Skocz do zawartości

Mi Band 4 - aktualizacje


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Obudzilem sie.... update samo sie wlaczylo i jest PL. Tylko tak na serio co to zmienia? skoro opaska jest tak prosta w obsludze nawet po angielsku ze dziecko z przedszkola by ja potrafilo ogarnac w minute.

Lepiej bedzie jak ludzie wezma sie za mody. i apka zostanie ogarnieta to bardziej przejrzystej

I naprawili wyswietlanie tarcz....

Edytowane przez Geno85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Sonic napisał:

Ja to mam inny problem ... Chwilę był język polski, a po momencie wrócił angielski ... Po reboocie i połączeniu z mifit język polski wrócił na chwilę i znowu jest angielski ... Ktoś wie co może być przyczyną ?

instalowałeś dodatkową aplikację wymuszająca język angielski? To uruchom ją i wejdź w ustawienia języka i wybierz jezyk systemowy lub domyślny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mihcio napisał:

instalowałeś dodatkową aplikację wymuszająca język angielski? To uruchom ją i wejdź w ustawienia języka i wybierz jezyk systemowy lub domyślny.

Nie... Mam wersję global, używam mifit i mi band tools... Nie wiem co jest grane ale nawet już rozliczyłem i połączyłem na nowo i język polski jest tylko przez chwilę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Sonic napisał:

Nie... Mam wersję global, używam mifit i mi band tools... Nie wiem co jest grane ale nawet już rozliczyłem i połączyłem na nowo i język polski jest tylko przez chwilę :/

Odistaluj Miband Tools bo juz nie potrzebne, jezeli po odinstalowaniu bedziesz mial nadal angielski w aplikacji MiFit rozłącz i podłacz ponownie opaskę do telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, aktualizacja jest wysyłana falami. Każdy z was dostanie. ;) 

1 godzinę temu, mnichul napisał:

Polski jest, cudownie, ale problem jest taki że wolę mieć telefon w języku angielskim i liczyłem na to że jak wyjdzie aktualizacja do Mi Banda to w powiadomieniach znikną znaki zapytania gdy są polskie litery a tak się nie dzieje. Polskie znaki są tylko gdy wszędzie jest język polski. Da się jakoś osobno zmienić język Mi Banda bez zmiany języku telefonu?

Zapoznaj się z tym tematem:

https://miuipolska.pl/forum/topic/45866-zmiana-języka-na-polskiangielski-w-mi-band-4-cnglobal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pkonrad napisał:
1 godzinę temu, niejestemprogramista napisał:
V1.05.55.

Na opaskach córki i żony nie w żaden sposob nie widzi aktualizacji ani nie zaciąga nowego FW.

U mnie też nic. Może dystrybuują aktualizację partiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jaros25 napisał:

U mnie też nic. Może dystrybuują aktualizację partiami.

Sprawdzcie ci wszyscy ktorym sie nie chce instalowac polski czy nie wgrwaliscie modifikowanego softu z GeekDoing. Jesli tak to musicie odinstalowac aplikacje MiFit i zainstalowac ponownie ze sklepu google oryginalną po instalacji powinno sie zaktualizowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest chyba z kontami. Mam konto na Mi i poprzez nie loguję się do Fit'a ponieważ tam ma swoje dane. Jeśli jestem na nie zalogowany w MiFit to opaska pozostaje u mnie CN, jak tylko przeloguje się na inne konto np. Googlowe to z miejsca opaska aktualizuje się dla PL i jest wszytsko ok. Przy wylogowaniu i zalogowaniu się na MI opaska ponownie aktualizuje się dna CN :/  Na Koncie MI ma oczywiście Poland.

Edytowane przez Jan12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jan12345 napisał:

Problem jest chyba z kontami. Mam konto na Mi i poprzez nie loguję się do Fit'a ponieważ tam ma swoje dane. Jeśli jestem na nie zalogowany w MiFit to opaska pozostaje u mnie CN, jak tylko przeloguje się na inne konto np. Googlowe to z miejsca opaska aktualizuje się dla PL i jest wszytsko ok. Przy wylogowaniu i zalogowaniu się na MI opaska ponownie aktualizuje się dna CN :/  Na Koncie MI ma oczywiście Poland.

Trafna uwaga i spostrzeżenie... też jestem zalogowany na koncie Mi w apce mifit, ponieważ już od czasów mibanda2 i Xiaomi Mi5 sprzed paru lat, tam miałem konto założone do telefonu i od razu logowałem się do mifita starszego. Sprawdziłem logując się na konto mailowe google i dostałem od razu aktualizację do 1.0.5.55 i język polski heh. Po wylogowaniu się z konta google w apce MiFit i zalogowaniu ponownie na konto Mi, powrót do wersji softu 1.0.5.48. Muszą więc spiąć aktualizacje też pod konta logowane na Mi :/ Co warto dodać, przy zalogowaniu się do mifita z konta google, pojawia się w aplikacji mifit opcja sprawdzenia dostępności aktualizacji po wejściu w opcje opaski. Opcja znika po ponownym zalogowaniu się do apki mifit za pomocą konta Mi.

Edytowane przez niejestemprogramista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, niejestemprogramista napisał:

Trafna uwaga i spostrzeżenie... też jestem zalogowany na koncie Mi w apce mifit, ponieważ już od czasów mibanda2 i Xiaomi Mi5 sprzed paru lat, tam miałem konto założone do telefonu i od razu logowałem się do mifita starszego. Sprawdziłem logując się na konto mailowe google i dostałem od razu aktualizację do 1.0.5.55 i język polski heh. Po wylogowaniu się z konta google w apce MiFit i zalogowaniu ponownie na konto Mi, powrót do wersji softu 1.0.5.48. Muszą więc spiąć aktualizacje też pod konta logowane na Mi :/ Co warto dodać, przy zalogowaniu się do mifita z konta google, pojawia się w aplikacji mifit opcja sprawdzenia dostępności aktualizacji po wejściu w opcje opaski. Opcja znika po ponownym zalogowaniu się do apki mifit za pomocą konta Mi.

Jak zaktualizowałem poprzez konto google, przelogowałem się na Mi i jak MiFit usilnie próbował  downgrade'ować opaskę a ja mu przerwałem (wyłączenie BT) to PL zostaje, ale to nie robota ... ;/

Edytowane przez Jan12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...