Skocz do zawartości

Mi Band 4 - aktualizacje


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Zasoby masz takie same, numerek 62. Czcionka - tak(chyba że ktoś ma jak ja Emoji z N&FfMB iczcionka 3) Oprogramowanie -tak. 

Ja próbowałem kilka razy, ale wywalało mi za każdym razem ze miFit potrzebny, bo opaska się wieszała. Nie udało mi się zaktualizować pomimo że poprzednio szło bez zgrzytów. Nie wiem czemu teraz coś się gryzie.

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, frrancuz napisał:

Zasoby masz takie same, numerek 62. Czcionka - tak(chyba że ktoś ma jak ja Emoji z N&FfMB iczcionka 3) Oprogramowanie -tak. 

Ja próbowałem kilka razy, ale wywalało mi za każdym razem ze miFit potrzebny, bo opaska się wieszała. Nie udało mi się zaktualizować pomimo że poprzednio szło bez zgrzytów. Nie wiem czemu teraz coś się gryzie.

U mnie przez N&F poszło na miękko :) Wersja 1.0.7.04 beta.

Zaktualizuj może NF do najnowszej wersji, 2 dni temu do sklepu play wleciał update.

Edytowane przez Usiek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2019 o 09:32, frrancuz napisał:

Mam najnowsze N&FfMB. A tam, jakoś mi nie zależy na numerku. Zaktualizuje za jakiś czas.

Wiele osób zgłosiło, że ubiło opaskę poprzez aktualizację przez N&F, nie ma sensu ryzykować dla wersji Beta, która nie powinna nic nowego wnieść. Wiele oczekuje dodatkowych funkcjonalności, ale z logicznego pkt. wersje 1.0.X to tylko usprawnienia, jeśli ma pojawić się coś nowego, np. regulacja czasu podświetlenia, to od wersji 1.1.X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, bledos napisał:

Pojawiła się możliwość zmiany czasu podświetlenia ekranu w ustawieniach

Jestem niejako zaskoczony, że dodają nowe rzeczy w tych numeracjach. Nie będę ryzykował instalowaniem z Notify, tym bardziej że używam także Mi Fit, ale dobrze wiedzieć i czekam na oficjalną aktualizację. Czas podświetlenia jest zdecydowanie za krótki i dobrze, że w końcu można to zmienić, bardzo ważna zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podejrzenia godziny i "danych" z tarczy głównej jest okej, ale jak jedziesz samochodem, opaska zaczyna wibrować, to zanim lekko podwiniesz rękaw i spojrzysz na opaskę, to ta gaśnie za szybko, zdążysz spojrzeć,. skąd to powiadomienie i tylko to. W normalnych domowych czynnościach też nie zawsze starcza mi czasu.  

Najgorzej, jak robię przelewy internetowe i kod autoryzacyjny szczytuje z opaski, bo telefon jest pod ładowarką. W przypadku zwykłego, 6-cyfrowego kodu muszę 1-2 razy podświetlić, a jeszcze więcej razy, kiedy kod to kombinacja cyfr i liter (płatność kartą).   Kiedy już dojdzie taka funkcja, to myślę, że twórca Notify postara się i zrobi indywidualny czas podświetlenia dla poszczególnych aplikacji, tak jak jest z wibracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 4.0.11 przynosi wersję opaski 1.0.6.24, która posiada dodatkową funkcję, mianowicie zmianę czasu podświetlania. ekranu. Jestem zaskoczony numerem aktualizacji. Nigdzie nie widziałem tej wersji, była 1.0.6.16 i potem 1.07.04 w wersji Beta (dostępna m.in. w aplikacji Notify z ww. funkcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaka jest ostatnia wersja oprogramowania? Nie używam Mi fita a Mi Band Master kilka dni temu zaktualizował opaskę do 1.0.7.22. Po tym opaska zaczęła  się zacinać a o podświetleniu bez komicznego "sierpowego" mogę zapomnieć. Czy to jest wersja beta?

Edytowane przez slavotar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, gohan8 napisał:

u mnie wisi na V1.0.6.16 jak mu wymusić aktualizację?

Ja miałem dziwny przypadek pojawiła mi się aktualizacja mi fit i zniknęła, wszedłem w Google play w aktualizacje i było pusto, ale wszedłem w mi fit i była opcja aktualizuj więc sprawdź bezpośrednio aplikacje mi fit z Google play. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...