elkomendante

Mi Band 4 co jakiś czas się rozłącza - problem z bluetooth

Recommended Posts

Dzień dobry,

Mam problem z prawidłowym działaniem opaski mi band 4 z telefonem Xiaomi Mi 9 wersja global, najnowszy dostępny soft.  Wcześniej używałem Nokię 8 i takich problemów nie było.

Problem jest mianowicie taki, po połączeniu opaski z telefonem, opaska rozłącza się . Tak , że nie dostaję powiadomień o sms i telefonach na opaskę. Muszę nacisnąć ikonkę mifit i wtedy następuje połaczenie. Po pewnym czasie , widzę na opasce znaczek bluetooth , który oznacza że opaska się znowu rozłączyła .

Ustawienia Mi fit :

1. jest autostart.

2. oszczędzanie energii na bez ograniczeń.

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże w tym temacie.

Dziękuję.

Dzień dobry,
Mam problem z prawidłowym działaniem opaski mi band 4 z telefonem Xiaomi Mi 9 wersja global, najnowszy dostępny soft.  Wcześniej używałem Nokię 8 i takich problemów nie było.
Problem jest mianowicie taki, po połączeniu opaski z telefonem, opaska rozłącza się . Tak , że nie dostaję powiadomień o sms i telefonach na opaskę. Muszę nacisnąć ikonkę mifit i wtedy następuje połaczenie. Po pewnym czasie , widzę na opasce znaczek bluetooth , który oznacza że opaska się znowu rozłączyła .
Ustawienia Mi fit :
1. jest autostart.
2. oszczędzanie energii na bez ograniczeń.
Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże w tym temacie.
Dziękuję.
A zainstaluj mi fit jako systemowa. Może pomoc

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

jak to zrobić? przepraszam za tak może głupie pytanie ale nie znam się na telefonach xiaomi.
Jeżeli masz roota to np zrobisz to poprzez Titanium backup

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Ustaw we właściwościach mifit w pozycji oszczędzanie energii. by chodziło cały czas w tle. 41c4ba484aea4255a17410530e3a72b4.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

To akurat nie powinno mieć znaczenia bo w przypadku mi band 1s mam ograniczenia i działa zawsze nawet po ubiciu apki

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Co szkodzi spróbować? Ja korzystam z Huawei Watch GT podłączonego do mojego Mi9 i muszę mieć ustawioną appkę huaweja chodzącą w tle bo innaczej rozłącza mi połączenie z zegarkiem po jakimś czasie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Również mam problem z połączeniem z opaską. Co jakiś czas ją rozłącza, pojawia się komunikat "błąd Bluetooth". Wyłączam/włączam BT, opaska się synchronizuje i jakiś czas działa (różnie, czasami kilkanaście minut, a czasami pół dnia).

Telefon to Huawei P Smart 2019 (bardzo słaby, nie polecam) - apka Mi Fit jest "zablokowana kłódką", ma ręczne zarządzanie baterią (prawo do autostartu, uruchamianie pośrednie, działanie w tle jest włączone).