Skocz do zawartości

Mi Band 4 - aktualizacje


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

 

22 godziny temu, zalko napisał:

Tam jest beta która u mnie nie wchodzi a jest jakaś aktualizacja opaski z końcówką '24

Oficjalnie jest wersja 1.0.6.24. W niej wprowadzono funkcję wydłużenia czasu wyświetlania i z tego, co się orientuję, wersja Beta dostępna w N&F nie posiada nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MiBand4 CN, po wgraniu MiFit V1.0.6.24 w języku polskim i sparowaniu z opaską mam na niej cały czas język chiński. Po zaktualizowaniu bez zmian. Wyczytałam w necie, że z poziomu apki Master for Mi band można zmienić na angielski, i rzeczywiście ang łapie ale po wybraniu polskiego pojawia się jezyk chiński... Próbowałam też fabryczny reset, odpięcie opaski, odinstalowanie i zainstalowanie ponownie MiFit przez google. Nic. Jakieś pomysły co mogę jeszcze zrobić żeby mieć polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałam amazfit (3.4.6), po sparowaniu wgrał mi na opaskę V1.0.5.39 (jest język chiński). Potem rozłączyłam amazfit, odinstalowałam, ponownie zainstalowałam MiFit (4.0.11) i po sparowaniu z opaską (V1.0.6.24) - bez zmian, ciągle na opasce chiński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domi A wcześniej miałeś język polski?

Dnia 16.11.2019 o 22:32, domi napisał:

przy 2 opaskach (Mi Smart Band 4 NFC)

NFC? Może być tak, że wersja NFC nie ma innych języków, bo jest tworzona tylko na rynek chiński, stąd tylko angielski i chiński. Sprawdzałeś, czy są inne języki, np. hiszpański bądź rosyjski? Zmień na próbę w telefonie język na rosyjski czy hiszpański, wejdź w Mi Fit albo odczekaj chwilę i zobacz, czy pojawią się one czy będzie chiński.

Wersja Globalna i Chińska mają multilanguage, wersja NFC może nie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

We wtorek 03.12.2019 dostałem dwie opaski i od razu po włączeniu zaktualizowały się do 1.0.7.44. Druga sprawa że na jednym telefonie Mi Fit po kilku dniach stwierdził, że powiadomienia o połączeniach nie są możliwe ze względu na konieczność zaktualizowania MIUI gdzie nie ma nowego MIUI na ten model. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek 03.12.2019 dostałem dwie opaski i od razu po włączeniu zaktualizowały się do 1.0.7.44. Druga sprawa że na jednym telefonie Mi Fit po kilku dniach stwierdził, że powiadomienia o połączeniach nie są możliwe ze względu na konieczność zaktualizowania MIUI gdzie nie ma nowego MIUI na ten model. 
Jaki masz telefon i jaka wersja oprogramowania MIUI ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pkonrad napisał:

Jaki masz telefon i jaka wersja oprogramowania MIUI ?

Redmi Note 4X MTK MIUI Global 10.2.1.0.  Problem został już rozwiązany poprzez wyłączenie funkcji odblokowywania telefonu urządzeniem bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.12.2019 o 09:05, JayZ93 napisał:

można gdzieś pobrać aktualizację czy tylko poprzez Mi Fit? w N&F są dużo starsze

Tapatalk - Xiaomi Mi6
 

Dołączam do pytania? Mi Band Master nie widzi innej niż 1.0.5.66 a nie chce instalować Mi Fita. 

Edytowane przez slavotar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś mi odpowie dlaczego nie pojawia mi się aktualizacja do najnowszego oprogramowania po poprawnej konfiguracji z Samsungiem Note 9 i programu Mi Fit?

Obecnie mam oprogramowanie 1.0.5.40 i podczas próby aktualizacji pojawia się komunikat, że jest to najnowsze.

Mi Band 4 kupiony na Allegro od Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, caliber napisał:

Czy ktoś mi odpowie dlaczego nie pojawia mi się aktualizacja do najnowszego oprogramowania po poprawnej konfiguracji z Samsungiem Note 9 i programu Mi Fit?

Obecnie mam oprogramowanie 1.0.5.40 i podczas próby aktualizacji pojawia się komunikat, że jest to najnowsze.

Mi Band 4 kupiony na Allegro od Allegro.

Podpinam się. Różnica taka, że ja mam Redmi note 5. Przy próbie aktualizacji także otrzymuję "Korzystasz z najnowszej wersji" (1.0.5.40). Opaska kupiona z more**.net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...