Skocz do zawartości

Mi Band 4 - aktualizacje


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się nowa aktualizacja do opaski w Google Play podnosi wersję do 1.0.6.12 (wersja chińska). Aktualizacja dodała możliwość zmiany tła tarcz w MiFit.

 

EDIT. Customowe tarcze nie pojawiają już się w MiFit. Testowane na aplikacji MiBand4 z Google Play. :/

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Specjalnie miFit zainstalowałem i zrobiłem jak zwykle. Wgrała się moja tarcza. Co prawda mam(miałem animowana) i zrobiła się statyczna ale jak ktoś nie ma animacji to zrobi bez problemu. Pewnie animowana też się uda, ale mi się kombinować nie chce. I tak używam tylko N&FfMB

Kutfa! Nawet moja animowana wgrywana N&FfMB wgrywa się jako statyczna :'( chyba że ma to związek z aktualizacją oprogramowania, i teraz inaczej odczytuje tarczę. Jednak samo wgranie przez miFit jest możliwe.

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, frrancuz napisał:

Da się. Specjalnie miFit zainstalowałem i zrobiłem jak zwykle. Wgrała się moja tarcza. Co prawda mam(miałem animowana) i zrobiła się statyczna ale jak ktoś nie ma animacji to zrobi bez problemu. Pewnie animowana też się uda, ale mi się kombinować nie chce. I tak używam tylko N&FfMB

Kutfa! Nawet moja animowana wgrywana N&FfMB wgrywa się jako statyczna :'( chyba że ma to związek z aktualizacją oprogramowania, i teraz inaczej odczytuje tarczę. Jednak samo wgranie przez miFit jest możliwe.

To jak wrzucasz pobrane tarcze do mifita ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic, żadnej zmiany. Sam bym tego nie wgrywał (miałem wersję softu z N&FfMB) ale sprawdzałem tarcze bo pisali "że się nie da". I samo się zaktualizowało. Ja teraz już nie planuje mifita używać, a skoro w N&FfMB jest soft dostępny, to mi wystarczy. Chyba że ktoś napisze że jakiś fenomen jest dodany to może wtedy. 

Edytowane przez frrancuz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.09.2019 o 08:48, frrancuz napisał:

Nie widzę nic, żadnej zmiany. Sam bym tego nie wgrywał (miałem wersję softu z N&FfMB) ale sprawdzałem tarcze bo pisali "że się nie da". I samo się zaktualizowało. Ja teraz już nie planuje mifita używać, a skoro w N&FfMB jest soft dostępny, to mi wystarczy. Chyba że ktoś napisze że jakiś fenomen jest dodany to może wtedy. 

a w mi band4 watchfaces tej apk do wgrywania skórek juz pojawiła się opcja downgrade do mi fit to 4.0.7 i tak trzeba zrobić pobrac apk wywalic zatrrzymac automatyczne aktualizacje i korzystac z custom do czasu az nie naprawią.

Aktrualnie custom skin wgrywa się zastępując jedną ze skórek online zastępuje bina tylko w tej skórce i wtedy działa.
Tyle ze u mnie custom skiny godfziny nie mają wiec cos zj***li.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...