfit (3.4.6), po sparowaniu wgrał mi na opaskę V1.0.5.39 (jest język chiński). Potem rozłączyłam amazfit, odinstalowałam, ponownie zainstalowałam MiFit (4.0.11) i po sparowaniu z opaską (V1.0.6.24) - bez zmian, ciągle na opasce chiński.