Skocz do zawartości

Mi Band 4 - aktualizacje


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, pkonrad napisał:

Korzystasz tylko z aplikacji Mi Fit, czy masz zainstalowane jeszcze inne apki do opaski ?

Tylko apka mi fit. Nic innego nie mam. Wszystko było wybornie wręcz do momentu aż wczoraj nie wepchało mi aktualki samej apki i aktualki firmware. Nie wiem, poczekam, zobacze, ale coś mi tu śmierdzi i to ostro. Próbowałem nawet zrobić nowy czysty profil Mi fit... no i ciagle to samo. Powiadomienia nie przychodza... co chwile rozłączone.

Tak to wyglądało 3 dni temu, przed aktualizacją, obecnie - mi fit ciagle rozłącza i lączy na nowo i już zdrenowało chyba 15 % baterii przez to. Szukam dalej, bo nie daje mi to spokoju. 

Screenshot_2020-03-25-10-46-24.png

Edytowane przez Lukas84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lukas84 napisał:

Szukam dalej, bo nie daje mi to spokoju.

Spróbuj może z aplikacją Amazfit będzie lepiej. To też oficjalna bliźniacza apka od Huami, podobna, a może większa funkcjonalność. Sam się na to przestawiłem bo od pewnego czasu ładniejsza i lepsza.Tylko nie odparowuj opaski z MiFitem, po prostu go odinstaluj. W Amazfit zaloguj się przez konto Mi oczywiście to samo co w MiFit. Nie trzeba będzie parować opaski, od razu ją znajdzie.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FromWP napisał:

Spróbuj może z aplikacją Amazfit będzie lepiej. To też oficjalna bliźniacza apka od Huami, podobna, a może większa funkcjonalność. Sam się na to przestawiłem bo od pewnego czasu ładniejsza i lepsza.Tylko nie odparowuj opaski z MiFitem, po prostu go odinstaluj. W Amazfit zaloguj się przez konto Mi oczywiście to samo co w MiFit. Nie trzeba będzie parować opaski, od razu ją znajdzie.

a juz próbuję, zaraz zobaczę. Nie wiedziałem nawet że mżna to tez podpiąć pod mi banda. Nie wiem jak bedzie to wyglądało z przysłżymi aktualkami mi band ale już instaluje i przetestuje. Dzieki za podpowiedź, dam znać czy coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, FromWP napisał:

Tego też nie wiem, ale Bip-a potrafi, prawdopodobnie Mibanda też.

Nio własnie odpaliłem i robi mi upgrade firmware. Zobaczymy do jakiej wersji. Czy downgrade czy do tej samej haha :P Badź co bądź za jakiś czas - dam Ci znać czy jest lepiej czy gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FromWP napisał:

To daj znać, tak z czystej ciekawości warto wiedzieć, bo sama apka wygląda lepiej.

No cóż, jak na razie - 1 update, teraz kolejny. Idziemy dalej. Zobaczymy. Mam nadzieję tylko ze nie zrypie do jakieś dziwnej wersji albo przypadkiem ne wepcha czegoś czego nei powinno. Jedyne co mogę zauważyć to to - że aktualizuje znacznie szybciej niż mi fit.

15 minut temu, FromWP napisał:

To daj znać, tak z czystej ciekawości warto wiedzieć, bo sama apka wygląda lepiej.

No i tu jest problem - zrobiło downgrade do versji 1.0.5.40 i to w wersji angielskiej , działać działa ale nie ma szans z tym firmware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lukas84 napisał:

działać działa ale nie ma szans z tym firmware.

Chciałem pomóc, ale jak widać muszą jeszcze popracować nad  MiFit i Amazfit. Jest już nowsza wersja Amazfita 4.1, tylko jeszcze niedostępna w sklepie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, FromWP napisał:

Chciałem pomóc, ale jak widać muszą jeszcze popracować nad  MiFit i Amazfit. Jest już nowsza wersja Amazfita 4.1, tylko jeszcze niedostępna w sklepie.

Pożyjemy, zobaczymy, zobaczę jak to będzie wyglądało dalej, jeśli dalej będą takie cyrki to spróbuje jeszcze z inną apką, Notify czy coś w ten deseń, ale te apki kompletnie mi nie leżą. A też co chwila robić update / downgrade to nie ma sensu. Będe dalej kombinował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FromWP napisał:

N&F jest straszne, ale niektórzy używają i chwalą. Mnie sam wygląd odstrasza, nie mówiąc o reszcie.

Mnie tak samo, to jest jakas porażka. Poza tym ponoć strasznie drenuje baterię w porównaniu do mi fit, jak samego band atak telefonu. Kombinuje dalej, szukam jakiejś apki która może bez roota pozwoli mi się w coś zagłębić ale raczej nic sie nie da zrobić bo to kwestia tylko apki i możliwe ze firmware. Może coś mi jeszcze do głowy wpadnie, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj poszła kolejna aktualizacja, mifit i firmware do wersji 1.0.9.42 - zniknął problem z ciągłym rozłączaniem opaski, i drenowaniem baterii. Opaska w końcu jes ciagle podłaczona, mifit nie gubi jej, mogę swobodnie łazić po domu i zostawić telefon gdzie popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Jestem posiadaczem opaski od jakiś 11 dni. Chciałabym się zapytać czy była jakaś aktualizacja dzisiaj albo wczoraj. Ponieważ do tej pory miałam powiadomienia z połączeń tak, że był kontakt i czerwona słuchawka na dole a w tej chwili wygląda tak, że czerwona słuchawka jest na górze, kontakt, a na dole taki przekreślony prostokąt, który powoduje to że opaska przestaje wibrować i znika połączenie z zegarka mimo, że ktoś dalej dzwoni.

Proszę o pomoc. Z racji tego, że jestem tutaj nowa ewentualnie proszę o łagodne potraktowanie i najwyżej przepiać ten post do innego tematu.

Z góry przepraszam.

Edytowane przez xdziunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xdziunia napisał:

Witam,

Jestem posiadaczem opaski od jakiś 11 dni. Chciałabym się zapytać czy była jakaś aktualizacja dzisiaj albo wczoraj. Ponieważ do tej pory miałam powiadomienia z połączeń tak, że był kontakt i czerwona słuchawka na dole a w tej chwili wygląda tak, że czerwona słuchawka jest na górze, kontakt, a na dole taki przekreślony prostokąt, który powoduje to że opaska przestaje wibrować i znika połączenie z zegarka mimo, że ktoś dalej dzwoni.

Proszę o pomoc. Z racji tego, że jestem tutaj nowa ewentualnie proszę o łagodne potraktowanie i najwyżej przepiać ten post do innego tematu.

Z góry przepraszam.

Prawdopodobnie po ostatniej aktualizacji nastąpiła zmiana, u mnie jest tak samo jak opisałaś. Nawet nie zwróciłem na to uwagi dopiero dzisiaj po przeczytaniu Twojego pytania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, martini9008 napisał:

Prawdopodobnie po ostatniej aktualizacji nastąpiła zmiana, u mnie jest tak samo jak opisałaś. Nawet nie zwróciłem na to uwagi dopiero dzisiaj po przeczytaniu Twojego pytania. 

Ale ostatnia aktualizacja jak czytam, była na początku kwietnia ja opaskę posiadam od 9 i do dzisiaj było ok.

Czyli wprowadzili by zmianę dopiero teraz?

BTW: strasznie w rowki pcha się brud, paprochy. Jakieś sposoby na wyczyszczenie tego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się na andku właśnie aktualizuje. Mam tylko nadzieję ze nic nie zrypali znowu. Do tej pory - około 2% / dzień zuzycia baterii. 59% ciagle - ostatnie ładowanie 19 dni temu. Z łącznością - bez problemu. Mam nadzieję że tak zostanie i zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...