Skocz do zawartości

Mi Band 4 - aktualizacje


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie poprawi się bug z wyświetleniem błędnym środy skrótu na stockowej tarczy opaski i tyle heh. Chciałbym aby po wybraniu aktywności z opaski np bieżni, nie dublowało potem w podsumowaniu dziennym aktywności tego, że opaska wykryła bieżnie, a interpretacja jest w obu przypadkach różna zarówno w dystansie jak i poglądowym wydatku energetycznym.. takie anomalie mogliby poprawić i usunąć dla lepszego korzystania wśród użytkowników heh, dla porównania wyniki sprzed 2 dni, blisko 700m różnicy i '120kcal' tej samej aktywności, tylko uruchomiona z poziomu opaski bieżnia, a drugi wynik zaliczony automatycznie na podstawie wykrytego przez opaskę rodzaju aktywności... ;)3daeb3fe5eb9fd05ed3d939f384e7061.jpg

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja na pewno w aplikacji zresetowała ustawienia wibracji. Znaczy własne profile wibracji zostały, ale wszędzie zmieniono jako przypisany profil domyślny. Dlatego jak ktoś miał zdefiniowane swoje profile wibracji i przypisane np. do połączeń czy smsów to polecam sprawdzić czy przypisanie zostało, czy zmieniono je na domyślne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2019 o 12:10, zalko napisał:

Czysciles dane BT? Trzeba próbować aż złapie.

Przy okazji jaki jest nr firmware aktualny?

 

Tak, czyściłam, odinstalowywałam, przyznawałam wszystkie możliwe uprawnienia aplikacji itd.  FW V1.0.5.66

Dnia 15.08.2019 o 18:19, grzesiek1 napisał:

wywal mifit 

sprobuj z tym modem https://mega.nz/#!Al8yxI5b!Mj2LAobuPcmE-zycAGXCvmD8XqzbBazj9TQNt758ppM jak pojdzie git to mozna go wywalic

dzięki, jutro spróbuję jak tylko rozparuję się z telefonem szwagierki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2019 o 21:29, LeBomB napisał:

Aktualizacja na pewno w aplikacji zresetowała ustawienia wibracji. Znaczy własne profile wibracji zostały, ale wszędzie zmieniono jako przypisany profil domyślny. Dlatego jak ktoś miał zdefiniowane swoje profile wibracji i przypisane np. do połączeń czy smsów to polecam sprawdzić czy przypisanie zostało, czy zmieniono je na domyślne.

U mnie zostały własne wibracje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informacje  jak u was ???.Mianowicie od aktualizacji nie mierzy mi pulsu .Diody zamigaja 3 razy i gasną.Przywrocenie do ust .fabrycznych i ponowne sparowanie nic nie dało. Ciekaw jestem czy to aktualizacja czy usterka opaski.Piszcie jak u was?

Edytowane przez Batman 500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po aktualizacji nie wyświetla się znak @.

Dodatkowo pomimo tego że nie grzebalem nic w n&f to wybiórczo wyświetla powiadomienia... Zresetowalem dzisiaj zegarek, n&f, mibfit i dalej to samo...

 

Edit: wiem że to głupie, ale źle liczy kroki ale w dziwny sposób. Dla testu Przeszedłem się po mieszkaniu w jedną stronę przedpokoju i policzył dobrze 10 kroków. Jak przeszedłem się w 2 stronę to policzył już 14 (choć szedłem 10). I tak cały czas, dobrze liczy jak idę w jedną stronę a źle jak w drugą stronę przedpokoju.???

Edytowane przez aliense
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nadal po ostatniej oficjalnej aktualizacji czcionki nie wyświetla wszystkich powiadomień z gmail. 2 wyślę później parę już nie. Itd. Zainstalowałem starszą wersję n&f i dalej to samo. Jakby aktualizacja banda skrzaczyla komunikację z n&f. Na oficjalnej Apce powiadomienia działają prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem problem powiadomień dotyczących maili. W n&f wystarczyło zmienić ikonkę powiadomień przy gmailu. Wcześniej miałem ustawioną kopertę z opisem e-mail i nie przychodzily powiadomienia gdy mail był długi. Teraz ustawiłem sobie ikonkę momo i przychodzi każde powiadomienie. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest i co ma ikonka do ilości znaków związanej z powiadomieniem, ale kombinując na wszystkie sposoby doszedłem właśnie do tego wniosku. Mam nadzieję, komuś się ta wiedza przyda :)

Przed chwilą, tolek_89 napisał:

Mam tak samo.

 

Przed chwilą, Misieck23 napisał:

Też dziś na tarczy zamiast ŚR macie tylko R?


Mam tak tylko przy oryginalnej tarczy. Po wgraniu sobie innej (polskiej) gdzie dni tygodnia są wyświetlane całymi nazwami to wszystko działa poprawnie.

IMG_20190821_095449.jpg

Edytowane przez aliense
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...