Skocz do zawartości

Mi Band 4 - aktualizacje


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.01.2020 o 09:16, Edgarko napisał:

Wiadomo co wniosła nowa aktualizacja 1.09.0.22?

Na pewno poprawiła wykrywanie ruchu nadgarstka. Wreszcie jest jak powinno być od początku, czyli ruch nadgarstkiem i się pojawia. Dotychczas było "oszczędnościowe" ruch nadgarstkiem i ruch ręką w określonej płaszczyźnie. Regularnie nie działało w pozycji leżącej albo siedzącej. To mnie doprowadzało do szału. Więc dobrze że poprawili

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji mam problem z powiadomieniami na Messenger. W opcjach mam informację, że usługa powiadomień nie jest dostępna. Robiłem reset telefonu, opaski i nadal nie chce się połączyć. Odznaczam usługę powiadomień i zaznaczam ponownie i nadal ten sam błąd. Ktoś wie, jak to naprawić? 

Screenshot_2020-01-28-14-14-06-761_com.xiaomi.hm.health.jpg

Screenshot_2020-01-28-14-17-57-260_com.xiaomi.hm.health.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od niedawna korzystam z Mi Fit na iOS. Aplikacja nie pokazuje mi rozkładu kroków danego dnia. Dopiero po kliknięciu w historię widać ilość kroków w poszczególne dni, ale nie danego dnia. Dodatkowo po wejściu w opcję, gdzie wyświetla się rozkład kroków w ciągu dnia, wyświetla się data z dnia poprzedniego, nie ma w ogóle dnia dzisiejszego. Przeinstalowanie aplikacji nie pomaga. Wie ktoś o co chodzi? Chyba po ostatniej aktualizacji tak się zrobiło :(

9138A36D-CF49-4FAC-AA9A-11911B1117B0.png

D8244A73-867F-4499-9ADC-ACB8DF21C25B.png

04D2143A-EE43-4D65-8F3F-38ECCE2677E8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wydaje się że po aktualizacji do V1.0.9.30 Ekran jest jaśniejszy i szybciej chodzi opaska i mniej ma lagów a problem to że timer złużywa 1 procent bateria nawet jak włączę 2minuty i 10 sekund i żeby stoper mniej bateria złuzywał bo go przez to nie używam nigdy i za to tryb sportowy złużywa tylko 1 procent bateria a. Nie dwa procent ciekawe kiedy kolejna aktualizacja na mi band 4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tbg napisał:

Witam. Mnie po ostatniej aktualizacji do v1.0.9.30 przez noc zdrenowało baterię o 20%

u mnie z baterią jest tak jak było , nic nie się zmieniło w tym sensie ze ani nie drenuje po nocy ani nic specjalnego. Zobacze po pełnym naładowaniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od jakiegoś czasu dwa Mi Band 4 nie ładują się do 100 %. Nie ma znaczenia czy ładuje z USB w laptopie, powerbank czy normalnej ładowarki podłączonej do gniazdka 230V. Opaska po 2 czy 3 H cały czas wyświetla proces ładowania, po odłączeniu od ładowania opaska pokazuje 99% po czym w ciągu kilku godzin poziom baterii spada o jakieś 15 %

 

Problem pojawił się na 2 opaskach mniej więcej w jednakowym czasie, więc nie wiem czy to wina aktualizacji, czy baterii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tbg napisał:

Witam. Mnie po ostatniej aktualizacji do v1.0.9.30 przez noc zdrenowało baterię o 20%

Zresetowałem opaskę. Naładowałem na full, I przez dzisiejszą noc nie ubyło nawet procenta. Chyba reset pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przeglądam dokładnie Mi Fit i coś tam siedzi w historii treningów (jazda na rowerze) ale nie mogę się do tego dokopać Przedtem miałem w historii czas treningu, tętno itd. Teraz tego nie ma albo nie mogę znaleźć. Za to jest ile zaoszczędziłem paliwa :/

Edit.

W historii pokazuje mi zestawienie dziennej aktywności, a treningów brak.

Edit 2.

Zakładka "Moje treningi" wyczyszczona do zera. Trochę lipa.

Edytowane przez Radasss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze masakra. Weszła mi dzisiaj aktualizacja jak apki Mifit, tak firmware opaski 1.0.9.34 i nie dość że nie przychodzą mi powiadomienia, to jeszcze żeby zabawniej było apka co chwile traci połączenie. wszystko było wyśmienicie do momentu dzisiejszej aktualizacji. Robiłem już wszystko co sie dało, reset do fabryka, wywalanie apki , wszystko na nowo od zera...  nie mam pojecia jak to ugryźć. Kompletnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...