Skocz do zawartości

Mi Band 4 - aktualizacje


Zenderable

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa rzecz... w Mi Band 3 zawsze aktualizacje same się załączały po aktualizacji Mi Fit. Tutaj nic się nie działo, ale bawiąc się w ustawieniach widziałem kropkę przy opcji "Sprawdź dostępność aktualizacji". Czyżby w końcu nie trzeba aktualizować Mi Fit by mieć najnowszy soft w Mi Band?

Screenshot_2019-07-02-17-14-49-014_com.xiaomi_hm.health.thumb.png.53ed82de3ad1a4da2d600d01d1e1dc8c.png

Póki co, niestety brak języka polskiego.

Edytowane przez Zenderable
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.07.2019 o 08:04, misiuzeb napisał:
Każdy update jest na 2x bo najpierw są zasoby a potem firmware, czasem może być jeszcze trzeci z czcionkami.

Ale nie każdy za pierwszym razem kończy się błędem na 3 różnych opaskach.

 

Update jest dla zarówno dla wersji CN jak i GL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pkonrad napisał:

Ale nie każdy za pierwszym razem kończy się błędem na 3 różnych opaskach.

Ja zaktualizowałem za pierwszym razem bez żadnego błędu. Wersja global. Dziwne było tylko to że najpierw aktualizowało parametry a potem firmware. W MB3 chyba było na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po ostatniej aktualizacji na wersji global dalej nie pokazuje kontaktu telefonicznego ale kontakt z smsa już tak. Mi przez żadna inną aplikacje nie pokazuje. A próbowałem inne 3. Pozostaje zgłaszać problem przez aplikację mi fit i czekać aż to poprawią.

 

Edytowane przez Misiuu21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drobną sugestie, bo robi się bajzel i nie wiadomo jak komu pomagać.Piszcie o wersji opaski (CN,GLobal) I aplikacji jakiej uzywacie. 

Ja mam cn+miFit+n&f = angielski język, powiadomienia są poprawne i dzwonienie też poprawne. 

Edytowane przez frrancuz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po ostatniej aktualizacji na wersji global dalej nie pokazuje kontaktu telefonicznego ale kontakt z smsa już tak. Mi przez żadna inną aplikacje nie pokazuje. A próbowałem inne 3. Pozostaje zgłaszać problem przez aplikację mi fit i czekać aż to poprawią.
 
Będzie pokazywał po udostępnieniu języka polskiego.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pkonrad napisał:

Właśnie się aktualizuje po instalacji nowego Mi Fit 4.0.6 ze Sklepu Play.

To czekamy na info :)

7 minut temu, pkonrad napisał:

Właśnie się aktualizuje po instalacji nowego Mi Fit 4.0.6 ze Sklepu Play.

4a960d34e6fcd51eec57dcf1df63aba3.jpg

Języka polskiego ciągle brak.

Szkoda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 19.07. zaktualizował mi sie do wersji 1.0.5.48 w wersji CN dostępne są juz języki angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski i chiński. Polskiego jeszcze nie wyświetla.
1105915139_firmwaremiband.thumb.jpg.0142cc0d2d8ec1b99a45e53223fb2375.jpg
Czy teraz jest możliwość zmienia na język angielski bez zmiany języka w telefonie?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy teraz jest możliwość zmienia na język angielski bez zmiany języka w telefonie? 

Odinstalowałem Miband Mastera, uruchomiłem Mi Fit, zrobiłem reboot opaski i opaska pokazuje język angielski czyli chyba idzie ku lepszemu.

dopisano po 20 min.: Niestety wrócił język chiński czyli niestety dalej to samo. Trzeba dodatkowe aplikacje takie jak Miband Master używać.

Marcin_Zgryza: Nie trzeba zmienaić języka w telefonie żeby mieć angielski w chińskiej wersji. Zainstaluj dodatkowo aplikację np Miband Master są też inne ale tej akurat używam i w opcjach możesz wybrać jakiego jezyka chcesz używać w opasce, oczywiście z jezykow dostepnych w sofcie ang, niem, fran, hiszp, włoski.

 

Edytowane przez mihcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z aktualizacją .48 odblokowane zostały dodatkowe języki(jak niemiecki) i opaski CN które do tej pory były po chińsku dziś stały się niemieckie. Nasz język będzie wspierany i wtedy teoretycznie dla nas będzie bez znaczenia czy mamy cn czy g - zostanie alipay czy coś, ale będzie zrozumiałe. 

Chyba że Xiaomi zakombinuje i będzie pula standardowych języków (ang, chiński, niem, francuski, portugalski..) na każdej + "lokalne" dla cn - wiecej leżakowych czy jakichś mandaryńskich  a dla globala polski, czeski, słowacki etc. 

Do premiery w pl lub ukazania się polskiej wersji oficjalnie to tylko gdybanie  i bazowanie na tym jak to było przy mb3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma problemy z aktualizacją ? U mnie przy 50% firmware rozbija połączenie i zaczynam od nowa, na razie 5 prób. Po 20 minutach update się udał. Ciekawe z mb3 nigdy nie miałem problemów z aktualizacjami. 

Edytowane przez misiuzeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...