Skocz do zawartości

Mi Band 4 - aktualizacje


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam, że temat ten dotyczy aktualizacji opaski Mi Band 4 ewentualnie Mi Fit. Tutaj zapraszam do dyskusji ogólnej: https://miuipolska.pl/forum/topic/43168-mi-band-4-dyskusja-ogólna/ bądź do danego tematu w tym dziale. Wszystkie następne posty niezgodne z tematem będą nagradzane punktami.

Nie, nie ma jeszcze języka polskiego - gdyby był, na pewno pojawiły by się posty. Czy opaska CN dostanie język polski? Nie wiadomo, najprawdopodobniej tak. Bez sensu pisać kilkanaście postów ciągle o tym samym. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin_Zgryza napisał:

Mi również. Zostało również usunięte SPRAWDŹ AKTUALIZACJE

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

U mnie nie zostało usunięte tylko przeniesione w inne miejsce w aplikacji 

Profil - > Ustawienia i tam jest Sprawdź aktualizację. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Reedukacja napisał:

U mnie nie zostało usunięte tylko przeniesione w inne miejsce w aplikacji 

Profil - > Ustawienia i tam jest Sprawdź aktualizację. 

 

Tam sie aktualizuje software, w sensie wersje mi fit. Natomiast oczekujemy zmiany firmware opaski zeby byl język polski. Z tymi tarczami tez nieladnie zrobili jeśli faktycznie nie mozna ich zmienic z poziomu mifit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, zalko napisał:

Po aktualizacji MiFit  brak kontaktu z opcji Kto dzwonił na opasce ,czy tylko u mnie ?? miałem jeszcze wczoraj systemową aktualkę do Emui 9,1 może tam przyczyna ...

Może ktoś u siebie sprawdzić.

mam Emui 9,1, zaktualizowaną MiFit i wszystko działa jak przed aktualizacją, normalnie wibruje, pokazuje kto dzwoni itd.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Geno85 napisał:

Przez MiFit aktualizacje opaski. Przez google play MiFit co w tym dziwnego?

to, że jak klikniesz w aplikacji miFit "Sprawdź dostępność aktualizacji" wyświetla, że korzystasz z najnowszej wersji mimo, że w Google Play jest dostępna aktualizacja. Nie mówimy tu o aktualizacji opaski a samej apki MiFit - ją też można aktualizować z poziomu aplikacji.  Być może z poziomu aplikacji będą puszczali dostępność aktualizacji partiami, lub po prostu później niź w google play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ppanda11 napisał:

to, że jak klikniesz w aplikacji miFit "Sprawdź dostępność aktualizacji" wyświetla, że korzystasz z najnowszej wersji mimo, że w Google Play jest dostępna aktualizacja. Nie mówimy tu o aktualizacji opaski a samej apki MiFit - ją też można aktualizować z poziomu aplikacji.  Być może z poziomu aplikacji będą puszczali dostępność aktualizacji partiami, lub po prostu później niź w google play.

Piszac tam - Uzywasz Najnowszej wersji oprogramowania maja na mysli oprogramowanie opaski a nie Mifit. Jest to calkiem oddzielone.

 

ps. po aktualizacji Mifita nie pojawiaja mi sie wyswietlacze do wyboru... jedynie te wczesniej uzywane.

Edytowane przez Geno85
dodanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Geno85 napisał:

Piszac tam - Uzywasz Najnowszej wersji oprogramowania maja na mysli oprogramowanie opaski a nie Mifit. Jest to calkiem oddzielone.

Mylisz się kolego - jeżeli chodzi o oprogramowanie opaski to trzeba wejść w Moje urządzenia -> opaska mi band i tam jest (w starej wersji mifit) sprawdzanie dostępności aktualizacji (na opaskę). Jeżeli chodzi o oprogramowanie mi fit to na głównym ekranie wchodzimy w  Profil -> ustawienia -> sprawdź dostępność aktualizacji i tam można sprawdzić, czy korzystamy z najnowszej wersji MiFit. Mimo, że korzystasz ze starej wersji to klikając "sprawdź" wyskakuje komunikat, że używamy najnowszej wersji - co nie jest prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ppanda11 napisał:

Mylisz się kolego - jeżeli chodzi o oprogramowanie opaski to trzeba wejść w Moje urządzenia -> opaska mi band i tam jest (w starej wersji mifit) sprawdzanie dostępności aktualizacji (na opaskę). Jeżeli chodzi o oprogramowanie mi fit to na głównym ekranie wchodzimy w  Profil -> ustawienia -> sprawdź dostępność aktualizacji i tam można sprawdzić, czy korzystamy z najnowszej wersji MiFit. Mimo, że korzystasz ze starej wersji to klikając "sprawdź" wyskakuje komunikat, że używamy najnowszej wersji - co nie jest prawdą.

To ja nie wiem czego ty uzywasz i  jakiej wersji. U mnie jest tak jak napisalem. (pokazuje tylko wersje oprogramowania bez mozliwosci akktualizacji)

Edytowane przez Geno85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...